Магістр права міжнародного бізнесу: зміна клімату та сталий розвиток

Загальні відомості

Опис програми

Оновлення терміну подання заявки

 • Студенти, які не входять до ЄС / ЄЕП: 1 травня (початковий термін 1 квітня продовжено через COVID-19)
 • Студенти та студенти ЄС та ЄЕП, які не потребують навчальної візи / посвідки на проживання через VU Amsterdam *: 1 червня (початковий термін 1 травня продовжено через COVID-19)

Націлювання на найбільш складне юридичне завдання нашого часу

Які правові місця для боротьби зі зміною клімату? Які права та обов'язки мають бізнес та уряди з точки зору стійкості? Чи можуть змусити держави привести свою політику у відповідність до Паризької угоди 2015 року? Як корпоративне право може сприяти зеленим стартапам?

VU Amsterdam - перший університет в Європі, який запропонував спеціальний ступінь міжнародного комерційного права, який поєднує видатні, всебічні магістерські програми з комерційного права з особливою увагою до однієї з найскладніших юридичних проблем сучасності: зміни клімату. Минуло певний час, щоб корпоративний світ визнав екзистенційну загрозу для людства, яку становлять зміни клімату. Але тепер, стійкість йде рука об руку з успіхом бізнесу - і виживанням бізнесу. VU Amsterdam допоможе вам стати юристом, який користується великим попитом, як в державному, так і в приватному секторі.

Програма навчання

У питаннях сталого розвитку роль закону є складною. Існує кілька юрисдикцій, численні сфери права та численні актори. Наукові, економічні, політичні, соціальні та етичні питання породжуються в юридичних процесах. Ми гарантуємо, що готові відповісти на ці запитання.

Тим не менш, ви повинні спочатку навчатися як всебічний адвокат. Думка високого рівня щодо зміни клімату та сталого розвитку можлива лише при глибокому розумінні класичних галузей права, таких як корпоративне право, договір, договірне право, міжнародне публічне право. Таким чином, цей майстер починається з основної навчальної програми, яка зробить вас чудовим адвокатом. Потім ми розглядаємо питання сталого розвитку глибоко, з різних дисциплін.

Ми будемо вникати в доктринальні питання, законодавство та прецедентне право. Ви відвідаєте юридичні фірми, вітаєте запрошених доповідачів та працюєте над реальними справами. Поєднання закону в книгах та закон у дії виявилося дуже успішним - і найцікавіше.

Щоб зламати це:

Ви будете приймати чотири курси, щоб підготувати вас до будь-якої юридичної кар'єри:

 • Контрактне право та психологія переговорів
 • Анатомія корпоративного права
 • Проблеми регулювання ринку
 • Корпоративна соціальна відповідальність

Решта навчальних програм зосереджена на стійкості та законі:

 • Міжнародне право про зміну клімату та сталий розвиток
 • Енергетика та управління кліматом
 • Судочинство зі зміни клімату
 • Кругова економіка LAB
 • Ви будете писати диплом магістра з теми за вашим вибором, в консультації з вашим консультантом.
 • Ви будете працювати з експертами з психології, економіки та фізики та чути від лідерів думок, щоб допомогти вам отримати чітке уявлення про цю дуже складну галузь права.

Кар'єрні перспективи

Наскільки працездатним ви будете після завершення програми?
Не існує жодної компанії - великої чи малої - на яку не впливає зростаюча увага та законодавство щодо зміни клімату та сталого розвитку. Справа не в тому, чи захочуть вас компанії, а яка компанія підходить саме вам.

Якою буде ваша роль у майбутніх робочих місцях?
Залежно від того, як - і в якій країні - ви вирішите скористатись магістерською програмою з міжнародного комерційного права, ваша роль буде керуватися прийняттям корпоративних рішень, діловою стратегією та інноваціями на основі ваших знань із законодавства про зміну клімату. Ви будете неоціненним активом для будь-якої компанії чи організації, для якої працюєте.

Чому ви будете користуватися таким високим попитом у роботодавців?
Ви не тільки будете висококваліфікованим та навченим юристом з багатоборства, але й матимете найновішу та найвпливовішу інформацію про стійкість. Ви будете проходити підготовку провідних умів у цій галузі та матимете доступ до найсучасніших інструментів та інформації, яка зробить вас фахівцем у вашій галузі.

Чому VU Amsterdam ?

 • VU Amsterdam є єдиним у Європі університетом, який пропонує спеціальний курс магістра права, який поєднує бізнес-законодавство з кліматичними змінами та стійкістю.
 • Наші тісні зв’язки з місцевими фірмами, бізнесом та державними установами дають нам з перших вуст знання про найактуальніші юридичні проблеми та те, що робиться для їх вирішення.
 • Лише близько 25 студентів, допущених до програми, ви отримаєте необхідну індивідуальну увагу, і будете одним з небагатьох юристів, що мають цей тип спеціалізованої та затребуваної експертизи.
 • Програма міжнародного ділового права в VU Amsterdam вже високо оцінюється роботодавцями по всьому світу. Додавання цього конкретного навчального курсу лише збільшує вартість вашого ступеня.
 • Професорами та запрошеними доповідачами програми є практики, фізики, судді, психологи, економісти та вчені. Їх мультидисциплінарний підхід забезпечить вам найбільш чітке уявлення про правові аспекти цієї теми.

Вимоги до прийому

Цей майстер вибірковий і відкритий лише для обмеженої кількості студентів. Приймальна комісія обирає по суті .

Фактори, які будуть враховані:

 • Середній бал принаймні 3,25 або загальний середній бал середнього рівня принаймні B або 7,2
 • талант і мотивація
 • володіння методами та прийомами досліджень
 • відповідний позакласний навчальний та / або досвід роботи
 • достатньо володіє англійською мовою (див. вимоги до мови)

Основна увага при відборі робиться на загальну оцінку та знання дослідницьких методів та методик, інші критерії мають однакове значення.

Кандидати, які мають ступінь бакалавра або еквівалентного юридичного рівня (LLB), можуть подати заявку.

Кандидатам, які не мають такого ступеня, але які мають значний досвід у галузі права, також рекомендується подавати документи за умови, що вони мають обґрунтовану академічну освіту.

Вашу бакалаврську освіту порівнюють та оцінюють через систему порівняння Великобританії Нарік та, якщо необхідно, через програми порівняння та перевірки складності. Особливо студенти з країн, які не є членами ЄС, повинні враховувати можливість того, що відповідний ступінь бакалавра не може бути достатнім для вступу в цю програму магістра права та їх застосування може призвести до відмови.

Вступ на базі юридичного ступеня в міжнародний університет прикладних наук неможливий. Факультет не пропонує майстра IBL Master.

Ви можете подати заявку на здобуття наукового ступеня бакалавра, окрім права, лише за наявності значного досвіду в галузі права та зможете продемонструвати це документальним підтвердженням.

Ваша попередня освіта порівнюється та оцінюється за допомогою системи порівняння Великобританії Нарік та, якщо необхідно, через програми порівняння та перевірки необхідності.

Вступ на базі ступеня міжнародного університету прикладних наук неможливий. Факультет не пропонує майстра IBL Master.

Для магістерського міжнародного комерційного права необхідний мінімальний рівень володіння англійською мовою. Ця вимога виконується, якщо не пізніше ніж за два роки до початку програми заявник успішно склав один із наступних іспитів з принаймні вказаними балами:

 • IELTS: мінімальна сумарна оцінка ≥ 7,0, мінімальна оцінка за тестовий розділ: 6,5
 • Тест на папері TOEFL: 600
 • TOEFL PBT: мінімальна сумарна оцінка 68, мінімальна оцінка за тестовий розділ: 22
 • TOEFL iBT (Інтернет-тест): мінімальний загальний бал ≥ 100, мінімальний бал за тестовий розділ: 22
 • C1 Advanced (раніше Cambridge Advanced English): мінімальний бал B
 • Володіння С2 (раніше Cambridge English: Професійність): мінімальна оцінка C

Звільнення надається студентам, які:

 • здобули середню освіту або науковий ступінь у Нідерландах, Великобританії, Ірландії, Канаді, США, Новій Зеландії чи Австралії; або
 • мати англомовний диплом «міжнародний бакалавр»; або
 • здобули ступінь бакалавра або магістра в акредитованій програмі викладання англійської мови в ЄС.

Доказ володіння англійською мовою може бути поданий після закінчення терміну подання заявки, але він повинен бути отриманий викладачами до початку програми. Без оцінки тесту на знання англійської мови, який відповідає вищезазначеним специфікаціям або відмови, ви не можете запустити програму.

Аплікатон

Заява з міжнародним дипломом можлива з 1 жовтня. Кінцевий термін подання заявки:

1 лютого для іноземних студентів, які подають заявку на одну з стипендій ВУ
1 квітня для держателів міжнародних ступенів з країн, що не входять в ЄС / ЄЕП
1 липня для вчених з країн ЄС / ЄАА

Міжнародним студентам, які подають заявку на проживання в університеті, настійно рекомендується подавати заявку до 1 квітня.

Заходи програми

 1. Зареєструйтесь через Studielink.
 2. Після реєстрації ви отримаєте реквізити для входу в VUnet.
 3. Завантажте такі документи заявки через VUnet (бажано у форматі PDF):
  1. завірена копія наукового ступеня або якщо вона ще не закінчена: декларація з вашого домашнього університету з очікуваною датою закінчення навчання;
  2. засвідчена стенограма англійською мовою від отриманих досі класів;
  3. автобіографія;
  4. мотиваційний лист, що пояснює ваші причини бажання брати участь у програмі;
  5. доказ академічної писемності англійською мовою:
   • підсумковий документ або дисертація на здобуття наукового ступеня (уривок, максимум 3 сторінки);
   • якщо теза англійською мовою відсутня: будь-який інший фрагмент академічного написання на 3-5 сторінках як альтернатива;
   • якщо немає академічної писемності англійською мовою: напишіть конспекти академічного документа на 3-5 сторінках, включаючи бібліографію, англійською мовою.
    Зверніть увагу, ми перевіряємо документи заяв на наявність плагіату.
  6. 2 рекомендаційні листи академічних арбітрів (якщо можливо, включаючи рейтингову позицію здобувача); ми віддаємо перевагу цифровим копіям, завантаженим у VUnet, але арбітри можуть також надсилати свої посилання безпосередньо на masters.law@vu.nl;
  7. копія паспорта та копії посвідки на проживання (якщо є);
  8. необов'язково: описи курсів, що закінчились;
  9. необов’язково: список літератури або бібліографія відповідних книг та статей, використаних під час навчання).

   Приймальна комісія може пізніше попросити додаткову документацію, якщо це вважатиме необхідним для розгляду вашої заявки.

 4. Якщо це стосується вас: надішліть тестовий бал з англійської мови на адресу masters.law@vu.nl. Це може бути надіслано на більш пізньому етапі (див. Вимоги до мови).
 5. Як тільки всі необхідні документи-заявки будуть отримані, ваше досьє подається до приймальної ради. Зверніть увагу, що ваше досьє має бути заповнене в термін подання заявки! Неповні досьє не можуть бути враховані.
 6. Приймальна рада щомісяця приймає рішення щодо заявок.
 7. Якщо вас прийняли: доопрацюйте заявку.

Ви отримаєте практичну інформацію щодо початку програми протягом літа.

Огляд міжнародного комерційного права: зміни клімату та стійкість

 • Мова навчання: англійська
 • Тривалість: 1 рік
 • Кінцевий термін подачі заявок: 1 червня для голландських та європейських студентів. 1 квітня для студентів, які не є членами ЄС.
 • Дата початку: 1 вересня
 • Тип навчання: повний робочий день
 • Сфера інтересів: економіка, бізнес та право
Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to 23,00 ... Детальніше

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to 23,000 students from all over the world. Students and staff of 122 nationalities create a dynamic international academic community. The University distinguishes itself in research and education through four interdisciplinary themes: Human Health and Life Sciences, Science for Sustainability, Connected World and Governance for Society. Curious about student life at VU Amsterdam? Click here to ask our International Student Ambassadors. Згорнути