Магістр права: Міжнародне технологічне право

Загальні відомості

Опис програми

Оновлення терміну подання заявки

 • Студенти, які не входять до ЄС / ЄЕП: 1 травня (початковий термін 1 квітня продовжено через COVID-19)
 • Студенти та студенти ЄС та ЄЕП, які не потребують навчальної візи / посвідки на проживання через VU Amsterdam *: 1 червня (початковий термін 1 травня продовжено через COVID-19)

Переробка світу: перероблення закону?

Технологія створює ситуації, які були предметом фантазії, коли було створено більшість наших законів. Роботи, біотехнології, автономні транспортні засоби та зброя, і нескінченне накопичення та стискання даних - що це означає бути людиною? І як ми ставимось один до одного і до світу природи? Це питання, які ми змушені задавати собі знову перед технологічним прогресом. Закон формує та відображає відповіді, які ми знаходимо.

Поряд із основними курсами з міжнародного технологічного права та великими даними, правами людини та безпекою, ви будете вибирати з предметів, серед яких: міжнародне право на зброю, біотехнологія та право, роботи та штучний інтелект, а також блокчейн та руйнівні технології.

Ви будете частиною доброзичливої, доступної та міжнародної групи викладачів та студентів, зацікавлених у дослідженні меж регулювання та технологій, і закінчите навчання як фахівець із затребуваними знаннями та вміннями.

Міжнародне технологічне право (ITL) - це спеціалізація програми LLM Law у Vrije Universiteit Amsterdam .

Навчальна програма

ITL - це однорічна спеціалізація випускників програми юридичних наук на один рік. Обов’язковими елементами спеціалізації є:

 • Міжнародне технологічне право (12 EC)
 • Великі дані, права людини та безпека людини (6 ЕК)
 • Юридичні методи (6 ЕК)
 • Випускна робота (12 EC)


Ви додатково виберете хоча б один із цих курсів:

 • Біоетика, технології та право
 • Європейське право споживачів у цифровому суспільстві

Також ви оберете хоча б один з цих курсів:

 • Право та етика на роботах та штучному інтелекті
 • Міжнародний закон про зброю (див. Малюнок нижче)
 • Blockchain та інші суперечливі бізнес-технології виклики закону

Студенти та співробітники міжнародного технологічного права відвідують Організацію із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) у Гаазі.


У вас є 12 EC, щоб вибрати з багатьох факультативів, пропонованих у рамках магістерської програми, включаючи інші курси вище. Ви також можете пройти стажування або період навчання за кордоном.

Ось два приклади курсів, пропонованих у програмі; це обов'язкові елементи спеціалізації:

Міжнародне технологічне право
Цей курс забезпечує основу для спеціалізації міжнародного технологічного права та розглядає, як технологія змінює стосунки людства з фізичним (у тому числі соціальним) світом і як закон породжує, полегшує або перешкоджає цим змінам. Метою в кінці курсу є те, що ви будете мати поінформоване уявлення, засноване на теорії та прикладах, про типи способів, якими технологія може змінити наше відношення до природи, людей, об'єктів та суспільства. На основі прикладів ви також зрозумієте, як закони та інститути можуть стимулювати розвиток технологій та керувати напрямком цього розвитку.

Великі дані, права людини та безпека людини
Цей курс стосується питання про те, як цифрові технології та великі дані використовуються для прийняття рішень у галузі прав людини та безпеки, і як ці способи використання вимагають від нас переосмислення основних положень існуючих правових норм та практики. Курс зосереджується на трьох сферах прав людини та безпеки, зокрема: великі дані та соціальна та кримінальна справедливість; використання цифрових технологій у війні та боротьбі з тероризмом; використання технологій в управлінні кордоном та міграційному законодавстві.

Кар'єрні перспективи

Як випускник ITL, ви будете використовувати, розробляти або досліджувати регулювання нових технологій. Як правило, ви будете працювати в юридичних фірмах, міжнародних організаціях, таких як регулятори ООН, ЄС або міжнародні технології, уряди чи неурядові організації.

Є порівняно небагато юристів із міцним розумінням та знанням законодавства щодо нових технологій, тому випускники будуть частиною спеціалізованої та затребуваної групи.

Чому VU Amsterdam ?

VU Amsterdam є значним та зростаючою групою дослідників та студентів у галузі технологій, Інтернету та права. Ви матимете шанс слідкувати за своїми інтересами та вчитися з однодумцями та викладачами, які поділяють ваш ентузіазм.

Спеціалізація ITL є абсолютно новою та містить передові курси, деякі з яких пропонуються лише в небагатьох університетах по всьому світу. Вас навчать науковці та люди з юридичної практики, які допоможуть вам зрозуміти, як теорії та ідеї стосуються технологічних та соціальних розробок.

Вивчення асоціації
Дігі Юрідіка - це навчальне об'єднання для студентів факультетів магістра Інтернету, ІКТ та інтелектуальної власності та магістр міжнародного технологічного права. Організовуючи предметну та соціальну діяльність, Дігі Юрідіка наближає своїх членів до ділової спільноти та між собою. Студенти тим самим розширюють свою мережу та отримують хорошу картину легального ринку праці.


Digi Juridica була створена в грудні 2015 року через зростаючу потребу студентів у формальній та неформальній діяльності, пов'язаній з ІС та ІТ. Ініціативу з великим ентузіазмом сприйняли студенти та викладачі факультету, з якими Digital Juridica підтримує добрі контакти. Digi Juridica організовує заходи з кар’єри, відвідування юридичних фірм, інших організацій та установ, а також планує неформальні заходи для членів.

Вимоги до прийому

Кандидати, які мають ступінь бакалавра або еквівалентного юридичного рівня, можуть подати заявку. Щоб вас прийняли, вам потрібен дозвіл приймальної ради.

Вашу бакалаврську освіту порівнюють та оцінюють через систему порівняння Великобританії Нарік та, якщо необхідно, через програми порівняння та перевірки складності. Особливо студенти з країн, які не є членами ЄС, повинні враховувати можливість того, що міжнародна ступінь бакалавра з права виявляється недостатньою для вступу на цю магістерську програму.

Якщо ви маєте науковий ступінь, що відповідає тему спеціалізації, яку ви хочете пройти, ви також можете мати право на зарахування. Ви повинні мати знання та розуміння принаймні однієї галузі права, щонайменше, для рівня кінцевих умов бакалавра права з ВУ та мати можливість довести це, щонайменше, 60 ЄС на закінчених курсах із права або знаннями та досвідом в еквівалентній цій галузі права. Це визначає Приймальна рада.

Вашу бакалаврську освіту порівнюють та оцінюють через систему порівняння Великобританії Нарік та, якщо необхідно, через програми порівняння та перевірки складності.

Дізнайтеся, чи маєте ви право до того, як подати заявку?
Запитайте в приймальну комісію (контактні дані у розділі "Контакт").

Надішліть нам наступні документи:

 • сканувати диплом або доказ про зарахування до бакалавра
 • сканування (попередня) стенограма
 • опис відповідних курсів
 • необов’язково: звітувати про відповідний досвід, включаючи уточнення своїх обов'язків
 • вкажіть, яку спеціалізацію ви хочете пройти

Для англійських спеціалізацій, рівень володіння англійською мовою повинен бути принаймні на рівні С1 (включаючи навички говоріння та письма), щоб мати можливість успішно відвідувати програму.

Зверніть увагу: для вашої візи або дозволу на проживання можуть застосовуватися додаткові вимоги до мови.

Застосування

Заходи програми

 1. Перевірте, чи маєте ви право на вступ.
 2. Зареєструйтесь для майстра до закінчення терміну подання заявки через Studielink, виберіть "Закон (Master)".
 3. Після реєстрації ви отримаєте реквізити для входу в VUnet. Для довідки зверніться до цього документа.
  • Виберіть спеціалізацію, яку ви хочете пройти у Вунеті.
   Якщо ви хочете скористатися двома спеціалізаціями, то спочатку зверніться до академічних радників, щоб проінформувати про вимоги до поєднання спеціалізацій. Ви можете додати додаткову спеціалізацію на більш пізньому етапі.
  • Завантажте свій диплом (за наявності).
  • Завантажте свою (попередню) офіційну стенограму (PDF).
  • Завантажте своє резюме
  • Заповніть заявку.
 4. Потім ваша заява оцінюється Приймальною комісією. Зазвичай ви отримуєте рішення протягом 3 тижнів після заповнення вашої заявки на VUnet.
 5. Ви можете відстежувати стан вашої програми на VUnet.

Будь ласка, перевірте повну процедуру для міжнародних студентів або голландських студентів.
Для цього майстра вам не потрібно надавати мотиваційний лист, рекомендаційні листи чи дисертацію.

Ви отримаєте практичну інформацію щодо початку програми протягом літа.

Огляд alt = "Закон: Міжнародне технологічне право.

 • Мова навчання: англійська
 • Тривалість: 1 рік
 • Кінцевий термін подачі заявок: 15 липня або 1 січня для голландських та студентів ЄС. 1 квітня або 1 листопада для студентів, які не є членами ЄС.
 • Дата початку: 1 вересня або 1 лютого
 • Тип навчання: повний робочий день
 • Спеціалізації: Міжнародне технологічне право - це спеціалізація програми LLM в галузі права
 • Сфера інтересів: економіка, бізнес та право
Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to 23,00 ... Детальніше

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to 23,000 students from all over the world. Students and staff of 122 nationalities create a dynamic international academic community. The University distinguishes itself in research and education through four interdisciplinary themes: Human Health and Life Sciences, Science for Sustainability, Connected World and Governance for Society. Curious about student life at VU Amsterdam? Click here to ask our International Student Ambassadors. Згорнути