Магістр законів (LLM) у ЗМІ

Загальні відомості

Опис програми

Розвивати поглиблені та практичні знання із законів про ЗМІ та розваги.

Дізнайтеся про медіа-розважальні договори, спортивне право, права інтелектуальної власності та багато іншого від провідних практиків та науковців.

Огляд курсу

LLM у законах про засоби масової інформації та розваги шляхом дистанційного навчання забезпечує цікавий та еклектичний поєднання творчої практики, дослідницьких та аналітичних навичок. Студенти набудуть всебічного розуміння та поглиблених знань щодо провідних питань управління ЗМІ та індустрії розваг. Він буде досліджувати, який ефект ці галузі намагаються співіснувати один з одним та працювати в рамках законодавчої бази.

Цей курс дасть можливість студентам розвинути свій наявний запас знань щодо правової позиції та норм, що регулюють засоби масової інформації та індустрії розваг Цей курс буде проілюстровано внутрішнє, європейське та міжнародне законодавство, яке намагається забезпечити захист усіх учасників.

Завдяки особливостям підготовки до цього курсу, він забезпечує студентам гнучкість до навчання у зручний для них час. Тому це ідеально для тих, хто вже працює в галузі, якій потрібно розширити свої знання в певній галузі / галузі.

Цей курс забезпечить студентам все обладнання, необхідне для успішного отримання сертифікату післядипломної освіти, диплом аспіранта або магістра права.

Медіа та індустрія розваг дає цікаву картину, коли вона поєднується із законом. Зважаючи на актуальні проблеми, що виникають навколо того, як регулюються друковані ЗМІ, до постійно зростаючих проблем, з якими стикаються компанії з приводу неправильного використання соціальних медіа, цей курс спрямований на те, щоб наблизити структуру до того, як світ медіа та розваг постійно намагається співіснувати. із законом. Закон можна вважати таким, що наздоганяє суспільство. Одна з причин цього - через постійне розширення технологічних розробок у галузі, наприклад, такі проблеми, як кіберзлочинність та WikiLeaks, про які буде вивчатися цей курс. Цей курс призначений для об'єднання комерційних практичних компонентів та теоретичного розуміння того, як працюють ці дві галузі.

Структура курсу

Курс починається з індукційних вихідних у Лестері, які відбудуться 11-12 вересня 2020 року, а потім Основний модуль (вартістю 30 кредитів) вивчається з вересня 2020 року до кінця грудня 2020 року та оцінюється письмовою курсовою роботою.

З січня по грудень 2021 року студенти вивчають наступні чотири 15 модулів кредитування (надаючи загалом 90 кредитів за перший рік навчання).

На другому курсі, січень - грудень 2022 року, студенти вивчають два останні 15 кредитних модуля та пишуть дисертацію на 15000 слів на обрану тему з юридичного питання в контексті закону про ЗМІ та розваги.

Вибір модуля

Всі студенти вивчатимуть основний модуль і потім спеціалізуватимуться на виборі з додаткових модулів, перелічених нижче.

Основний модуль

 • Контракти в ЗМІ

15 кредитних модулів

 • Право інтелектуальної власності
 • ІТ, соціальні медіа та закон
 • Арбітраж
 • Закон про рекламу
 • Етика, цінності
 • Захист даних

Ідеальний для

Курс підходить для:

 • Адвокат / адвокат / партнер - внутрішня та приватна практика
 • Телекомпанії
 • Інтернет-компанії
 • Медіакомпанії
 • Рекламні агентства
 • Журналісти
 • Видавці
 • Спортивні агентства

Прискорений маршрут

Студенти можуть взяти на себе курс пройти курс за прискореним маршрутом та завершити свою LLM за 15 місяців. Студенти вступлять у вересні 2020 року разом з іншими студентами програми та вивчатимуть Основний модуль до кінця грудня 2020 року. Після цього студенти з прискореного маршруту зобов’язуються вивчити всі свої модулі та написати свою дисертацію протягом останніх 12 місяців (з січня до Грудень 2021 р.).

Це дуже інтенсивний, але корисний шлях, і успішні студенти закінчать навчання зі своїм рівнем навчання в кінці 15 місяців. Студенти, що прискорюють маршрути, підтримуються шляхом виділення спеціального директора досліджень, який надасть додаткову підтримку та поради під час навчання.

Чому цей курс?

 • Розвивати поглиблені та практичні знання із законів про ЗМІ та розваги.
 • Розуміти принципи та практику законодавства про ЗМІ та розваги та мінливий комерційний контекст, в якому вони діють.
 • Проаналізуйте проблеми в ЗМІ та розваги з юридичної точки зору.
 • Застосовуйте відповідний закон для вирішення питань, що виникають у ЗМІ та розважальній практиці.
 • Використовуйте посередництво та інші альтернативні методи вирішення суперечок, щоб забезпечити безпеку врегулювання.
 • Розвивати критичне мислення та навички автономного навчання, щоб дати можливість студентам здобувати знання в області значного комерційного інтересу, що підвищить потенціал працевлаштування в медіа та розважальних секторах.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

We are born out of Informa’s rich history in enhancing individuals and businesses with knowledge. Our learning solutions equip professionals with the capabilities and network they need to progress and ... Детальніше

We are born out of Informa’s rich history in enhancing individuals and businesses with knowledge. Our learning solutions equip professionals with the capabilities and network they need to progress and drive performance. Згорнути