Магістр права в міжнародних правових дослідженнях

Загальні відомості

Детальніше про цю програму читайте на сайті закладу

Опис програми

Наша програма "Магістр законів" (LLM) дає вам глибокі знання закону в його міжнародному контексті. Ви будете оцінювати наукові дослідження та здобути наукові стипендії в таких галузях юридичних досліджень, як право людини, імміграція та право біженців, міжнародне банківське та фінансове право та міжнародне екологічне право.

Завдяки ряду додаткових модулів, доступних поряд з базовою навчальною програмою, ви зможете адаптувати програму до своїх областей наукового інтересу та ваших кар'єрних прагнень.

Ви дізнаєтесь у викладачів юридичної школи із значним досвідом досліджень та міжнародним юридичним досвідом у таких галузях, як:

 • Соціальна справедливість
 • Кримінальне право
 • Права людини
 • Енергія та довкілля
 • Закон про конкуренцію
 • Інтелектуальна власність

Вам не потрібно вивчати право на рівні бакалавра, щоб отримати LLM з міжнародних правових досліджень. Якщо ви раніше не вивчали право, ви займете двотижневий курс «Вступ до права» перед початком програми, щоб переконатися, що ви знайомі з основними правовими інститутами та джерелами міжнародного та англійського права.

Окрім надання юридичних знань фахівцям, LLM надасть Вам можливість оцінювати будь-яку професію, наприклад, дослідницькі, аналітичні та комунікативні навички. Програма також дає вам уявлення про те, як міжнародне право формує глобальне суспільство, і як ми працюємо в ньому. Це означає, що ви будете мати можливість вивчати широкий спектр можливостей для кар'єрного росту, як тільки ви закінчите навчання.

Рейтинги

University of Bradford посідає 301-400 у світі для бізнесу та економіки у рейтингах вищих навчальних закладів світу 2019 року.

107941_the-business-ranking.jpg

Вимоги до вступу

 • 2: 2 або вище у відповідній темі (відповідний предмет буде включати всі соціальні науки, гуманітарні та бізнес-програми та програми управління).
 • Випускники, які не мають права, повинні успішно пройти двотижневий курс «Вступ до права» до початку семестру 1.

Англійська мова вимоги

 • IELTS на 6,5 або еквівалент

Якщо ви не задовольняєте вимоги IELTS, ви можете взяти курс англійської мови до University of Bradford .

Що ти навчаπшся

Міжнародні правові дослідження LLM розроблені таким чином, щоб забезпечити складну та стимулюючу програму навчання, яка розглядає право в його міжнародному соціальному, економічному та політичному контексті.

Чотири основні модулі, що вивчаються, щоб забезпечити детальне розуміння ключових глобальних проблем у законі та зосередитись на розвитку своїх навичок дослідження; аналізувати та обговорювати важливі питання міжнародного права, прав людини та юридичної теорії. Вони також готують вас до заключної частини магістерської програми - вашої дисертації, завдяки якій у вас є можливість детально вивчити певну обрану тему. Необов'язкові модулі пропонуються для того, щоб ви могли слідкувати за певним інтересом з акцентом на глобальні юридичні питання.

Зауважте, що до моменту вступу до 2020 року інформація про модуль може змінюватися.

Модулі

Основний

 • Основи права і навичок (LAW7029-R)
 • Закон про сталий розвиток у сучасному бізнесі та суспільстві (LAW7030-B)
 • Теорія та практика регулювання (LAW7035-B)
 • Дисертація LLM (LAW7032-E)

Варіант

 • Міжнародне право прав людини (LAW7043-B)
 • Закон про міжнародну торгівлю та інвестиції (LAW7045-B)
 • Міжнародне публічне право (LAW7044-B)
 • Міжнародне гуманітарне право (LAW7019-B)
 • Міжнародне екологічне право (LAW7021-B)
 • Міжнародні комерційні договори та електронна комерція (LAW7031-B)
 • Міжнародне право інтелектуальної власності (LAW7008-B)
 • Міжнародне нафтове право (LAW7033-B)
 • Міжнародне банківське та фінансове право (LAW7037-B)
 • Міжнародне кримінальне право (LAW7046-B)
 • Закон про імміграцію та біженців (LAW7023-B)
 • Міжнародне конкурентне право (LAW7007-B)
 • Бізнес, права людини та навколишнє середовище (LAW7041-B)
 • Комерційне вирішення спорів (LAW7036-B)
 • Закон і політика щодо зміни клімату (LAW7040-B)
 • Міжнародний закон про водні ресурси (LAW7034-B)
 • Cyberlaw (LAW7039-B)
 • Закон про управління відходами (LAW7042-B)
 • Закон і гендер (LAW7038-B)

Вибірковий

Вивчення та оцінка

Ця програма LLM спрямована на інтеграцію прикладних і теоретичних знань з процесами оцінки, які перевіряють знання, застосування і аналіз предмета. З цією метою стратегія навчання, викладання та оцінки цієї програми була розроблена, щоб допомогти вам нарощувати свої знання поступово протягом року навчання і розвивати свої дослідження, критичне мислення та письмові навички.

Вас навчатимуть у малих групах у середовищі, орієнтованому на вас та ваш розвиток. Навчання вам буде керуватися та підтримуватись через щотижневі сесії викладання та навчання, в яких ви будете брати участь у різноманітних заходах. Тому всі викладаються модулі мають щогодинний навчальний слот щотижня протягом семестру, в якому вони викладаються. У першій частині програми більшість цих слотів буде використовуватися як час занять із введенням лектора, індивідуальними та груповими робочими заняттями. Запланований час для занять буде використаний, щоб допомогти вам розвинути своє розуміння закону, що стосується даної теми.

Вам буде потрібно самостійно працювати, готуватися до всіх навчальних занять і використовувати всі можливості, що пропонуються для розвитку своїх навичок і знань, сприяти обговоренню в малих групах і взаємодіяти з іншими заходами, які підтримуються за допомогою віртуального навчального середовища.

Збори, фінанси та стипендії

Оплата за навчання

 • Головна / ЄС: 7 190 фунтів стерлінгів на рік
 • Міжнародний: 16 840 фунтів стерлінгів на рік

Стипендії

Щороку ми присуджуємо численні стипендії, які не підлягають поверненню, студентам Великобританії, ЄС та міжнародних студентів на основі академічних досягнень, особистих обставин або економічних труднощів.

Підвищення працездатності

Правова клініка

Наша юридична клініка дає студентам можливість застосувати теорію на практиці. Студенти працюють у нашій юридичній клініці, консультуючи членів громадськості спільно з Бюро консультування громадян та CHAS @ StVincent's.

Студенти навчаються інтерв'ю та консультування громадськості з будь-якого аспекту закону. Працюючи в складі команди, студенти обговорюють цю справу і вирішують, чи потребує клієнт юридичну консультацію. Під керівництвом директора клініки студенти потім готують консультацію для свого клієнта.

Студенти також мають можливість пройти формальне навчання з питань імміграційного законодавства, що призводить до присвоєння OISC (Управління Уповноваженого з питань імміграційних служб) кваліфікацій рівня 1 і 2, шляхом співпраці з CHAS @ StVincent's. Це дає студентам можливість брати участь у наданні імміграційних консультацій, отримуючи визнані кваліфікації.

Зйомка

Наші студенти мають можливість долучитися до низки внутрішніх та зовнішніх змагань зі зйомки.

Зйомка доповнює юридичну освіту студентів і є відмінним способом навчитися використовувати закон для створення переконливих юридичних аргументів. Студенти повинні проаналізувати проблеми, дослідити закон, підготувати письмові подання та представити свої аргументи навченому юристу або судді.

Конкурс імітує процедури, які застосовуються в апеляційних судах, і є прекрасним шансом для студентів, щоб вони могли практично втілювати свої навички та знання.

Кар'єрна підтримка

Університет прагне допомагати учням розвивати та підвищувати можливості для працевлаштування, і це є невід'ємною частиною багатьох програм. Спеціалізована підтримка доступна на протязі всього курсу від служб Кар'єра та Можливості зайнятості, включаючи допомогу в пошуку роботи на умовах неповного робочого часу під час навчання, розміщення, відпустки та вакансії випускників. Студенти заохочуються отримувати доступ до цієї підтримки на ранньому етапі та використовувати великі ресурси на веб-сайті Careers.

Обговорення варіантів з консультантами спеціалістів допомагає роз'яснити плани шляхом вивчення варіантів та вдосконалення навичок пошуку роботи. У більшості наших програм консультанти з розвитку кар'єри мають безпосередній внесок у навчальний план або через спеціально організовані семінари.

Кар'єрні перспективи

Випускники продовжують займатися різними шляхами, включаючи кар'єру в бізнесі, юридичну практику, навчання та наукові кола.

Кар'єрний бустер

Під час навчання на факультеті менеджменту, права та суспільних наук ви матимете можливість взяти участь у нашій відмінній програмі підвищення кваліфікації протягом усього курсу. Програма розрахована на те, щоб забезпечити вас необхідними навичками та атрибутами випускників, щоб бути готовими до роботи при пошуку роботи з провідними інноваційними організаціями. Програма «Кар'єрний бустер» (PDF, 2,8 МБ) пропонує Вам можливість отримати сертифікати:

 • Європейська ліцензія на керування комп'ютером (ECDL) - еталон цифрової грамотності
 • Sage 50 Accounting and Sage 50 Зарплата - навчання, яке дозволить вам розробити провідні навички ведення бухгалтерського та програмного забезпечення
 • Менеджер проекту - Професійні сертифікати - надають вам перевагу, коли ви хочете стати сертифікованим менеджером проектів
 • Великий аналіз даних та навички звітності - використання програмного забезпечення та послуг (SAS), що призведе до сертифікації.

Крім того, програма також включатиме заходи, спрямовані на популяризацію колективної роботи, довіру, спілкування та багато інших навичок, яких прагне роботодавці.

Розробка портфоліо сертифікатів про безперервний професійний розвиток (CPD) продемонструє роботодавцям, що ви не тільки амбіційні, але й несете відповідальність за власний професійний розвиток.

Підтримка навчання

Вам буде виділено особистого наставника - кого ви зможете розмовляти про будь-які наукові або особисті проблеми. Персонал, який відповідає за адміністрування LLM, допоможе вам з щоденними запитами щодо програми.

Ми - невелика, віддана і дружна школа права, що дозволяє нашому академічному та допоміжному персоналу знайомитися з студентами особисто, а також пропонувати індивідуальну підтримку та навчання. Ми переконуємося, що ваш час з нами настільки корисний, як і можливо, і робимо все можливе, щоб допомогти вам досягти вашого потенціалу.

Юридична бібліотека надала підтримку нашим бібліотекарям, які зможуть надати вам рекомендації щодо використання правових баз даних, посилання на OSCOLA або пошук книги в бібліотеці.

Крім надання права доступу до ключових підручників та інших матеріалів у друкованому вигляді, бібліотека законів також підписується на три основні юридичні бази даних:

 • Westlaw
 • Бібліотека Lexis
 • Hein Online

Таким чином, ви матимете цілодобовий електронний доступ до та за межами кампусу до більшості матеріалів, необхідних для успішного завершення програми. Якщо репетитори вимагають від вас прочитати матеріал, який не так легко доступний, він стане доступним для вас через Віртуальне середовище навчання. Вам пропонується також проконсультуватися з іншими колекціями, оскільки цікаві та корисні матеріали з усіх вивчених тем доступні з різних дисциплін, і, отже, ви будете представлені до бібліотеки в цілому, а не лише до конкретних колекцій як частини ця програма.

Бібліотека включає засоби самостійного випуску та самовіддачі, копіювальні апарати та принтери, зони для безшумного навчання та соціального навчання, а також бездротовий доступ по всій будівлі. До послуг гостей інформаційний стіл, спеціальний комп'ютерний ноутбук і зони для соціального навчання. Будинок має повний доступ до інвалідності. Студенти LLM також мають доступ до соціальних просторів, включаючи загальну кімнату для аспірантів.

Дослідження

Всі модулі викладаються досвідченими вченими зі значними дослідженнями та практичним досвідом у питаннях, які ви будете вивчати з різних юрисдикцій.

Наприкінці вашої магістерської програми ви будете брати модуль дисертації, використовуючи цілий спектр методів дослідження та дизайну досліджень, щоб завершити важливий дослідницький проект. Дисертація дозволяє розвинути чітке розуміння передових принципів наукових досліджень та досліджень, а також про те, як розширюються межі знань за допомогою академічних досліджень.

За допомогою дисертації ви також навчитесь критично оцінювати та вивчати первинні та / або вторинні дані та розвивати поглиблене розуміння обраної вами теми.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... Детальніше

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. Згорнути