Магістр права (Левен)

Загальні відомості

Опис програми

Студенти програми «Магістр права» набувають досвіду у двох різних університетах, кожен з яких має власні знання. У цій дворічній магістерській програмі ви навчатиметесь у Лювені, Бельгія, а другу - в Цюріху, Швейцарія. Програма зосереджена на індивідуальних сильних сторонах кожної установи: міжнародне та європейське право в Лювені та арбітражне право, фінансове право та право людини в Цюріху. Швейцарія користується репутацією світового класу як центр арбітражу та банківської справи, і багато міжнародних установ розташовані там у Женеві, як і в Брюсселі, приблизно в 30 км від Левена.

Після завершення програми студенти отримують подвійний ступінь - один із KU Leuven а інший із Цюріхського університету. Подвійна ступінь двох провідних юридичних факультетів Європи буде величезною додатковою вартістю для вашої майбутньої професійної кар’єри у світі бізнесу та / або міжнародного права.

Кожен університет-партнер вибере п'ятнадцять студентів для участі в програмі.

Сильні сторони

  • Ви можете отримати два ступені на двох провідних юридичних факультетах Європи
  • Програма повністю викладається англійською мовою
  • Ви будете мати можливість набувати досвіду у двох країнах, у двох різних університетах, кожен з яких має власний досвід.

Будь ласка, зверніться до нашого веб-сайту, щоб отримати останню інформацію про цю програму.

Останнє оновлення Гру 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад