Магістр міжнародного та європейського права

Загальні відомості

Детальніше про цю програму читайте на сайті закладу

Опис програми

  • Юридичний факультет - це найстаріша та найпрестижніша юридична школа в Литві.
  • Програма, розроблена для найактуальніших та найсучасніших курсів за трьома різними напрямами (Міжнародне право та права людини; Технологічне право; Бізнес-право).
  • Студенти мають право брати участь у міжнародних конференціях та інших академічних заходах.
  • Видатні професори з усієї Європи.

Метою навчальної програми є підготовка юристів та фахівців юридичних служб із всебічними та глибокими знаннями про міжнародні, міжнародно-регіональні та європейські правові норми, які впливають на найважливіші сфери національних правових систем, а також на розвиток, тлумачення та практика застосування цих правових норм; вміння виявляти, аналізувати та вирішувати складні проблеми, пов'язані із законотворчістю та правовим застосуванням у контексті міжнародного та європейського права; вміння застосовувати набуті знання у професійній практиці інноваційно та цілісно для врегулювання суперечок та юридичних конфліктів, що виникають у міжнародному середовищі; критичний підхід та навички проведення незалежних досліджень та надання пропозицій на основі наукового аналізу.

141913_QB3A8336.jpgVilnius University","author_url":"","source":""}" alt="141913_QB3A8336.jpg" />

Тривалість програми три семестри (1,5 року, 90 ECTS). На початку навчання кожен студент обирає трек, який його цікавить, трьома варіантами:

  • Міжнародне право та права людини;
  • Закон про технології;
  • Господарське право.

Студенти вивчають два загальнообов’язкові курси (20 ECTS), що представляють суть програми, а також чотири обов’язкові курси (20 ECTS) за обраною тематикою. Решта кредитів (20 ECTS) виділяються на вільний вибір студента. Ці факультативні курси (4 факультативи) дають можливість розробити профілі індивідуальних досліджень у відповідності до проблем та потреб студентів, а також виконати програму особистої освіти. Кожен курс включає лекції, а також час практичного навчання (семінари, практикуми, суперечки тощо). Як і всі магістри, ця навчальна програма завершується підготовкою магістерської роботи (30 ECTS) з науково та / або практично відповідної теми.

Вимоги до прийому та критерії відбору

  • Бакалавр права або еквівалентна кваліфікація юриста з вищих навчальних закладів.
  • Володіння англійською мовою - рівень не нижчий за В2 (відповідно до Спільної базової бази мови, затвердженої Радою Європи), доказ володіння англійською мовою: IELTS 5,5+, iBT TOEFL 65+; Вимога не поширюється на тих, хто закінчив навчання, проведене англійською мовою, або якщо це є рідною мовою кандидата.

Міжнародна мобільність

Студенти можуть брати участь у програмі мобільності ERASMUS +, що дає можливість проходити стажування за кордоном.

Карєрні можливості

Кваліфікація дозволяє випускникам бути юридичними експертами (радниками) як державних, так і приватних організацій, брати участь в якості аналітиків проблем або дослідників в академічних установах, а також працювати у всіх основних юридичних професіях у національних та міжнародних, урядових та неурядових організаціях та компанії. Можливість обіймати посаду в регульованих професіях (судді, адвокати, прокурори, державні службовці тощо) буде залежати від кваліфікаційних вимог, що застосовуються в конкретній країні, та визнання іноземних досліджень.

Випускники програми зможуть продовжувати академічну кар'єру в Литві та за кордоном, продовжуючи аспірантуру в докторантурі. програма з соціальних наук.

Студентські відгуки

Андрій Хубай, студент з України

"Програма міжнародного та європейського права, запропонована у Vilnius University вирізняється серед інших тим, що вона дає уявлення про литовський досвід інтеграції до ЄС. Вивчаючи її, я відчуваю себе на порозі розвитку нового покоління юристів, яке ось-ось стане рушійна сила Східної Європи ".

Елене Тевзадзе, студентка з Грузії

"Я обрав Vilnius University через його" тривалу історію та знання того, що університет забезпечує якісну освіту. Як бакалавр я завжди хотів продовжувати навчання у галузі міжнародного та європейського права, і Vilnius University був одним із найкращого, що дало мені цю можливість. Навчання в іншій країні іншою мовою стало для мене викликом. Але через дуже малий проміжок часу стало легше вчитися завдяки доброзичливому персоналу, який допомагав мені в складних ситуаціях.

Професійні викладачі були дуже корисними, ми могли задавати питання в будь-який час під час лекцій, як електронною поштою, що полегшувало мені навчання, якщо я знав, що у випадку, якщо я чогось не зрозумію, я зможу отримати відповіді в будь-який час. Університет також пропонує різні публічні лекції та конференції, що дуже корисно для отримання додаткової освіти.

Незважаючи на освіту, я дуже щасливий, що здобув друзів з різних країн і мав нагоду поспілкуватися з прекрасними професіоналами, які також є моїми колегами. Я дуже радий і пишаюся тим, що став частиною Vilnius University і впевнений, що знання, які я отримав тут, допоможуть мені створити успішну кар’єру в майбутньому ".

Ольга Шевченко, студентка з України

"Навчальний процес у Vilnius University - це комплекс величезних можливостей, спрямованих на забезпечення найвищого якісного рівня освіти для студентів, що здобувають різні ступені. Під час Програми міжнародного та європейського права я маю не лише можливість успішно пройти широкий спектр юридичних занять, а також відвідати величезну кількість додаткових семінарів, круглих столів, конференцій та літніх шкіл права, де професори як з Європейського Союзу, так і з боку Сполучених Штатів надали мені та моїм колегам здатність виступати з юридичними та науковими промовами та спірною участю судів. Таким чином, я високо ціную участь у спільноті Vilnius University та бажаю кожному студенту з усіх куточків світу відчувати те саме ".

Останнє оновлення Жов 2020

Про навчальний заклад

Welcome to Vilnius University – the oldest and largest Lithuanian higher education institution. Since its establishment in the 16th century, Vilnius University, as an integral part of European science ... Детальніше

Welcome to Vilnius University – the oldest and largest Lithuanian higher education institution. Since its establishment in the 16th century, Vilnius University, as an integral part of European science and culture has embodied the concept­ of a classical university and the unity of studies and research. Згорнути