Магістр міжнародного корпоративного та комерційного права

Загальні відомості

Детальніше про цю програму читайте на сайті закладу

Опис програми

Міжнародне корпоративне та комерційне право LLM призначене для випускників юридичних наук і фахівців, які бажають розвивати юридичну експертизу, необхідну в сучасній глобальній економіці.

Значення національних кордонів зменшується, а всебічне знання закону, що регулює міжнародну торгівлю та комерційні відносини, є надзвичайно важливим. Ця програма надає вам можливість розробити глибокі знання про закони та правила, які регулюють корпоративну та комерційну діяльність через національні кордони.

Даючи вам можливість поміркувати про приватні та громадські аспекти правових норм, необхідних для управління світовою економікою, ця програма має на меті підготувати вас до реагування на змінюється і динамічний характер правових відносин між корпораціями, окремими особами та державами.

Ваша дисертаційна робота необхідна як частина вашого навчання, і вона призначена для того, щоб допомогти вам покращити свої навички в галузі досліджень, коли будете проводити детальне дослідження у вибраній вам галузі.

Як ти вивчаєш

LLM дає студентам можливість відображати приватні, корпоративні та громадські аспекти правових норм, необхідних для управління світовою економікою, з модулями міжнародного ділового права (включаючи міжнародну торгівлю та міжнародну торгівлю товарами), міжнародне приватне право та громадські правила щодо внутрішнього ринку ЄС та Світової організації торгівлі, серед іншого.

Контакт та незалежне вивчення

Програма поставляється двогодинними семінарами, один раз на тиждень, в кожному модулі. Для кожного семінару необхідна широка підготовка, і очікується широке читання.

Дослідження післядипломного рівня передбачає значну частку незалежного дослідження, вивчення матеріалу, висвітленого в лекціях і семінарах. Як загальне керівництво, на кожну годину в класі студенти повинні провести два-три години у незалежному дослідженні.

Як ви оцінюєте

Всі модулі оцінюються за письмовими завданнями. Існує також вимога написати важливу дисертацію. Немає іспитів, письмових або усних.

Оцінка зворотного зв'язку

Політика University of Lincoln щодо зворотного зв'язку з оцінкою спрямована на те, щоб науковці негайно повернули вам курси оцінок - зазвичай протягом 15 робочих днів після дати подання.

Вимоги щодо вступу

Перший або другий клас має ступінь з відзнакою у відповідному предметі.

Міжнародні студенти вимагатимуть англійської мови на IELTS 6.0 з не менше 5,5 в кожному елементі або еквіваленті.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Lincoln’s global graduate community includes more than 90,000 former students across 135 countries. Lincoln graduates have gone on to secure jobs at major companies and organisations ... Детальніше

The University of Lincoln’s global graduate community includes more than 90,000 former students across 135 countries. Lincoln graduates have gone on to secure jobs at major companies and organisations around the world, including the BBC, Rolls-Royce, Siemens, Boots, GlaxoSmithKline, Lloyds Bank, and Rockstar Games. Згорнути