Магістр міжнародного бізнес-права: фінанси та поведінка

Загальні відомості

Опис програми

Оновлення терміну подання заявки

 • Студенти, які не входять до ЄС / ЄЕП: 1 травня (початковий термін 1 квітня продовжено через COVID-19)
 • Студенти та студенти ЄС та ЄЕП, які не потребують навчальної візи / посвідки на проживання через VU Amsterdam *: 1 червня (початковий термін 1 травня продовжено через COVID-19)

Сучасний юрист: не лише закон, а й фінанси та поведінка

Цей магістр раніше був відомий як «Корпоративне право: юридичні ринки та поведінка».

Юристи мали справу лише із законом. Порадьте свого клієнта з правилами, якщо потрібно буде судовий процес, і ви добре зробите роботу. У нашому світі, що змінюється, це вже не відповідає дійсності. Щоб юристи відповідали очікуванням клієнтів та суспільства, вони повинні мати більш широкі навички. Юристи також повинні розуміти основні економічні принципи угод та процедур, в яких вони беруть участь. Поведінкові перспективи є ключовими в динаміці, такі як управління компанією, злиття та поглинання та укладання договорів. Глобальні економічні хвилі продемонстрували, що однієї норми недостатньо; нам потрібно думати і про етику. Іншими словами: адвокати не вистачають, просто знаючи юридичні правила, навіть якщо вони добре їх знають.

Ця магістерська програма забезпечує юристів, які знають свій шлях на більш широкій арені майбутнього. Закон все ще має вирішальне значення. Тортове право, договірне право, корпоративне право, регуляторне право та законодавство про неплатоспроможність; анатомія цих полів досліджується в глибині. Але додаються подальші перспективи. Ми вивчимо юридичну сторону корпоративних фінансів, а також поглибимося в базові баланси та звіти про прибутки та збитки; ми розглянемо нормативно-правову базу, в якій працюють банки, а також поставимо під сумнів їхню роль у суспільстві в цілому; ми розглянемо структуру договірного права, а також зосередимось на психології, що стоїть за договірними переговорами та вирішенні спорів. Коротше кажучи, ми пропонуємо багатодисциплінарну магістерську програму, яка одночасно поглиблює наше розуміння закону та заохочує наші знання про сфери, з якими закон взаємодіє, такі як фінанси, психологія та етика.

Провідні установи та науковці на борту

Враховуючи широкий мультидисциплінарний характер програми, програму не вдалося охопити лише юристами: вчені з таких факультетів, як економіка та психологія, відіграють ключову роль у програмі. Вони поділяться з вами останніми науковими даними.

Крім того, вивчення права в більш широкому контексті вимагає вікна реального юридично-фінансового життя. Тому ми об'єдналися з провідними установами на місцях, щоб вийняти закон із книг і побачити його в дії. Програма розроблена та виконується у тісній співпраці з мерами гравців, такими як Голландський фінансовий регулятор, провідні банки, такі як ABN та ING, та ряд голландських юридичних фірм з вищої ліги.

Ця гучна мережа пропонує вам, як студент, низку переваг. Навчальна програма відображає потреби ваших майбутніх роботодавців. Часті гостьові лекції провідних експертів з афілійованих установ знайомить вас з останніми розробками. Ви приїдете поговорити з тими, хто перебуває на рульовому місці вашого поля - і таким чином будете дозволені розпочати розбудову вашої мережі.

Програма навчання

Ця юридична магістерська програма має глибоко укорінені багатодисциплінарні перспективи. Закон є переважним моментом нашого мислення. Класичні галузі, такі як Договірне право, Тортове право, Корпоративна форма, Закон про неплатоспроможність та Нормативне право, будуть викладатися глибоко. Для того, щоб ви діяли в міжнародному контексті, ми зупинимося на принципах; деталі національних законів не розглядаються.

Неправові перспективи будуть переплітатися в цих курсах. Наприклад: існує курс контрактного права, половина якого стосуватиметься (психологічної) динаміки договірних переговорів. Аналогічний підхід застосовується і в інших предметах, де традиційні юридичні предмети поєднуються з уявленнями з інших дисциплін. Мета магістерської програми - покращити розуміння студентами закону як такого, який він функціонує на практиці, з кінцевою метою підготовки кращих, вміліших юристів. Студент напише декілька робіт та підготує усні презентації протягом навчального року.

Кар'єрні перспективи

Ми пропонуємо цю багатопрофільну магістерську програму з поважних причин. Наші партнери - юридичні фірми та фінансові установи - не раз говорили нам, що не лише юридичні, а й фінансові та психологічні знання повинні бути в наборі інструментів сьогоднішнього юриста. Майте на увазі: ці заклади стали причиною партнера нашої магістерської програми. Їм потрібні такі люди, яких ми виховуємо.

Це міжнародна тенденція. Це, наприклад, не лише голландський центральний банк, який задає питання, чому фінансове регулювання не змогло запобігти фінансовій кризі; думка про те, що тверда "культура", яка є важливим чинником підриву або підвищення ефективності регулювання, все більше охоплюється на міжнародному рівні.

Тому, будь то голландські студенти чи іноземці, ті, хто успішно закінчив магістерську програму, мають широкий вибір кар'єри. Вони можуть працювати як професійні бізнес-юристи, внутрішні юридичні поради для компаній, державних службовців, керівників компаній, юридичних фахівців для міжнародної (міжурядової) організації тощо.

Чому VU Amsterdam ?

Протягом останнього десятиліття всі провідні міжнародні фірми Нідерландів переїхали до району, який називався «Амстердамський Zuidas». ВУ-університет розташований в самому центрі цієї місцевості. Напевно, концентрація юридичної діяльності високого класу в п'яти хвилинах ходьби від нашого факультету, мабуть, є безпрецедентною - юридичний факультет не може мати кращих сусідів. Ми скористалися можливістю обома руками. І це не виключно юридичні фірми: до нас приєдналися також провідні банки, страховики та регулятори.

Нашим студентам, яких ми знаємо, дуже корисно. На високому рівні наших магістерських програм закон не можна розуміти ізольовано від його контексту. Наші партнерства пропонують вам широкий перегляд.

Крім того, Амстердам є воротами до інших важливих столиць Європи, і студенти можуть легко подорожувати швидким поїздом, наприклад, у Брюссель, Париж, Лондон або Берлін. Це дає унікальний досвід навчання навколо справжнього міжнародного бізнес-середовища.

І останнє, але не менш важливе: Амстердам - це гарне місце для проведення часу! Канали Амстердама XVII століття були нещодавно внесені до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Територія навколо головних каналів міста - Сінгель, Херенграхт, Кейзерсрахт і Принсенсграхт - є міжнародною іконою містобудування та архітектури. Студентське життя таке ж жваве і насичене, як ви хочете, щоб воно було. Музеї та культурне життя - це світовий рівень. Будь-яка добре проведена вільна година забезпечить вам довготривалі спогади.

Вимоги до прийому

Цей майстер вибірковий і відкритий лише для обмеженої кількості студентів. Приймальна комісія обирає по суті .

Фактори, які будуть враховані:

 • Середній бал принаймні 3,25 або загальний середній бал середнього рівня принаймні B або 7,2
 • талант і мотивація
 • володіння методами та прийомами досліджень
 • відповідний позакласний навчальний та / або досвід роботи
 • достатньо володіє англійською мовою (див. вимоги до мови)

Основна увага при відборі робиться на загальну оцінку та знання дослідницьких методів та методик, інші критерії мають однакове значення.

Кандидати, які мають ступінь бакалавра або еквівалентного юридичного рівня (LLB), можуть подати заявку.

Кандидатам, які не мають такого ступеня, але які мають значний досвід у галузі права, також рекомендується подавати документи за умови, що вони мають обґрунтовану академічну освіту.

Вашу бакалаврську освіту порівнюють та оцінюють через систему порівняння Великобританії Нарік та, якщо необхідно, через програми порівняння та перевірки складності. Особливо студенти з країн, які не є членами ЄС, повинні враховувати можливість того, що відповідний ступінь бакалавра не може бути достатнім для вступу в цю програму магістра права та їх застосування може призвести до відмови.

Вступ на базі юридичного ступеня в міжнародний університет прикладних наук неможливий. Факультет не пропонує майстра IBL Master.

Ви можете подати заявку на здобуття наукового ступеня бакалавра, окрім права, лише за наявності значного досвіду в галузі права та зможете продемонструвати це документальним підтвердженням.

Ваша попередня освіта порівнюється та оцінюється за допомогою системи порівняння Великобританії Нарік та, якщо необхідно, через програми порівняння та перевірки необхідності.

Вступ на базі ступеня міжнародного університету прикладних наук неможливий. Факультет не пропонує майстра IBL Master.

Для магістерського міжнародного комерційного права необхідний мінімальний рівень володіння англійською мовою. Ця вимога виконується, якщо не пізніше ніж за два роки до початку програми заявник успішно склав один із наступних іспитів з принаймні вказаними балами:

 • IELTS: мінімальна сумарна оцінка ≥ 7,0, мінімальна оцінка за тестовий розділ: 6,5
 • Тест на папері TOEFL: 600
 • TOEFL PBT: мінімальна сумарна оцінка 68, мінімальна оцінка за тестовий розділ: 22
 • TOEFL iBT (Інтернет-тест): мінімальний загальний бал ≥ 100, мінімальний бал за тестовий розділ: 22
 • C1 Advanced (раніше Cambridge Advanced English): мінімальний бал B
 • Володіння С2 (раніше Cambridge English: Професійність): мінімальна оцінка C

Звільнення надається студентам, які:

 • здобули середню освіту або науковий ступінь у Нідерландах, Великобританії, Ірландії, Канаді, США, Новій Зеландії чи Австралії; або
 • мати англомовний диплом «міжнародний бакалавр»; або
 • здобули ступінь бакалавра або магістра в акредитованій програмі викладання англійської мови в ЄС.

Доказ володіння англійською мовою може бути поданий після закінчення терміну подання заявки, але він повинен бути отриманий викладачами до початку програми. Без оцінки тесту на знання англійської мови, який відповідає вищезазначеним специфікаціям або відмови, ви не можете запустити програму.

Застосування

Заява з міжнародним дипломом можлива з 1 жовтня. Кінцевий термін подання заявки:

1 лютого для іноземних студентів, які подають заявку на одну з стипендій ВУ
1 квітня для держателів міжнародних ступенів з країн, що не входять в ЄС / ЄЕП
1 липня для вчених з країн ЄС / ЄАА

Міжнародним студентам, які подають заявку на проживання в університеті, настійно рекомендується подавати заявку до 1 квітня.

Заходи програми

 1. Зареєструйтесь через Studielink.
 2. Після реєстрації ви отримаєте реквізити для входу в VUnet.
 3. Завантажте такі документи заявки через VUnet (бажано у форматі PDF):
  1. завірена копія наукового ступеня або якщо вона ще не закінчена: декларація з вашого домашнього університету з очікуваною датою закінчення навчання;
  2. засвідчена стенограма англійською мовою від отриманих досі класів;
  3. автобіографія;
  4. мотиваційний лист, що пояснює ваші причини бажання брати участь у програмі;
  5. доказ академічної писемності англійською мовою:
   • підсумковий документ або дисертація на здобуття наукового ступеня (уривок, максимум 3 сторінки);
   • якщо теза англійською мовою відсутня: будь-який інший фрагмент академічного написання на 3-5 сторінках як альтернатива;
   • якщо немає академічної писемності англійською мовою: напишіть конспекти академічного документа на 3-5 сторінках, включаючи бібліографію, англійською мовою.
    Зверніть увагу, ми перевіряємо документи заяв на наявність плагіату.
  6. 2 рекомендаційні листи академічних арбітрів (якщо можливо, включаючи рейтингову позицію здобувача); ми віддаємо перевагу цифровим копіям, завантаженим у VUnet, але арбітри можуть також надсилати свої посилання безпосередньо на masters.law@vu.nl;
  7. копія паспорта та копії посвідки на проживання (якщо є);
  8. необов'язково: описи курсів, що закінчились;
  9. необов’язково: список літератури або бібліографія відповідних книг та статей, використаних під час навчання).

   Приймальна комісія може пізніше попросити додаткову документацію, якщо це вважатиме необхідним для розгляду вашої заявки.

 4. Якщо це стосується вас: надішліть тестовий бал з англійської мови на адресу masters.law@vu.nl. Це може бути надіслано на більш пізньому етапі (див. Вимоги до мови).
 5. Як тільки всі необхідні документи-заявки будуть отримані, ваше досьє подається до приймальної ради. Зверніть увагу, що ваше досьє має бути заповнене в термін подання заявки! Неповні досьє не можуть бути враховані.
 6. Приймальна рада щомісяця приймає рішення щодо заявок.
 7. Якщо вас прийняли: доопрацюйте заявку.

Ви отримаєте практичну інформацію щодо початку програми протягом літа.

Огляд міжнародного комерційного права: Фінанси та поведінка.

 • Мова навчання: англійська
 • Тривалість: 2 роки
 • Кінцевий термін подачі заявок: 1 червня для голландських та європейських студентів. 1 квітня для студентів, які не є членами ЄС.
 • Дата початку: 1 вересня
 • Тип навчання: повний робочий день
 • Сфера інтересів: економіка, бізнес та право
Останнє оновлення Кві 2020

Про навчальний заклад

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to 23,00 ... Детальніше

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to 23,000 students from all over the world. Students and staff of 122 nationalities create a dynamic international academic community. The University distinguishes itself in research and education through four interdisciplinary themes: Human Health and Life Sciences, Science for Sustainability, Connected World and Governance for Society. Curious about student life at VU Amsterdam? Click here to ask our International Student Ambassadors. Згорнути