Магістр права (Левен)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Юридичні факультети Левенського університету ( KU Leuven ) та Цюріхського університету пропонують програму подвійного ступеня, яка повністю викладається англійською мовою. Дворічна магістерська програма включає один рік навчання в Лювені та ще один в Цюріху.

Про що йдеться у програмі?

Програма зосереджена на індивідуальних сильних сторонах кожної установи: міжнародне та європейське право в Лювені та арбітражне право, фінансове право та право людини в Цюріху. Швейцарія користується світовою репутацією як центр арбітражу та банківської справи, і багато міжнародних інституцій знаходяться там у Женеві, як і в Брюсселі, приблизно в 30 км від Левена.

Після завершення програми студенти отримують подвійний ступінь - один із KU Leuven а інший із Цюріхського університету. Подвійна ступінь двох провідних юридичних факультетів Європи буде величезною додатковою вартістю для вашої майбутньої професійної кар’єри в міжнародному контексті.

Кожен університет-партнер вибере п'ятнадцять студентів для участі в програмі.

Сильні сторони

  • 2 ступеня від 2 провідних юридичних факультетів Європи.
  • Повністю викладав англійською мовою.
  • Один рік навчання в Лювені і ще один в Цюріху.

Це правильна програма для мене?

В ідеалі ви повинні мати такі атрибути:

  • основні знання місцевого, європейського та міжнародного права та загальне розуміння взаємних зв’язків між цими трьома системами права;
  • можливість розміщення закону в його соціальному, історичному та географічному контексті;
  • здатність ставитися до закону критичними, рефлексивними дослідженнями;
  • майстерність міркувати абстрактно, синтезувати та аналізувати, щоб мислити творчо та законотворче;
  • ґрунтовне знання джерел, характерних для права.

Карєрні можливості

Програма «Магістр права» є кроком до цікавої юридичної кар’єри. Як експерти з європейського та міжнародного права, наші студенти працюють у міжнародних юридичних фірмах, у широкому спектрі державних служб на всіх рівнях влади, у європейських та міжнародних інституціях та в спеціальних групах інтересів. Наші випускники також набираються неурядовими організаціями та компаніями приватного сектору.

Почніть свою кар’єру під час навчання

Під час бакалаврської та магістерської програми ви вже можете сформувати власний профіль, обравши певну спеціалізацію, навчаючись за кордоном (Еразм), займаючись працевлаштуванням або розпочавши власну справу.

Центр кар’єри студентів радий поставити вас на правильний шлях до першого досвіду роботи. Центр також навчає вас у пошуку цікавої роботи та допомагає вам на співбесіді з роботою. Для студентів, які хочуть відкрити власну справу, KU Leuven також має Lcie, спільноту KU Leuven яка заохочує студентів до інноваційних та підприємницьких ідей.

Не знаєте, з чого почати? Бази даних Центру кар'єри студентів містять пропозиції щодо роботи, волонтерської роботи, інноваційних проектів та роботи студентів. Ви також можете відвідати одне із заходів, організованих Центром кар’єри.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked ... Детальніше

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked among the top 100 in the world. Згорнути
Відвідати веб-сайт навчального закладу