Магістр права: Європейський Союз Дослідження

Загальні відомості

Опис програми

Євросоюз

Введення

The Магістр права: Європейський Союз Дослідження (Майстер ЄС) викладається на факультеті права Університету з 1998 року. Він був реалізований в якості Майстри академічної-дослідника в 2006 році наказом Міністерства освіти Xunta Галісії немає. 51/2006 від 23 березня. Студенти різних промо-акцій завершили свої дослідження з високим рівнем спеціалізації в області права Європейського Союзу, що дозволило деяким з них професійний стрибок в міжнародній арені і сьогодні працюють в установах Союзу Європейський.

Основна мета майстер ЄС складається з кваліфікованих навчання в європейській адміністрації та управління професіоналів ЄС ресурсів. Таким чином, ви хочете, щоб відповісти на зростаючий попит цих фахівців існує на ринку праці і, зокрема, в різних місцевих, регіональних, національних та Європейського союзу органів, а також підприємств, і як правило, в економічних і юридичних агентах, які покликані працювати на єдиному ринку і єдиної валюти, регулюються в основному законодавством Європейського Союзу.

Навіщо вивчати ступінь

Якщо ви хочете мати досвід в області права Європейського Союзу і має намір працювати в рамках цієї міжнародної організації, це ваш майстер.

Ринок праці розвивається в більш міжнародному контексті, де кордону зниження і збільшення міжнародних відносин. Все це вимагає високого ступеня правових знань для розгляду і вирішення виникають суперечки, багато з яких мають важливі наслідки для законодавства Європейського Союзу.

Навчання студентів в цьому Майстер копається в відповідних суб'єктів в області права Європейського Союзу і відповідає на зростаючий попит на фахівців, що мають досвід в праві Європейського Союзу. Зміст направлено на придбання твердого розуміння правової системи Європейського Союзу, щоб дозволити студентам, щоб мати більше і кращі навички, як тільки їх майстер дослідження завершено, і таким чином поліпшити свої академічні профілі для початку і розвитку їх майбутньої кар'єри ,

Що ви дізнаєтеся

Студент отримає підвищення кваліфікації спеціалізованого і міждисциплінарного характеру, у всіх питаннях, що включають численні аспекти Європейського Союзу. Зокрема, спрямована на підготовку кваліфікованих в європейській адміністрації та управління професіоналів ЄС ресурсів.

структура Дослідження

обов'язкові предмети

 • Європейська правова культура
 • Правова інтеграція і перетворення правових систем
 • економічна інтеграція
 • Конституція, громадянство і права
 • Політика і свободи
 • Судова система Європейського Союзу

факультативні

 • Спільнота право і порівняльний працю та соціальний захист
 • Спільнота морського права
 • Площа свободи, безпеки і правосуддя
 • Придбання та управління суспільними ресурсами
 • внутрішній ринок
 • зовнішній вплив Європейського Союзу

Магістерська дисертація

 • Методологія дослідження та інструменти дослідження (мова)
 • Магістерська дисертація

професійні та наукові заходи

Уряд: місцевий, регіональний, національний і ЄС. економічні, правові та соціальні агенти, що працюють на внутрішньому ринку ЄС. підходить для підготовки опозиції ЄС до програми. Програма стажування в кінці Майстра. Європейська громадянська служба; тимчасовий персонал ЄС в делегації Європейської комісії за кордоном; консультанти з європейських питань; Державно-регіонального і державного управління.

Рекомендований профіль

 • Випускники випускники університету та іноземний громадянин або від Європейського простору вищої освіти.
 • Випускники зарубіжних систем освіти в Європейському просторі вищої освіти без згоди їх назв, після перевірки УДК, що демонструють рівень освіти, еквівалентному відповідних офіційних іспанська університетських ступенів і що в емітента країні титул доступ до аспірантури.

Загальні вимоги доступу

Маючи ступінь, диплом або випускник університету, національній або іноземній.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through t ... Детальніше

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through the development of research and teaching. Згорнути
А Корунья , А Корунья , А Корунья , А Корунья , А Корунья , А Корунья , А Корунья , А Корунья , Феррол , Феррол + 9 Більше Менше