Магістр законів (LLM)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму читайте на сайті закладу

Опис програми

Магістр законів (LLM)

LLM Michigan Law надає гнучку програму навчання, що дозволяє студентам спеціалізуватися, як їм подобається, досліджувати нові сфери інтересів або претендувати на складання іспиту в Нью-Йорку. Академічна суворість програми винагороджує студентів, які стоять перед завданням навчання та оцінювання разом із студентами JD, тоді як його інтелектуальне залучення винагороджує студентів, які насолоджуються вивченням та ризиком.

Студентам LLM дозволено відвідувати більшість курсів JD, включаючи кілька клінік. Насправді ми резервуємо місця на багатьох курсах осіннього семестру, щоб забезпечити фактичне доступність місць до моменту реєстрації. Ми пропонуємо лише два курси, які ексклюзивні для студентів LLM (курс конституційного права та курс дослідження та письма). Обидва курси необов’язкові, хоча загалом рекомендуються.

124145_Discussion.JPG

Програма навчання LLM

Програма LLM Michigan Law розпочалася понад 125 років тому і продовжує процвітати і сьогодні. Унікальна серед своїх колег, наша програма виділяється з багатьох причин:

Гнучкий навчальний план

Наша гнучка навчальна програма дозволяє студентам вибирати майже з усіх наших курсів JD, щоб створити власний фокус та досвід. Це дозволяє студентам заробляти незалежні наукові кредити, працюючи безпосередньо з всесвітньо відомими викладачами юридичної школи. І наш міждисциплінарний підхід заохочує студентів проходити курси на ступінь LLM в будь-якій іншій рейтинговій школі та коледжі університету Мічигану.

Навчайтеся з видатними JD

Студенти навчаються та відвідують заняття разом з нашими 900 студентами JD, які приїжджають майже з усіх штатів США та понад 15 іноземних країн. Наші високоселективні стандарти прийому включають студентів JD із середньою оцінкою LSAT у топ-3% учасників тестування.

Мала когорта

Маючи не більше 45 учасників, наші студенти LLM добре знають своїх однокласників, тісно контактують з професорами, користуються індивідуальною увагою з боку персоналу та добре інтегруються в заклад. Оскільки кожен студент LLM ретельно підбирається, клас надзвичайно яскравий, допитливий та різноманітний. І через цей розмір і якість класу, студентам LLM дозволено скористатися багатьма можливостями, що повністю фінансуються Michigan Law Ось кілька останніх прикладів:

 • три дні у Вашингтоні як глобальний стипендіат у Зальцбурзі
 • Один тиждень у Відні, Австрія, в команді Vis Moot Court
 • 10 днів в Індії з нашим класом «Право та економічний розвиток в Індії»
 • два тижні в Женеві як стажер УНПЛ ООН
 • Одного літа в Лондоні в Центрі AIRE
 • Одного літа, як співробітник закону та розвитку в Намібії
 • Одне літо, як стипендіат із закону про притулок та притулок у Вашингтоні, округ Колумбія
 • Одного літа в клініці невинності University of Michigan Law School
 • 10 місяців на посаді службовця в Міжнародному суді в Гаазі

Вчитися у кращих

Завдяки міждисциплінарному мисленню та щирій любові до викладання, наші професори справді видатні у своїх галузях. Отримавши високу повагу своїх колег та опубліковані в найпрестижніших журналах, вони висвітлюють широкий спектр внутрішнього, міжнародного та порівняльного права.

Продовження навчання

Студенти, які досягли найкращих результатів, можуть подати заявку на перехід у нашу програму JD або продовжити програму SJD.

Мережа випускників

Випускники приєднуються до лав понад 22 000 випускників Michigan Law по всьому світу, стаючи довічними членами родини Мічиган.

Культура США

Студенти занурюються глибоко в американську культуру, живучи в глибині країни країни, ймовірно, один раз у житті. До головного аеропорту США всього 30 хвилин.

Енн Арбор

Студенти насолоджуються Ен-Арбором, одним з найкращих коледжів міста в Америці, обідаючи в одному з більш ніж 1000 ресторанів, яке місто може запропонувати, навчаючись бадьорити за футбольну команду коледжу, яка грає на третьому за величиною стадіоні в світі, досліджуючи сусідній район метро Детройт, коли він переживає відродження, блукаючи на ринку фермерів щотижня, який рясніє свіжими продуктами, взаємодіючи з багатьма пристрасними студентськими колективами, які може забезпечити лише великий університет, і розсмоктуючи мистецьку та культурну сцену в одній з найбільш яскраві та інтелектуально цікаві середовища в країні.

«Сума, яку ми вчимо в класах, величезна, але особисті зв'язки, які ми будуємо, також мають вирішальне значення для розширення нашого кругозору. Мої колеги з магістерських програм та наукових працівників, а також наукові працівники та наукові співробітники зацікавили мене темами, про які я ніколи не замислювався, навчили мене новим речам про юридичний ринок, а також допомогли мені переоцінити та розвинути подальшу кар’єру. Легко потрапити в читання та лекції, але різниця, яку люди можуть зробити у вашому особистому та професійному житті, також є визначальною особливістю досвіду Michigan Law ».

Daniele de Oliveira Nunes, LLM '19
Старший юрист, Ліал Котрім Янсен Адвогадос,
Ріо-де-Жанейро

123660_AAStockImages1541.jpg

Вимоги до ступеня LLM

1. Заробіть щонайменше 24 кредити

 • Щонайменше 18 цих кредитів мають бути зароблені на курсах юридичної школи. Залишки кредитів можна отримати в будь-якій з інших 18 шкіл та коледжів з найкращим рейтингом університету для справді міждисциплінарного досвіду.

2. Задовольнити вимогу конституційного права

 • Успішно пройти або Вступ до конституційного права та американський правовий процес (лише для студентів LLM) або Вступ до конституційного права (необхідний курс JD).

3. Задовольнити вимогу дослідження

 • Успішно пройдіть кваліфікований семінар або курс або заробіть два бали незалежних досліджень.

Ми заохочуємо студентів не лише розглядати курси у своїй галузі юридичних інтересів, а й брати курси, що розширюють їхнє уявлення про закон та юридичні проблеми. Студенти повинні навчитися бути спритними у застосуванні методів правового аналізу до багатьох нових галузей права, з якими вони неминуче зіткнуться після закінчення навчання.

Вхід

Michigan Law вітає заявки з усього світу та з усіх сегментів юридичної професії - приватної практики, академії, уряду, громадських організацій, державних служб та корпорацій. Ми прагнемо створити невеликий випускник класу 35-45 LLM, який змішується з нашими науковими студентими, щоб створити різноманітне та інтелектуально видатне тіло студентів. Таким чином, вступ до аспірантури є дуже конкурентоспроможним, через що кількість кваліфікованих кандидатів обов'язково відхиляється.

Зрозуміло, що дуже важливим фактором у процесі відбору є академічний та професійний облік претендентів у власних країнах. Тим не менш, перегляд лише оцінок не дає належної міри для прогнозування результату нашої процедури відбору. Велика увага приділяється всім деталям у заявці, а довідкові листи ставляться дуже серйозно. Зрештою, ми шукаємо людей з перевіреними інтелектуальними та професійними здібностями, чия атестація дозволяє нам створити неоднорідну групу аспірантів, що представляють широкий спектр якостей, включаючи різноманітні інтелектуальні інтереси, різні країни та традиції, різноманітні життєві та професійні досягнення та досвід, а також можливість отримати випускний курс.

Усі заявники повинні закінчити перший ступінь права, необхідний для юридичної практики або викладання права в країні, в якій проводилось їхнє юридичне навчання. Американські заявники повинні відповідати вимогам JD в юридичній школі, акредитованій ABA. У будь-який рік ті, хто приймається до наших випускників, закінчили свою юридичну освіту з відмінністю, закінчивши в самій вершині своїх класів або поблизу цього чи іншим чином демонструючи виняткові академічні здібності.

Дедлайн подачі заявки: 31 січня

Заповнена заявка та всі допоміжні матеріали повинні надійти до нас у період з жовтня до кінця січня, що передує навчальному року, на який подається запит на вступ. Програми будуть розглянуті лише після їх заповнення. Усі заявки, готові до розгляду до 15 січня, матимуть рівні шанси на вступ; після цього рішення про прийняття приймаються постійно. Заявники отримають повідомлення про рішення до кінця березня або на початку квітня.

Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

The University of Michigan Law School in Ann Arbor is one of the world’s finest institutions of legal education. Housed in the Cook Quadrangle on the University of Michigan’s central campus, the Law S ... Детальніше

The University of Michigan Law School in Ann Arbor is one of the world’s finest institutions of legal education. Housed in the Cook Quadrangle on the University of Michigan’s central campus, the Law School is unmatched for beauty and is superbly functional for its residential and scholarly community. The School has a sizable and diverse faculty, with many preeminent in their fields. The careers of alumni also speak eloquently to the strength of the School; our graduates are leaders serving with distinction in the public, private, and academic sectors in this nation and beyond. Згорнути