Магістр права пошкоджень

Загальні відомості

Опис програми

Ступінь магістра покликана створити суворий слідчий профіль, заснований на передових дослідженнях Закону про відшкодування збитків в європейській та порівняльній перспективі, а також зосереджений, зокрема, на сфері позадоговірної цивільної відповідальності та на фундаментах аналізу принципів, які сформулювати приватне право, приділяючи особливу увагу тезі, запропонованій кращою теорією сучасного права.129557_rsz_man-in-black-holding-phone-618613.jpg

презентація

Навіщо вчитися цьому майстру?

Магістерська програма університету з питань закону про шкоду, на відміну від інших програм на цю тему, пропоновану в деяких іспанських університетах, є офіційною і перевірена Міністерством освіти і науки. Він покликаний створити суворий розслідувальний профіль, заснований на передових дослідженнях Закону про відшкодування збитків в європейській та порівняльній перспективі, а також зосереджений, зокрема, на сфері позадоговірної цивільно-правової відповідальності та на фундаментах аналізу принципів, що формулюють Приватне право з особливою увагою до тези, запропонованої найкращою теорією сучасного права.

Ступінь магістра викладається постійно з іспанської 2012-2013 навчального року, хоча деякі рекомендовані матеріали публікуються англійською мовою. Гнучка структура магістра, заснована на модулях та двох спеціальностях, полегшує студенту адаптувати програму під власні інтереси та сфери професійної діяльності. Розробка та темпоралізація змісту також спеціально розроблені для адаптації до потреб студентів, які хочуть здобути ступінь магістра університету.

Педагогічний колектив, який викладає за програмою, включає фахівців з тривалою академічною кар'єрою в цій галузі, як в академічній галузі, так і на практиці. Юридична школа університету в Жироні також пропонує легкий доступ до викладачів та підтримку повної бібліографічної колекції та бібліотеки, оснащених новітніми технологіями правової інформації. Невелике університетське місто, як Жирона, за годину від Барселони та півдня Франції, серед інших переваг, пропонує студентам можливість мати у своєму розпорядженні всі навчальні ресурси університету, не маючи необхідності підтримувати масовізацію великого міста Крім того, у самому місті та його околицях студент має у своєму розпорядженні повноцінним обладнанням для дозвілля, гастрономії та культури, з численними заходами, щоб зробити його перебування ще більш вигідним та приємним.

Магістерська робота (TFM), з якою магістр укладає, може бути представлена як особисто, так і телематично.

загальна інформація

 • Ім'я магістра : Магістр права пошкоджень
 • Сфера: право, економіка та бізнес
 • Тип: Дослідження
 • Одиниця належності: Інститут європейського та порівняльного приватного права
 • Академічний секретаріат: юридична школа
 • Тривалість: 60 ECTS (42 навчання та 18 TFM)
 • Календар та графік роботи: Інтенсивна програма (42 викладання ECTS): 14 тижнів, з січня по квітень. Години роботи: післяобіднього дня, з 15:00 до 21:00. Рекомендується робити TFM протягом наступного навчального року.
 • Режим: Повний робочий день
 • Модальність: віч-на-віч
 • Мови викладання: іспанська
 • Максимальна кількість місць: 30
 • Ціна: Попередня реєстрація: 30,21 євро. Бронювання місця: 500 євро (за рахунок реєстрації). Вартість навчання: 46,11 євро / кредит (65,87 євро / кредит для громадян країн, що не входять до Європейського Союзу, а не для резидентів іспанської держави)

Цілі навчання

Програма університетського ступеня магістра в галузі права відшкодування збитків, запропонована Університетом Жирони, спрямована на підвищення кваліфікації з правових питань у сферах, найбільш безпосередньо пов'язаних з цивільною відповідальністю. Він має дві спеціальності, одну - приватне право договірної та позадоговірної відповідальності, а іншу - Основи аналізу приватного права; обидва дозволяють отримати доступ до докторантури. Пропозиція пропонує підготовку до європейського приватного та порівняльного права, необхідного для будь-якого дослідника, який спеціалізується на приватному праві, та основ приватного права, базового для тих, хто хоче розвивати академічну кар'єру, пов'язану з дослідженнями філософії приватного права.

Доступ, вступ та реєстрація

Вимога перед кваліфікацією

Маючи ступінь бакалавра або випускника юридичних чи суміжних предметів, що включає підготовку з приватного права та дозволяє аспірантуру. Беручи до уваги міжнародний підхід програми, немає конкретного бронювання місць для іноземних студентів (від ЄПВО зі ступенем бакалавра чи випускників іноземних систем освіти за межами ЄПВО, без необхідності затвердження, за попередньою верифікацією, що акредитує рівень підготовки еквівалент відповідних іспанських бакалавратів, які в країні видачі дозволяють отримати доступ до аспірантури). У будь-якому випадку кандидати з університетською юридичною освітою матимуть пільговий доступ.

Прийом та реєстрація

Для отримання ступеня магістра необхідно пройти попередню реєстрацію в університеті. Кандидатам з-за меж ЄС рекомендується попередньо зареєструватися протягом перших періодів попередньої реєстрації, щоб гарантувати, що вони отримають місце. Після завершення попередньої реєстрації Рада прийому магістрів оцінить навчальну програму студентів, щоб забезпечити придатність кандидатів стосовно присвяченості, необхідної для прогресу їхнього навчання. Знання мов буде враховано, а також попередні заслуги в галузі досліджень або професійного досвіду.

навчальний план

Модулі

Модуль 1: Цивільна відповідальність

 • Закон про цивільну відповідальність: основи
 • Відповідальність за ризик та рух транспортних засобів
 • Відповідальність за продукцію, медичні та здоров'я та безпеку продукції

Модуль 2: Філософія закону про пошкодження

 • Гносеологічні основи випробування цивільної відповідальності
 • Економічний аналіз права шкоди

Модуль 3: Практичні аспекти приватного права

 • Закон про страхування
 • Патрімоніальна відповідальність адміністрації

Необов’язково (класифікується за маршрутом)

Маршрут: Приватне право договірної та позадоговірної відповідальності

 • Договірне право
 • Цивільний захист основних прав
 • Системи оцінки пошкоджень тіла: порівняні основи
 • Європейське споживче право

Маршрут: Основи аналізу приватного права

 • Обґрунтування та функції цивільної відповідальності
 • Філософські концепції причинно-наслідкового зв’язку
 • Розподільні аспекти права на відшкодування збитків
 • Експертні докази цивільної відповідальності

Інші необов'язкові (обидва маршрути)

 • Основні питання приватного права I: Європейська правова традиція
 • Основні питання приватного права II: професійні випадки та цивільна відповідальність

Магістерська робота

можливості кар'єрного росту

Тренінг, запропонований цим майстром, особливо корисний людям, які хочуть продовжувати міжнародну професійну кар'єру, або в професійних офісах, в установах чи неурядових організаціях, або в професійній, державній чи приватній практиці в галузі права шкоди З академічної точки зору, навчання з європейського та порівняльного приватного права є також важливим багажем для будь-якого дослідника, який спеціалізується на приватному праві, оскільки дає критичне бачення та знання про структурні причини відмінностей між різними системами та моделями.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

La Universidad de Girona es una institución pública que se integra en el sistema de universidades públicas catalanas, sobresale en la docencia y en la investigación y participa en el progreso y el des ... Детальніше

La Universidad de Girona es una institución pública que se integra en el sistema de universidades públicas catalanas, sobresale en la docencia y en la investigación y participa en el progreso y el desarrollo de la sociedad mediante la creación, transmisión, difusión y crítica de la ciencia, la técnica, las humanidades, las ciencias sociales y de la salud y las artes. Es motor económico y cultural de su entorno, y expresa la vocación de universalidad y de apertura a todas las tradiciones, avances y culturas del mundo. Згорнути