Магістр міжнародного права та бізнесу

Загальні відомості

Опис програми

У все більш глобалізованій економіці майже всі підприємства працюють на міжнародному рівні. Торгівля, інвестиції та фінанси перетинають національні кордони і регулюються складною павутиною транснаціональних законів і правил. Як наслідок, попит на професіоналів з багатим розумінням того, як закони та бізнес працюють на глобальному рівні, продовжує зростати. Цей LLM з міжнародного права та бізнесу надає студентам з вищою кваліфікацією з права або бізнесу можливість для поглибленого вивчення в обох дисциплінах і готує їх до викликів консультування компаній, урядів та інших установ з таких питань, як регулювання міжнародної торгівлі, іноземні інвестори права, а також міжнародні судові процеси.

Навіщо вивчати міжнародне право і бізнес у Кіле?

Юридична школа Кіле має давні традиції академічного досвіду в галузі міжнародного права. Міжнародне право в Кілі викладають такі відомі світові експерти, як Майкл Акехерст і Патрік Торнберрі. В останні роки юридична школа Кіле інвестувала значні кошти в сферу міжнародного права. Студентів навчатимуть динамічні викладачі з широким спектром знань та наукових інтересів.

Кіл також є піонером і лідером у міждисциплінарній освіті. Студенти з LLM з міжнародного права та бізнесу візьмуть модулі як у юридичній школі, так і в бізнес-школі. Студенти також мають можливість вивчати сучасні мови як частину свого ступеня, збільшуючи свій спектр професійних навичок. В даний час Кіле пропонує курси арабською, китайською, французькою, німецькою, японською, російською та іспанською мовами.

LLM включає навчальну поїздку до Женеви, де студенти відвідують міжнародні організації, такі як ООН, Міжнародна організація праці та Світова організація торгівлі.

Структура курсу

Програма може бути завершена протягом 12 місяців повний робочий день або 24 місяці неповний робочий день. Існує також можливість пройти курс на модульній основі, поширюючи модулі на період від 2 до 5 років, забезпечуючи максимальну гнучкість.

Академічні вимоги до вступу

Ви повинні мати диплом з відзнакою першого або другого класу (або іноземний еквівалент) з права або пов'язаної дисципліни. Заявки приймаються від нинішніх практикуючих юристів або будь-якої іншої особи з відповідною професійною кваліфікацією та / або досвідом.

Вимоги до вступу англійської мови для іноземних студентів

Кандидати, для яких англійська не є першою мовою, повинні надати докази кваліфікації англійською мовою. Мінімальний бал для вступу до LLM є академічним IELTS 6.5 (або TOEFL 91). Студенти, які здобули одну з кваліфікацій англійської мови, але не досягли необхідного ступеня, можуть бути допущені до програми за умови, що вони навчаються на передсесійному курсі англійської мови, перш ніж вони почнуть ступінь.

Keele University даний час приймає тести Tofel iBT, які були прийняті за межами Сполученого Королівства. Всі тести Tofel iBT повинні бути прийняті не більше ніж за два роки до дати початку в Keele і повинні бути перевірені за допомогою ETS. Якщо ви пройшли тест Tofel iBT у Великобританії, зверніться до приймальної команди для отримання додаткової інформації.

Кар'єра

LLM з міжнародного права та бізнесу є шлюзом у ряд можливостей для працевлаштування. До них відносяться кар'єра у провідних міжнародних юридичних фірмах, юридичні консультанти для великих багатонаціональних компаній, позиції в міжнародних установах, такі як Світовий банк, Європейська комісія або Світова організація торгівлі, кар'єра в управлінському консультуванні, державні юридичні служби або академічні кола.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction ... Детальніше

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction in the Guardian University League Table 2019, in addition to having been ranked No.1 in England for student satisfaction in the 2018 National Student Survey, of broad-based universities. We were also awarded Gold in the recent Teaching Excellence Framework. Згорнути