MIL пропонує студентам величезну широту та гнучкість у виборі курсів із багатих і різноманітних навчальних програм програми, щоб скласти навчальний курс, який відповідає їх професійним цілям та особистим перевагам. Відмінною рисою навчального плану MIL є ретельно організована комбінація обов'язкових курсів та факультативних курсів. Три обов'язкові курси забезпечують студентам глибоке розуміння нормативно-аналітичної бази міжнародного права. У той же час широкий вибір факультативних фахівців дає змогу спеціалізуватися на вибраних темах та, якщо вони цього бажають, доповнюють свою юридичну освіту за допомогою курсів з суміжних областей, таких як управління в галузі управління або політологія.

Змішання закону, управління та політики
Курси MIL передбачають велику різноманітність предметів, серед яких міжнародне та європейське ділове право, закон про ринки фінансових та фінансових ринків, вирішення спорів, міжнародні організації та політика та юридична професія. Студенти можуть також обирати курси з суміжних областей, таких як управлінське навчання та політологія. Їх запрошують взяти участь у міжнародних фестивалях та подібних практичних заняттях. Вони користуються численними схемами обміну та програмами партнерства.


Різноманітні академічні передумови
Деякі студенти MIL отримають перший ступінь у галузі права, права та економіки, інші - в міжнародних справах, менеджменті та економіці. Всі вони мають базову юридичну освіту.
З огляду на його спеціалізовану спрямованість, MIL відрізняється від стандартних юридичних програм, призначених для студентів, які бажають брати екзамен на базі та працювати адвокатами у своїх національних юрисдикціях. Деякі випускники юридичних наук можуть подумати про проведення міжнародної кар'єри після закінчення MLaw або MLE. Вони можуть виявити, що MIL - це саме належна програма для них.


Англійська мова як програма
Мова навчання та екзамену - англійська. Після закінчення трьох семестр повного навчання та завантаження курсу 90 ECTS, випускники нагороджуються магістра мистецтв (MA HSG ) в міжнародному праві.

Партнерство з CEMS MIM
Студенти MIL, можливо, хочуть поєднати ступінь магістра з міжнародного права з міжнародно відомим ступенем магістра ділового адміністрування. Університет Санкт-Галлен пропонує їм можливість подати заявку на один рік CEMS магістра в галузі міжнародного менеджменту CEMS (MIM).

Вступ до програми MIL:

Будь ласка, ознайомтеся з нашим веб-сайтом для отримання найповніших критеріїв допуску.

www.admissions.unisg.ch

www.mil.unisg.ch

Доступні навчальні програми:
  • англійська
Останнє оновлення Жовтень 23, 2018
Цей курс Кампус засновані
Duration
18 Місяця
Денне навчання
Price
3,326 CHF
Плата за швейцарських студентів: 1426 швейцарських франків
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв