Магістр права в галузі спорту, LLM

Загальні відомості

Опис програми

Real Madrid Graduate School Магістр Університету Європи в галузі спортивного права, LLM спрямована на випускників законів з усього світу, які хочуть розвивати свою професійну кар'єру в галузі міжнародного спортивного права.

Програма пропонує студентам міцні знання про організацію спорту, їх правила та правила та механізми вирішення спорів.

Програма дозволяє студентам придбати необхідні знання для роботи в міжнародних федераціях, юридичних фірмах, спортивних клубах, професійних лігах, антидопінгових організаціях та спортивних представництв.

LLM магістра з спортивного права , розроблена комітетом експертів, структурована таким чином, що дозволяє студенту поступово поринути в світ спортивного права, починаючи з загального огляду міжнародних спортивних установ та їхніх правил і правил до рухаючись до більш детального вивчення конкретних питань, що стосуються спортивного права.

Всі наші професори та викладачі беруть участь у міжнародній спортивній юридичній діяльності, що дозволяє нашим студентам отримати справжнє бачення професійної практики як міжнародних юристів, спортивних арбітрів, керівників футбольних клубів та лідерів. Використовуючи досвід наших викладачів, академічна методологія фокусується на практичному підході, коли кандидати вивчають провідні справи про спортивне право, беруть участь у судах справи та беруть участь у форумах та дискусіях зі студентами та викладачами, створюючи міцні професійні зв'язки.

Крім того, магістр пропонує можливість відвідування державних та приватних установ, як національних, так і міжнародних, таких як Іспанська професійна футбольна ліга, ФІФА, УЄФА, IBU, FEI та Арбітражний суд для спорту.

Студенти отримують вигоду від широкої мережі угод з міжнародними юридичними фірмами, установами та міжнародними федераціями для проведення своїх стажувань, включаючи Реал Мадрид CF, який пропонує обмежене число місць для студентів юридичного відділу Реал Мадрид.

ДИФЕРЕНЦІАЛЬНІ АСПЕКТИ

 • Спеціальна академічна програма, розроблена експертною комісією для кращих академічних досягнень.
 • Сучасна методологія дослідження з практичним акцентом, що сприяє розвитку професійних стосунків між студентами та викладачами
 • Всі викладачі та викладачі беруть участь у міжнародній спортивній юридичній діяльності.
 • Відвідування спортивних установ, таких як ФІФА, УЄФА, Арбітражний суд для спорту.
 • Можливість пройти стажування в юридичному відділі Real Madrid CF (клуб пропонує обмежене число місць розташування) або в міжнародних юридичних фірмах, установах та міжнародних федераціях, таких як Руїс Хуерта і Креспо, Лаффер, Law Sportia і Міжнародна триатлон Союз.

СПРЯМОВАНІ НА:

Міжнародний майстер у галузі права в галузі спорту, LLM , є прекрасною можливістю для випускників, які мають юридичну освіту, шукаючи міцну спеціалізацію в аспірантурі з високим рівнем можливостей працевлаштування, а також для юристів, які бажають розширити свої професійні горизонти.

Потрібно добре володіти англійською мовою та ступінь права. Кандидати повинні пройти співбесіду, призначену для оцінки їх профілю та прийняття в програмі.

ПОПЕРЕДНІ ДІЯЛЬНІСТЬ

Відвідайте Стадіон Сантьяго Бернабеу та Реал Мадрид Сіті (Valdebebas). Студенти також можуть брати участь у поїздці до Швейцарії. Поїздка включатиме відвідування штаб-квартирі важливих спортивних закладів, таких як:

 • УЄФА
 • ФІФА
 • ФЕДЕРАЦІЯ EQUESTRE INTERNATIONAL
 • МІЖНАРОДНИЙ ТРИАТЛОН СОЮЗ
 • СУД АРБІТРАЖУ ДЛЯ СПОРТУ.

МЕТОДОЛОГІЯ

Академічна методологія магістерської програми зосереджує увагу на навчанні, роблячи та дивлячись на практичні тематичні дослідження. Лектори - справжні професіонали та експерти у міжнародному спортивному судовому процесі. Студенти розглянуть провідні справи про спортивне право, досвід судового розгляду та участь у форумах та дискусіях з викладачами та однокласниками.

Академічна програма та академічна методологія були розроблені експертною комісією, до складу якої увійшли досвідчені викладачі та фахівці з кращих навчальних досягнень.

Серед багатьох інших заходів майстер пропонує студентам винятково практичне бачення процедур, які обробляються до Палати вирішення спорів FIFA та в Арбітражному суді для спорту. Студенти матимуть змогу навчитися крок за кроком і через практику проведення процедури до палати з розгляду спірних питань ФІФА та подальшої апеляції в Арбітражний суд для спорту. Допомагаючи та порадившись міжнародними адвокатами, вони матимуть такий розгляд і матимуть можливість відстоювати свої справи перед колегією, складеної реальними арбітрами в залі суду. Студенти будуть грати різні ролі - як сторони, свідки, так і юристи.

Програма

 • МОДУЛЬ 1.- ОРГАНІЗАЦІЯ СПОРТИВНИХ ІНСТИТУЦІЙ
 • МОДУЛЬ 2.-ЛЕКС СПОРТИВА. ДЖЕРЕЛА СПОРТИВНОГО ЗАКОНОДАВСТВА. ХТО І КАК ПРОЕКТУВАННЯ ПРАВЛІННЯ СПОРТУ
 • МОДУЛЬ 3. - СПОРУ СПІЛЬНОГО СПОРУДУ
 • МОДУЛЬ 4.- ОРГАНІЗАЦІЯ СПОРТИВНИХ ПОДІЙ ТА БЛАГОДІЙНОГО УПРАВЛІННЯ
 • МОДУЛЬ 5.- МІЖНАРОДНИЙ АНТИДОПІНГ
 • МОДУЛЬ 6.- МІЖНАРОДНЕ ОПИТУВАННЯ НА СПОРТ
 • МОДУЛЬ 7. - ЗАКОНОДАВСТВО ЗА ШВЕЙЦІВ ТА ФОТБОЛЬНОГО СПОРТУ
 • МОДУЛЬ 8. - ПРОВАДЖЕННЯ ДО СУДУ АРБІТРАЖУ ДЛЯ СПОРТУ
 • МОДУЛЬ 9. - ІНТЕРНЕТ
 • МОДУЛЬ 10. - МАЙСТЕРНІ ПИТАННЯ
Прийом

Процес вступу до Real Madrid Graduate School закладів Real Madrid Graduate School - програми Universidad Europea проходить протягом усього року, хоча участь у всіх випускних програмах залежить від наявності місць.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

In 2006 Real Madrid C.F.and Universidad Europea de Madrid created the first University School specialized in sports and its relationship with management, health, communications and leisure/recreation.

In 2006 Real Madrid C.F.and Universidad Europea de Madrid created the first University School specialized in sports and its relationship with management, health, communications and leisure/recreation. Згорнути