Магістр права: Міжнародне право міграції та біженців

Загальні відомості

Опис програми

Оновлення терміну подання заявки

 • Студенти, які не входять до ЄС / ЄЕП: 1 травня (початковий термін 1 квітня продовжено через COVID-19)
 • Студенти та студенти ЄС та ЄЕП, які не потребують навчальної візи / посвідки на проживання через VU Amsterdam *: 1 червня (початковий термін 1 травня продовжено через COVID-19)

Біженці з сирійської громадянської війни, які уникли війни, згодом змушені орієнтуватися на нагальні та складні юридичні питання. Філіппінська мати, яка прагне возз’єднання зі своєю родиною в Європі, стикається з подібними перешкодами. Обидва стикаються з взаємозв'язком між гуманітарним та правом про права людини та взаємодією між міжнародною та внутрішньою правовою системою.

Таким чином, міжнародне законодавство про міграцію та біженці слід аналізувати з багатьох аспектів і дисциплін. Ця спеціалізація вивчає міжнародну міграцію з точки зору міжнародного та європейського права та акцентує увагу на тому, як вони функціонують у внутрішніх правових порядках.

Взаємодія між міжнародним, європейським та внутрішнім законодавством є специфічним напрямком цієї спеціалізації та дає змогу зрозуміти та проаналізувати складність основних питань сучасного міжнародного права міграції та біженців.

Навчальна програма

Міжнародне право з міграції та біженців - це однорічна спеціалізація магістерської програми LLM у VU Amsterdam .

Закон про біженців та сімейну міграцію
Юридичні засоби захисту мігрантів
Ці поглиблені курси проводять видатні фахівці в цій галузі. Вони стосуватимуться актуальних питань, які тісно стосуються досліджень, проведених у VU Amsterdam .

Нерегулярна міграція
Цей факультативний курс відображає дослідження, проведені у VU Amsterdam щодо аспектів нерегулярної міграції в Середземномор'ї з прав людини.

Філософія міжнародного права та міграції
Цей інтеграційний курс аналізує актуальні проблеми міграції та законодавства про біженців на концептуальному та філософському рівні. Це дасть змогу критично взаємодіяти з основними презумпціями, які складають міграційний закон.

Клініка міграційного права
Напишіть спеціальні юридичні поради для адвокатів у контексті реальних справ, що розглядаються до Європейського суду з прав людини та Суду Європейського Союзу під наглядом дослідників секції міграційного права.

Кар'єрні перспективи

Випускники працюють у численних міжнародних (неурядових) організаціях, що займаються міграцією, наприклад, УВКБ ООН, МОМ, Європейської комісії, EASO та Frontex. Оскільки міжнародне та національне законодавство про міграцію глибоко переплітаються, ґрунтовні знання про міжнародну міграцію та законодавство про біженці є також найціннішими для національних установ та організацій, що займаються міграційним правом, таких як міграційні юридичні фірми, судові органи, національні та місцеві органи влади та громадські організації.

Оскільки міграційне законодавство особливо складне і переплітається з іншими сферами міжнародного права, ви також будете ідеально підходити для кар'єри поза міграційним законодавством, але все ж потребуватимете глибокого розуміння основних принципів та принципів міжнародного та європейського права.

Чому VU Amsterdam ?

 • Ця спеціалізація є унікальною, оскільки її викладають провідні вчені в цій галузі, і вона вбудована в одну з найбільших спеціалізованих наукових груп з міграційного права у всьому світі
 • Юридичний факультет VU Amsterdam відрізняється юридичними, емпіричними та філософськими підходами до міграції та права біженців - все це в одній спільній дослідницькій програмі. Такий підхід дозволяє провести широкий і водночас поглиблений аналіз транснаціональних правових питань
 • Студенти можуть розробляти власну програму відповідно до своїх особистих уподобань: міжнародного права, європейського права та внутрішнього права; права людини, трудові та соціальні права; практичний, академічний, теоретичний та емпіричний підходи
 • Ви можете поєднати спеціалізацію магістра з іншою спеціалізацією в рамках програми LLM в VU Amsterdam , наприклад, транснаціональних юридичних досліджень або конституційного та адміністративного права Голландії.
 • У Нідерландах є велика та активна спільнота професіоналів, які працюють у сфері міграції та права біженців, включаючи вчених, адвокатів, суддів та тих, хто працює в Імміграційній службі, Міністерстві безпеки та юстиції та НУО. Це надає багато можливостей брати участь у зустрічах та семінарах на теми міграційного права поза звичайною навчальною програмою або проходити стажування.
 • Амстердам охоплює 177 національностей. Це робить його одним з найбільш космополітичних міст світу. Тому Амстердам є найбільш підходящим місцем для вивчення міжнародної міграції та права біженців.
 • Життя в Амстердамі доступне порівняно з іншими великими європейськими містами.
 • Існує проста та швидка процедура отримання студентської візи для Нідерландів
 • Після завершення магістерської програми ви можете подати заявку на отримання дозволу на проживання в Нідерландах з метою пошуку роботи (максимум на один рік)

Вимоги до прийому

Кандидати, які мають ступінь бакалавра або еквівалентного юридичного рівня, можуть подати заявку. Щоб вас прийняли, вам потрібен дозвіл приймальної ради.

Вашу бакалаврську освіту порівнюють та оцінюють через систему порівняння Великобританії Нарік та, якщо необхідно, через програми порівняння та перевірки складності. Особливо студенти з країн, які не є членами ЄС, повинні враховувати можливість того, що міжнародна ступінь бакалавра з права виявляється недостатньою для вступу на цю магістерську програму.

Якщо ви маєте науковий ступінь, що відповідає тему спеціалізації, яку ви хочете пройти, ви також можете мати право на зарахування. Ви повинні мати знання та розуміння принаймні однієї галузі права, щонайменше, для рівня кінцевих умов бакалавра права з ВУ та мати можливість довести це, щонайменше, 60 ЄС на закінчених курсах із права або знаннями та досвідом в еквівалентній цій галузі права. Це визначає Приймальна рада.

Вашу бакалаврську освіту порівнюють та оцінюють через систему порівняння Великобританії Нарік та, якщо необхідно, через програми порівняння та перевірки складності.

Дізнайтеся, чи маєте ви право до того, як подати заявку?
Запитайте в приймальну комісію (контактні дані у розділі "Контакт").

Надішліть нам наступні документи:

 • сканувати диплом або доказ про зарахування до бакалавра
 • сканування (попередня) стенограма
 • опис відповідних курсів
 • необов’язково: звітувати про відповідний досвід, включаючи уточнення своїх обов'язків
 • вкажіть, яку спеціалізацію ви хочете пройти

Вступ на базі наукового ступеня в університет прикладних наук неможливий.

Для англійських спеціалізацій, рівень володіння англійською мовою повинен бути принаймні на рівні С1 (включаючи навички говоріння та письма), щоб мати можливість успішно відвідувати програму.

Зверніть увагу: для вашої візи або дозволу на проживання можуть застосовуватися додаткові вимоги до мови.

Огляд закону: Закон про міжнародну міграцію та біженців.

 • Мова навчання: англійська
 • Тривалість: 1 рік
 • Кінцевий термін подачі заявок: 1 червня для голландських та європейських студентів. 1 квітня для студентів, які не є членами ЄС.
 • Дата початку: 1 вересня
 • Тип навчання: повний робочий день
 • Сфера інтересів: економіка, бізнес та право
Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to 23,00 ... Детальніше

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to 23,000 students from all over the world. Students and staff of 122 nationalities create a dynamic international academic community. The University distinguishes itself in research and education through four interdisciplinary themes: Human Health and Life Sciences, Science for Sustainability, Connected World and Governance for Society. Curious about student life at VU Amsterdam? Click here to ask our International Student Ambassadors. Згорнути