Магістерські програми в американській правовій системі

Загальні відомості

Опис програми

Закон МДУ - це другий дім для студентів з усього світу, і ці студенти об’єднуються цілою сім’єю, коли вони перебувають далеко від своїх близьких. Відзначаючи спільно національні та релігійні свята та навчаючи одне одного про звичаї, вірування та традиції своїх країн, наші іноземні студенти приєднуються до своїх американських однокласників, щоб також визнати важливі дати у календарі свят США.

Офіс аспірантури та міжнародних програм, Юридичний офіс МДУ служб різноманітності та численні групи студентів проводять часті освітні, культурні та соціальні збори протягом року.

Наші іноземні студенти також максимально використовують свій досвід, проводячи час з американськими студентами JD та аспірантами як у класі, так і за її межами, в тому числі завдяки заходам, проведеним студентською групою, спрямованою на зближення іноземних та американських студентів у Юридичному коледжі.

Студенти юридичного факультету приєднуються до іноземних студентів з інших факультетів МДУ, щоб святкувати свята, проводити заходи та іншим чином взаємодіяти з більшою міжнародною та студентською спільнотою МДУ. Хоча закон МДУ налічує понад 50 студентських груп, в МДУ - понад 250. Міжнародні студенти права МГУ можуть приєднатися до будь-якої студентської групи юридичного коледжу або до будь-якої випускниці МДУ чи іншої студентської групи, роблячи можливості для створення друзів та професійних зв’язків безмежними.

Останнє оновлення Жов 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Michigan State University has been intentionally global for more than 60 years, and is known worldwide as a top research university. It is home to renowned scholars and scientists from around the glob ... Детальніше

Michigan State University has been intentionally global for more than 60 years, and is known worldwide as a top research university. It is home to renowned scholars and scientists from around the globe and a vibrant and diverse community of undergraduates and graduate students. MSU leverages international partnerships with scientists and practitioners from academia, the government, private sector, and strategically chosen research and development organizations to create new knowledge and explore innovative and practical solutions to the world’s most pressing problems. Згорнути