Магістр права кібербезпеки та цифрового середовища

Загальні відомості

Опис програми

Про

Ми готуємо фахівців, які спеціалізуються в галузі права кібербезпеки та цифрового середовища, які відповідатимуть на нові виклики, що стоять перед Законом, ґрунтуючись на досягненнях нових комунікаційних та інформаційних технологій.

Спрямована переважно на випускників юридичних та комп’ютерних інженерій, але також відкрита для інших суміжних ступенів та професіоналів, які прагнуть довести свій досвід з отриманням аспірантури.

Якщо вам цікаво навчитися

 • Знати та керувати технічними аспектами кібербезпеки.
 • Знати та знати, як застосувати заходи захисту до основних свобод та прав, пов’язаних із цифровим середовищем.
 • Координація та планування з багатодисциплінарної точки зору управління кібер-ризиками в організаціях та компаніях.
 • Знати та вміти застосовувати основні принципи та основи юридичної та соціальної відповідальності компанії в цифрових середовищах.
 • Знати, як визначити вразливості та планувати кібер-інциденти, пов'язані з технічним управлінням інформацією.

Що ми вам пропонуємо

 • Навчальна програма в суб'єктах максимального престижу.
 • Багатопрофільна підготовка
 • Відповідь на нові виклики, що стоять перед Законом, ґрунтується на досягненнях інформаційних технологій.
 • Збільшення можливостей кваліфікованої працездатності.

Професійні виїзди

Високий ступінь введення на робочому місці:

 • Адвокат, що спеціалізується на кібербезпеці та цифровому середовищі.
 • Офіцер із захисту даних.
 • Орган контролю
 • Юридичний радник, що спеціалізується на законах про нові технології.

компетенціями

ОСНОВНІ КОМПЕТЕНТИ

Знання і розуміння, які забезпечують основу або можливість для оригінальності в розробці і / або застосуванні ідей, часто в контексті досліджень.

Те, що студенти можуть застосувати свої знання і здатність вирішувати проблеми в новій або незнайомій середовищі в більш широких (або мультидисциплінарних) контекстах, пов'язаних з їх областю дослідження.

Студенти мають можливість інтегрувати знання і обробляти складності, і формулювати судження, засновані на інформації, яка була неповною або обмеженою, включає в себе роздуми про соціальні та етичних обов'язків, пов'язаних із застосуванням їх знань і суджень.

Щоб студенти вміли чітко та однозначно передавати свої висновки та знання та кінцеві причини, які підтримують їх спеціалізовану та неспеціалізовану аудиторію.

Такі студенти мають навички навчання, які дозволяють їм продовжувати навчання таким чином, що буде в основному самореалізованим або автономним.

ЗАГАЛЬНІ КОМПЕТЕНТИ

Знати систему джерел, основні права та свободи та основні принципи Закону про кібербезпеку та цифрове середовище.

Знання, як застосовувати у багатодисциплінарному та передовому контексті міжнародні, національні та місцеві норми та положення в галузі кібербезпеки та цифрового середовища.

Розуміти, співвідносити та застосовувати до практики, концепцій, методологій та професійних практик з різних дисциплін, які корисні для виявлення та вирішення проблем Закону про кібербезпеку та цифрового середовища.

Знати, як інтегрувати мультидисциплінарні концепції, щоб мати можливість аналізувати, інтерпретувати та вирішувати проблеми та правові, політичні та соціальні конфлікти, що виникають у сфері права кібербезпеки та цифрового середовища.

Застосовувати набір навичок, здібностей та поглядів, набутих до особистого та соціального розвитку, визначаючи та пропагуючи правові рішення, засновані на Законі про кібербезпеку та цифрове середовище, що сприяють гендерній рівності, демократичній участі та загальній доступності.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Existen al menos diez razones para escoger León como destino académico aunque estamos seguros de que tú encontrarás muchas más.

Existen al menos diez razones para escoger León como destino académico aunque estamos seguros de que tú encontrarás muchas más. Згорнути