Магістр морського права

Загальні відомості

Опис програми

Світовий океан покриває понад 70 відсотків поверхні Землі. Люди залежать від океанів на все життя, роботу, їжу, подорожі та здоров’я людини. Океан є найбільшим у світі резервуаром біорізноманіття, включаючи морських ссавців, риб, ракоподібних, молюсків та незліченну кількість інших видів.

LL.M. Програма спрямована на розширення традиційного підходу до морського права з питань юрисдикції, включаючи також такі основні закони, як збереження та стале використання біологічних ресурсів та захист біорізноманіття та навколишнього середовища. Хоча програма навчання має чіткий глобальний профіль, вона також має чіткий арктичний вимір. Значна частина Арктики складається з морських районів. Глобальні зміни клімату все частіше піддаватимуть ці сфери різному використанню, таким як навігація, експлуатація нафти та газу, рибальство та дослідження. Арктичні регіони надають унікальні можливості для вивчення як глобальних, так і регіональних правових підходів до захисту та збереження морського середовища.

Опис програми

 • Тривалість: 3 семестри
 • Кредити (ECTS): 90
 • Вимоги до вступу: ступінь бакалавра права або політології + мотиваційний лист
 • Ім'я ступеня: магістр права з морського права
 • Код програми:
  • Заявники з Норвегії та Північної Європи: 7001
  • Міжнародні заявники: 2033

Програма через свої курси та магістерську дисертацію дасть студентам широке знайомство з морським правом, включаючи його розвиток та політичні та інституційні аспекти. Студентів програми викладають юридичні експерти з юридичного факультету та JCLOS, а також інші установи, такі як міжурядові організації, міжнародні трибунали, науковці та практики. Викладання включає лекції, проблемні семінари, курси письма, суперечки та екскурсії до відповідних установ, де у всіх заходах студенти є активними учасниками.

Програма є інтенсивною зі структурою три семестри протягом одного календарного року, починаючи з серпня. Осінній семестр складається з двох вступних курсів з морського права та політики морського права. Весняний семестр зосереджується на більш конкретних темах, що стосуються Арктики та захисту морського середовища. У третьому семестрі студенти обирають власну тему для індивідуального дослідницького проекту, який повинен бути завершений протягом літа.

Конспект програми:

Перший семестр

 • JUR-3050 Загальне морське право

Курс забезпечує загальне уявлення про морське право, тобто правила та принципи міжнародного публічного права, що охоплюють морські райони.

 • JUR-3054 Загальне морське право II

Курс базується на JUR-3050 і глибше входить у вибрані теми.

Другий семестр

 • JUR-3052 Захист морського середовища міжнародним правом

Курс зосереджений на міжнародно-правових правилах, що стосуються захисту морського середовища від шкідливих наслідків різних видів використання людиною та сталого використання морських ресурсів.

 • JUR-3053 Закон про море і Арктику

Курс зосереджений на морському праві та питаннях Арктики. Загальний морський закон застосовується до морських районів Арктики. Але в той же час регіон має особливі риси, які необхідно враховувати. На цьому курсі студентам доведеться застосовувати знання, отримані ними під час попередніх курсів з питань Арктики. Як правило, курс, таким чином, має характер тематичних досліджень, з особливим акцентом на Арктику.

Третій семестр

 • JUR-3910 Магістерська дисертація в морському праві

Він складається з обов’язкової дисертації на основі тем та питань морського права. Студенти будуть забезпечені індивідуальним наглядом. Дипломна робота повинна складати щонайменше 37 сторінок та максимум 55 сторінок з форматуванням відповідно до Положення про програму морського права, розділ 14. Тема дипломної роботи повинна мати юридичний або напівлегальний характер. може включати такі перспективи, як теорія права, юридична історія. Дипломна робота повинна складатися з незалежного аналізу теми та наявних юридичних джерел. Дипломна робота повинна забезпечити студенту поглиблене вивчення певної теми. Обговорення дипломної роботи має бути прозорим та якомога повнішим. Посилання на джерела повинні бути точними та перевіреними.

Результати навчання

Під час програми LL.M кандидати повинні здобути знання, навички та загальну компетентність, що дозволяє їм обіймати посади, що займаються морським правом. Вони повинні бути здатними виявляти та аналізувати юридичні питання та відноситись до правової системи незалежно та критично.

Для досягнення цих цілей кандидати мають набути та розвинути наступну кваліфікацію:

Знання:

LL.M. кандидат у морське право повинен мати:

 • Передові знання з центральних предметів морського права;
 • Спеціалізовані знання з інших предметів морського права;
 • Знання методів наукового дослідження.

Навички:

LL.M. Кандидат у морські права зможе:

 • визначати та аналізувати питання теоретичного та практичного характеру методологічно та етично;
 • застосовувати відповідні джерела права самостійно та критично;
 • визначити обмеження чинного законодавства та обговорити необхідність змін;
 • самостійно проводити обмежену дослідницьку роботу під наглядом відповідно до норм дослідницької етики;
 • організовувати та застосовувати велику та складну інформацію, включаючи визначення основних та піддослідницьких питань;
 • спілкуватися англійською мовою як усно, так і письмово, юридичні аргументи чітко і точно;
 • бути в курсі правових подій у галузі морського права та вдосконалювати свою кваліфікацію.

Кандидат повинен мати можливість застосовувати знання та вміння індивідуально та у співпраці з іншими, а також виконувати завдання протягом заданих часових рамок.

Загальна компетентність:

Після проходження програми студент може:

 • застосовувати знання та навички, набуті в галузі морського права, індивідуально та у співпраці з іншими;
 • передавати аргументацію в галузі морського права чітко і точно, усно та письмово академічній спільноті та громадськості;
 • застосовувати знання та навички, набуті в галузі морського права, до інших галузей міжнародного права, а також до всіх завдань та проектів, де це доречно;
 • виявляти та розмірковувати про етичні дилеми, які можуть виникнути в галузі морського права, зокрема, та вирішувати їх відповідально;
 • застосовувати знання та навички, набуті в галузі морського права, для виконання завдань у визначені терміни.

Перспективи роботи

Програма кваліфікує студентів для роботи як на національному, так і на міжнародному рівнях в рамках Організації Об'єднаних Націй та її спеціалізованих установ, у національній дипломатичній службі, а також у державному управлінні та промисловості та торгівлі. Крім того, наші студенти були відібрані для стажування у провідних міжнародних установах, таких як Відділ ООН з питань океану та морського права (DOALOS) та Міжнародний трибунал з морського права (ITLOS). Студенти також можуть бути кваліфікованими для того, щоб зробити кар'єру в академічних колах як докторанти в галузі морського права чи інших дослідницьких областей.

Структура програми

Термін 10 студієпоенг | 10 студієпоенг | 10 студієпоенг
Перший семестр (осінь)
JUR-3050_186_E_2020_H_1 (15 ECTS)
JUR-3054_186_E_2020_H_1 (15 ECTS)
ІІ семестр (весна)
JUR-3052_186_E_2021_V_1 (15 ECTS)
JUR-3053_186_E_2021_V_1 (15 ECTS)
Третій семестр (літо)
JUR-3910_186_E_2021_H_1 (30 ECTS)

Викладання та оцінка

Викладання, завдання та іспити повинні відображати різні типи завдань, з якими студентам доведеться вирішуватись у майбутній професійній кар’єрі. Завдання - досягти завдяки активній участі студентів під час курсів; через дослідження, дискусії та роботи. Лекції передбачають ознайомлення з темами, тоді як проблемні семінари дозволять більшу частину викладання, де студенти та викладачі визначають та обговорюють правові питання. Студентам також пропонується здавати документи на курсах, щоб розвинути свої знання з предметів та аналітичні навички.

Під час написання магістерської роботи студенти мають право на керівництво пор. положення програми морського права, розділ 18.

Студенти оцінюються під час та в кінці навчання. Форми оцінювання включають вимоги до роботи, шестигодинні письмові шкільні іспити, домашній іспит, а потім усний іспит, а в кінці навчання кожен студент повинен написати магістерську роботу. Іспити та дипломна робота оцінюються AF, причому F не складено. Студенти, які не здаються або мають інші законні підстави для відсутності, можуть повторити іспити, пор. Положення про іспити в Університеті Тромсе, розділи 21 та 22.

Для отримання додаткової інформації про вимоги до роботи, формат іспиту та критерії оцінки див. Описи окремих курсів на веб-сайті UiT.

Останнє оновлення Лис 2020

Про навчальний заклад

UiT The Arctic University of Norway is a medium-sized research university that contributes to knowledge-based development at the regional, national, and international levels.

UiT The Arctic University of Norway is a medium-sized research university that contributes to knowledge-based development at the regional, national, and international levels. Згорнути
18 , Тромсе , Hjemmeluft , Kirkenes , Hammerfest , Harstad , Нарвік , Bardufoss , Бодо , Mo i Rana , Longyearbyen + 10 Більше Менше