Магістр права фінанси

Загальні відомості

Опис програми

LL.M. фінансів

Численні швидкі зміни у глобальних фінансових ринків за останні кілька десятиліть різко змінили вимоги до і зміст правового дослідження. З розвитком нових фінансових інструментів, таких як похідні і міжнародних хедж-фондів, а також зовсім нові вимоги до фінансового регулювання, центральних банків та законодавства про неспроможність, існує нагальна необхідність для професіоналів навчатися в якісно нових і швидко розвиваються напрямків правової практика.

Магістр права Фінанси ступеня програма на ILF в навчить вас не тільки мати справу з, але також, щоб досягти успіху в цій все більш важливою області, де світи міжнародного права і світової фінансової зустрічаються. Програма магістра права Фінанс може бути зроблено на неповний робочий день, виконуючи регулярні один рік LL.M. Фінанси програми протягом двох років. Мета такої угоди є, щоб дозволити студентам працювати неповний робочий день під час навчання, фінансуючи тим самим навчання в ILF.

Наша програма Фінанси магістр права є:

  • Міждисциплінарний

Програма долає традиційний поділ навчальних дисциплін закону і бізнес / економіка. Програма вчить вас аспекти як права і бізнесу / економіки і фокусується на їх перетину і взаємодії. Таким чином, ви отримаєте компетенції і розуміння, щоб оцінити правові рамки, обмеження на економічні рішення та економічних наслідків законодавчих директив в і юридичної практики. Вас навчать видатних учених і провідних фахівців-практиків з обох областях знань.

  • Міжнародний

Програма є міжнародною в усіх відношеннях: наш навчальний план, наших викладачів і студентів. Курси, пропоновані LL.M. Фінанси програми включають в себе європейські та міжнародні корпоративне право, закон про ринки капіталу і цінних паперів, а також тим, на європейських грошово-кредитної політики та діяльності центрального банку. Магістр права Програма фінансів ступінь також пропонує широкий спектр курсів по спеціалізованим темам, як "Бухгалтерський облік", "Страхове право" і "Закон оподаткування бізнесу". Наш великий факультет приходить з більш ніж десяти країн у Європі та Сполучених Штатах. Крім того, наші студенти приїжджають з усього світу - як правило, з більш ніж 25 країн щороку.

  • Тісна взаємодія між теорією і практикою

Навчальна програма дозволить вам отримати як теоретичні розуміння, а також практичне розуміння специфічних вимог банків і корпорацій, міжнародних юридичних фірм та бухгалтерськими та аудиторськими фірмами, Європейський центральний банк і Бундесбанк Німеччини.

Це тому, що на додаток до видатним вчених, більшість наших викладачів складається з топ-практиків з області права, банківська справа, центробанк і фінансового регулювання.

Як невід'ємною і важливою частиною LL.M. Програма фінансів ступінь, ви також будете мати прекрасну можливість взяти участь у двомісячне стажування в одній з різних спонсорів ILF від фінансової, регуляторної, центральних банків, міжнародного права та бухгалтерського обліку областях.

Вимоги до вступників

Магістр права Фінанси програма спеціально розроблена для випускників, які вже мають першу ступінь у галузі права, бізнесу або економіки з акредитованої або визнаного університету. Тому, якщо ви володієте першого ступеня в будь-якому з цих предметів і мати видатні академічні запису, ми будемо раді отримати ваші програми.

Заявники, які заробили право, бізнес або економіка ступеня відповідності курсову роботу або дистанційного навчання не мають права на вступ.

Попередня професійний досвід не є обов'язковою вимогою. Ми визнаємо, поєднання студентам з і без попереднього досвіду роботи які будуть рівною мірою отримати вигоду з програми.

З англійської є єдиною мовою навчання, ви повинні мати хорошу команду письмового та розмовної англійської мови. Ваше знання англійської мови необхідно доведено перевершити рівень TOEFL 600, ТОС TOEFL 250, IBT TOEFL 100 (з мінімумом 22 для кожної секції), Кембридж CAE (рівень С або вище) або IELTS 7.0, якщо ваша рідна мова не є англійською.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Institute for Law and Finance (ILF) is a center for academic excellence in teaching and research. It was established as a non-profit foundation in 2002 by Goethe University Frankfurt am Main with ... Детальніше

The Institute for Law and Finance (ILF) is a center for academic excellence in teaching and research. It was established as a non-profit foundation in 2002 by Goethe University Frankfurt am Main with the support of many prominent institutions. Згорнути