Магістр з міжнародних фінансів

Загальні відомості

Детальніше про цю програму читайте на сайті закладу

Опис програми

Розвивайте свою глобальну юридичну кар'єру за допомогою онлайн LLM з юридичної школи Dickson Poon, однієї з провідних світових юридичних шкіл.

Міжнародна фінансова

Сьогодні у світі торгівлі та фінансів переважає глобальна торгівля та вільний потік капіталу та інвестицій. Юридична практика постійно розвивається і адаптується до нових продуктів, нових ринків і нових технологій. Фінансова інновація процвітає в рамках постійно розширюється рамки фінансового регулювання, що призводить до появи нових учасників ринку, нових фінансових продуктів і нових методів торгівлі.

Для того, щоб концептуально захопити ці явища, ми повинні застосовувати наші традиційні правові методи в інноваційних способах і часто вигадувати новий правовий механізм, який краще відповідає нашій глобальній економічній реальності. Це вимагає від юристів використовувати численні правові джерела - вітчизняні, міжнародні та транснаціональні, а також використання міждисциплінарного підходу до права, що базується на аналізі фінансів та економіки.

Цей закон магістр права ступеня викладаються 100% в Інтернеті, а це означає, що ви можете просунути свою освіту без перерви в роботі, і ви можете відповідати вашим дослідженням навколо ваших життєвих зобов'язань. Ви можете скористатися всесвітньо відомим викладанням King's College London, де б ви не були в світі.

Курс розрахований на студентів, які бажають продовжувати кар'єру у фінансовому чи комерційному праві, і ідеально підходять для юристів, які бажають розширити своє розуміння світу торгівлі та фінансів, де домінують глобальні торгівлі та вільний рух капіталу. та інвестиції. Це також буде цікаво людям, що працюють у сфері фінансів та бізнесу, чия роль має правовий фокус.

Деталь курсу

Інтернет-міжнародні фінансові

Програма буде:

  • Надайте Вам докладні знання та розуміння низки галузей у фінансовому та комерційному праві (юридичні концепції, цінності, принципи та правила) з точки зору англійського, європейського, міжнародного та транснаціонального права.
  • Озброїть вас знаннями про основні принципи фінансів та їх відповідність корпоративному праву. Це важливо для тих, хто хоче продовжити кар'єру в міжнародному комерційному та фінансовому праві.
  • Забезпечити провідний підхід до розуміння комерційного реалізму, який впливає на юридичні рішення, які підприємства повинні зробити в нашій глобальній економіці, і допомогти розвинути критичне розуміння поточних проблем у ряді галузей фінансового та комерційного права.
  • Критично оцінюйте функціонування та функціонування сучасних фінансових ринків, охоплюючи як технічну, так і юридичну сторону випуску, утримання і торгівлі різними фінансовими інструментами.

Вона базується на найсучаснішому правовому мисленні, що випливає з досвіду основних правових систем і міжнародних і транснаціональних правових режимів. Ви отримаєте користь від новаторської транснаціональної юридичної точки зору права Диксона Пуна в юридичних дослідженнях та навчанні.

Перше місце у Великобританії з дослідницької досконалості (Research Excellence Framework 2014) і однієї з 10 найкращих шкіл Великобританії в світі, наші академіки забезпечують новітнє юридичне викладання в інтелектуально строгому та стимулюючому середовищі. Отримайте ступінь магістра права в Королівському коледжі в Лондоні та покращуйте свої кар'єрні можливості.

Вимоги щодо вступу

A 2: 1 диплом з відзнакою (або за кордоном еквівалент) з права, або в ступені з 70% змісту права, або в диплом з права.

Якщо ви маєте високий 2: 2 (тобто 57% -59%) за законом, або в ступені з 70-відсотковим вмістом права, і принаймні 3 роки досвіду роботи в галузі права, ваша заявка буде розглянута.

Професійний досвід. Кандидати, які досягли 2: 1 або вище в не-юридичній освіті (тобто фінанси або бізнес), будуть розглядатися для цієї програми за умови, що вони мають принаймні 3 роки досвіду роботи в галузі права (тобто тих, хто працює за законом фірма як практикуючий адвокат або тих, які пройшли адвокатський іспит і працюють як практикуючий адвокат). Також можуть бути розглянуті виняткові кандидати зі значним досвідом роботи, які тісно пов'язані із законом, але не мають суттєвого правового характеру (наприклад, керівники контрактів).

Відгуки

Моє робоче життя надзвичайно зайняте. Я багато подорожую і теж треба проводити час вдома з родиною. Я знав, що треба жонглювати їх і яким-небудь чином вписуватися в хід між іншими зобов'язаннями. Якщо ви вдома або працюєте, ви можете отримати доступ до курсу в будь-який час. Цей курс розроблений таким чином, що відповідає моїй роботі та особистому життю, тому я і вибрав його.

- Саліо, студент King's Online

Кар'єрні перспективи

У King's, ви будете входити в один з найбільш конкурентоспроможних студентів світу і приєднатися до спадщини випускників, які шукають деякі з провідних роботодавців у цій галузі. Школа права Діксона Пун має тісні зв'язки з деякими з провідних юридичних фірм світу та міжнародними роботодавцями. LLM Королівського коледжу Лондона дозволить Вам навчатися разом з іншими професіоналами у галузі права у всьому світі та підвищити Ваші перспективи кар'єри.

Міжнародна фінансова

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The Dickson Poon School of Law, King's College London is one of the oldest law schools in England and recognised globally as one of the top 10 UK law schools in the world. The School was established i ... Детальніше

The Dickson Poon School of Law, King's College London is one of the oldest law schools in England and recognised globally as one of the top 10 UK law schools in the world. The School was established in 1831 and has played an integral role in the life of King's since the university was formed almost 200 years ago. Згорнути