Магістр права: європейське та міжнародне право

Загальні відомості

Опис програми

Оновлення терміну подання заявки

 • Студенти, які не входять до ЄС / ЄЕП: 1 травня (початковий термін 1 квітня продовжено через COVID-19)
 • Студенти та студенти ЄС та ЄЕП, які не потребують навчальної візи / посвідки на проживання через VU Amsterdam *: 1 червня (початковий термін 1 травня продовжено через COVID-19)

Європейське та міжнародне право: транснаціональне право в соціальному контексті

Ви глибоко вивчите основні принципи європейського та міжнародного права та вийдете за рамки цього, щоб зрозуміти роль закону в світі, що глобалізується, та виклики, які він ставить перед нашими традиційними ідеями суверенітету та демократії. Факультативні курси дозволяють проводити спеціалізацію та незалежність від прав людини, економічного права, конституційних принципів, безпеки та тероризму, рівності та справедливості чи транскордонних явищ, таких як глобальне потепління та Інтернет, дружній та різноманітний відділ права: Європейське та міжнародне право допоможуть вам здобути ступінь магістра права (LLM), що принесе вас далі у вашій кар’єрі.

Питання, якими займається програма

Деякі приклади питань, які стосується магістерської програми, є:

 • Чи є спосіб досягти Європи без перешкод для руху, зберігаючи національну ідентичність та закони?
 • Як ідеї ризику та безпеки використовуються в міжнародному праві для створення нових правових режимів та обґрунтування втручань?
 • Європейська криза економіки, суспільства та ідентичності все стосується нефункціонального ЄС, чи це криза безцільних та залежних від шляху країн?
 • Чи правотворче на міжнародному та європейському рівнях ефективне, демократичне та необхідне? Чиїм інтересам це служить?
 • Як економіка, політика та права людини пов'язані на транснаціональному рівні?

Навчальна програма

Європейське та міжнародне право - це однорічна спеціалізація випускників програми LLM на повній основі. Її навчальна програма повинна звернутися до вас, якщо ви хочете продовжувати кар’єру, пов’язану з європейськими та міжнародними питаннями, і якщо ви захоплено вивчаєте політичний, економічний та соціальний контекст права. Ви будете слідувати:

 • Європейське та міжнародне право - інтенсивний курс вищого рівня, який спільно викладають міжнародні та європейські вчені з права.
 • Транснаціональні права людини та глобалізація - інноваційний курс, який вивчає, як захист прав людини та процес глобалізації взаємодіють та впливають один на одного.
 • Подальші курси на ваш вибір, які дозволять вам спеціалізуватися на таких сферах, як економічне право (законодавство про внутрішній ринок ЄС, законодавство про конкуренцію, міжнародне торговельне та інвестиційне право), права людини та рівність (захист прав людини в Європі, анти-ЄС -дискримінаційне законодавство, нелегальна міграція) або закон, що стосується міжнародних конфліктів (міжнародне гуманітарне право, політика міжнародного права, міжнародне право зброї).

Кар'єрні перспективи

Оскільки транснаціональне правове регулювання стає все більш щільним, як на міжнародному, так і на внутрішньому рівні, потреба у транснаціональних кваліфікованих юристах продовжує зростати. Крім традиційних юридичних професій (тобто в рамках судової влади та національних колегій), транснаціонально навчені адвокати можуть працювати в багатьох організаціях. До майбутніх роботодавців належать: інститути ЄС, ООН, міжнародні організації, громадські організації, національні уряди та міжнародні та національні юридичні фірми. Крім того, програма є прекрасним вибором, якщо ви хочете продовжувати академічну кар’єру після закінчення навчання. Загалом, студенти, які спеціалізуються на транснаціональному праві, мають хороші перспективи працевлаштування: в Нідерландах, у своїх країнах та на міжнародному ринку праці.

Чому VU Amsterdam ?

 • Спеціалізація відрізняється тим, що об'єднала європейське право та міжнародне публічне право в одній програмі. Такий підхід дозволяє провести широкий і водночас поглиблений аналіз транснаціональних правових питань.
 • Спеціалізація є унікальною, оскільки вона аналізує право та правові системи як соціальні явища. Спеціалізація є хорошим вибором, якщо ви зацікавлені в розумінні права в його соціальному, політичному чи економічному контексті.
 • Гнучкість та свобода в розробці програми навчання, що дозволяє вам спеціалізуватися (на міжнародному рівні європейського права) чи ні. Ви можете розробити свою програму відповідно до своїх особистих уподобань, вибравши акцент на міжнародному праві, європейському праві, внутрішньому законодавстві, праві прав людини, економічному праві, трудовому праві та соціальних правах або поєднавши ці сфери
 • В рамках спеціалізації ви зустрінетесь з викладачами та дослідниками різних національних галузей та дисциплін (див. Rechten.vu.nl/fa факультет).
 • Можна поєднати спеціалізацію європейського та міжнародного права з іншою спеціалізацією в рамках основного права, такого як Міжнародне право міграції та право біженців.
 • Життя в Амстердамі доступне порівняно з іншими великими європейськими містами.
 • Існує проста та швидка процедура отримання навчальної візи для Нідерландів (докладнішу інформацію див. У розділі Visa and Insurance).
 • Після того, як ви закінчите свого магістра, ви можете подати заяву на отримання дозволу на проживання в Нідерландах з метою пошуку роботи (максимум на один рік).

Вимоги до прийому

Кандидати, які мають ступінь бакалавра або еквівалентного юридичного рівня, можуть подати заявку. Щоб вас прийняли, вам потрібен дозвіл приймальної ради.

Вашу бакалаврську освіту порівнюють та оцінюють через систему порівняння Великобританії Нарік та, якщо необхідно, через програми порівняння та перевірки складності. Особливо студенти з країн, які не є членами ЄС, повинні враховувати можливість того, що міжнародна ступінь бакалавра з права виявляється недостатньою для вступу на цю магістерську програму.

Якщо ви маєте науковий ступінь, що відповідає тему спеціалізації, яку ви хочете пройти, ви також можете мати право на зарахування. Ви повинні мати знання та розуміння принаймні однієї галузі права, щонайменше, для рівня кінцевих умов бакалавра права з ВУ та мати можливість довести це, щонайменше, 60 ЄС на закінчених курсах із права або знаннями та досвідом в еквівалентній цій галузі права. Це визначає Приймальна рада.

Вашу бакалаврську освіту порівнюють та оцінюють через систему порівняння Великобританії Нарік та, якщо необхідно, через програми порівняння та перевірки складності.

Дізнайтеся, чи маєте ви право до того, як подати заявку?
Запитайте в приймальну комісію (контактні дані у розділі "Контакт").

Надішліть нам наступні документи:

 • сканувати диплом або доказ про зарахування до бакалавра
 • сканування (попередня) стенограма
 • опис відповідних курсів
 • необов’язково: звітувати про відповідний досвід, включаючи уточнення своїх обов'язків
 • вкажіть, яку спеціалізацію ви хочете пройти

Для англійських спеціалізацій, рівень володіння англійською мовою повинен бути принаймні на рівні С1 (включаючи навички говоріння та письма), щоб мати можливість успішно відвідувати програму.

Зверніть увагу: для вашої візи або дозволу на проживання можуть застосовуватися додаткові вимоги до мови.

Застосування

Заходи програми

 1. Перевірте, чи маєте ви право на вступ.
 2. Зареєструйтесь для майстра до закінчення терміну подання заявки через Studielink, виберіть "Закон (Master)".
 3. Після реєстрації ви отримаєте реквізити для входу в VUnet. Для довідки зверніться до цього документа.
  • Виберіть спеціалізацію, яку ви хочете пройти у Вунеті.
   Якщо ви хочете скористатися двома спеціалізаціями, то спочатку зверніться до академічних радників, щоб проінформувати про вимоги до поєднання спеціалізацій. Ви можете додати додаткову спеціалізацію на більш пізньому етапі.
  • Завантажте свій диплом (за наявності).
  • Завантажте свою (попередню) офіційну стенограму (PDF).
  • Завантажте своє резюме
  • Заповніть заявку.
 4. Потім ваша заява оцінюється Приймальною комісією. Зазвичай ви отримуєте рішення протягом 3 тижнів після заповнення вашої заявки на VUnet.
 5. Ви можете відстежувати стан вашої програми на VUnet.

Будь ласка, перевірте повну процедуру для міжнародних студентів або голландських студентів.
Для цього майстра вам не потрібно надавати мотиваційний лист, рекомендаційні листи чи дисертацію.

Ви отримаєте практичну інформацію щодо початку програми протягом літа.

Огляд права: європейське та міжнародне право.

 • Мова навчання: англійська
 • Тривалість: 1 рік
 • Кінцевий термін подачі заявок: 15 липня або 1 січня для голландських та студентів ЄС. 1 квітня або 1 листопада для студентів, які не є членами ЄС.
 • Дата початку: 1 вересня або 1 Febuary
 • Тип навчання: повний робочий день
 • Сфера інтересів: економіка, бізнес та право
Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to 23,00 ... Детальніше

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to 23,000 students from all over the world. Students and staff of 122 nationalities create a dynamic international academic community. The University distinguishes itself in research and education through four interdisciplinary themes: Human Health and Life Sciences, Science for Sustainability, Connected World and Governance for Society. Curious about student life at VU Amsterdam? Click here to ask our International Student Ambassadors. Згорнути