Літня мовна юридичний інститут є інтенсивний чотиритижневий досвід навчання виключно для іноземних юристів і студентів. Інститут призначений для:

  • Познайомити студентів з практикою і вивченням права в США;
  • Ознайомити студентів з практичної введення в США правових досліджень та аналізу; і
  • Поліпшення студентів знання англійської мови на основі комплексного англійською мовою для програми юридичних цілей.

Проводяться щодня на юридичний факультет, який знаходиться на мальовничій міської кампусі університету Case Western Reserve в культурному центрі Клівленда університету кругом, інститут є просунута програма призначена для розширення і нігтів іноземних студентів вже сильні знання англійської зв'язку під час познайомити їх з американській практиці загального права і підготовки їх до суворих умов американського дослідження в юридичній школі.

Інтенсивне вивчення мови англійська

Англійська мова для медичних цілей є Інноваційна, інтегрована і практична програма, яка підкреслює навички читання, аналізу, дослідження, листи і розуміння, необхідних для участі в правовому дискурсі. У серії лекцій, обговорення адвокат сесії і метод Case Western Reserve представить професійні юристи-ли планують взяти участь в LL.M. програма або просто розширити загальні знання правова система США до юридичної практики в перспективних ступінь магістра права в США, доктор юридичних наук, або JD Студенти, що навчаються в іноземній освітньої та правової системи буде введена до вивчення права в США до відвідування своїх програм.

Студенти мають широкі можливості для розмовна практика і навички розуміння, в той час як ознайомлення з американськими динаміки в аудиторіях, в тому числі «сократичного методу». Розробка мовні навички в контексті права на пов'язане з конкретною метою правового дослідження та акліматизації до динаміки класі дає студентам старт і впевненість у проведенні будь-яких плани США в рамках правових досліджень та взаємодії з американськими адвокатами, як професійний юрист.

Літня мовна юридичний інститут відкритий для будь-якого іноземної юридичної професійний і будь-який іноземний студент. У деяких випадках, завершення інституту буде вимога для вступу до іноземних випускників магістра права Програма в Школі права.

Підготовка до юридичної дослідження

Інструкція по інституту входить чотири тижні курсів, запланованих з понеділка по четвер, з 9 ранку до 4 вечора, і в п'ятницю, 9 ранку до полудня (всього 120 контактних годин). Всі заняття будуть проходити в юридичній школі. Тому що ми хочемо, щоб студенти отримати максимальну вигоду від Літнього мови та Юридичного інституту, ми очікуємо, що студенти відвідують заняття повний робочий день, 30 годин на тиждень. Mid-сесія оцінки та доповіді будуть видаватися, а також остаточна оцінка і Сертифікат про проходження курсу.

Два ранкових годин на тиждень буде зосередитися на готовність до юридичній школі заточки мовні навички через вступної вивчення основних першокурсників закон навчальних курсів. Студенти будуть розширювати свою використання правоохоронних пов'язаних лексики і виразів. У другій половині дня сесії представить матеріали і ресурси бібліотеки законом та обчислювальної техніки, юридичний факультет. Отримати Студенти безцінний досвід у традиційних та електронних правових досліджень та аналізу.

П'ятниця у другій половині дня пропонуємо вільний час для студентів, щоб ознайомитися з кампусу Case Western Reserve University і численних культурних пам'яток міста Клівленд, в тому числі всесвітньо відомий Клівлендський оркестр, Клівлендський музей мистецтв, Університет коло, і Зал слави рок-н-ролу і музей.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 4 інших курсів в Case Western Reserve University School of Law »

Цей курс Кампус засновані
Duration
4 Тижнів
Денне навчання
Price
2,800 USD
2800 у.е.
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date