Курс дистанційного навчання: Міжнародне фінансування проектів (3 кредити)

Загальні відомості

Доступних місць: 4
Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Міжнародне фінансування проектів (3 кредити)

Проектне фінансування використовується для фінансування масштабних інфраструктурних проектів у всьому світі, таких як аеропорти, дороги та електростанції, нафтогазові та гірничі проекти, а також будівництво шкіл, лікарень та в'язниць за програмами державно-приватного партнерства. Що відрізняє проектне фінансування від інших форм комерційного забезпеченого кредитування - це залежність від грошових потоків, що генеруються самим проектом без повної кредитної підтримки спонсорів проекту. - професор Джулія Салліван

140299_pexels-photo-2897883.jpeg

Курси дистанційного навчання

П'ять курсів дистанційного навчання пропонуються для зарахування на ступінь магістра права. в транснаціональній комерційній практиці. Вони є:

  1. Вступ до правової системи США (1 кредит),
  2. Тематичне дослідження з питань транскордонних судових процесів (2 кредити),
  3. Визнання та виконання іноземних судових рішень (3 кредити),
  4. Глобальний юрист (3 кредити),
  5. Міжнародне фінансування проектів (3 кредити).

Після початку курс повинен бути закінчений протягом восьми тижнів, якщо не буде запропоновано продовження. Курси доступні на флеш-пам'яті USB, на DVD або через Інтернет. Кожен курс пропонується у формі презентації PowerPoint, що включає відео, текст та читання у форматі PDF.

Курси є «автономними» - додаткові підручники, книги або інші ресурси не потрібні. Кожен курс включає вікторини та короткі есе-запитання, відповіді на які автоматично надсилаються викладачу курсу. Дистанційне навчання може складати загалом 12 з 21 кредиту, необхідного для здобуття ступеня магістра права.

Після завершення реєстрації студенту буде надісланий відповідний USB або DVD або виданий пароль для онлайн-доступу до курсу.

Факультет дистанційного навчання

Професор Денніс Кемпбелл - директор Center for International Legal Studies викладач Бостонського університету та університету Етвеша Лоранда. Він має ступінь магістра права. зі Стокгольмського університету і є членом штатів штатів Нью-Йорк, Айова та Колорадо.

Професор Джулія Салліван є співробітником Інституту арбітражів, який працює за фактом, і була партнером Akin Gump Strauss Hauer & Feld, LL. Вона має ступінь доктора наук в Американському університеті та ступінь магістра права. ступінь Бостонського університету та Університету Лазарського.

Останнє оновлення Вер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

The Center for International Legal Studies - CILS/the Center - is a non-profit law research, training, and teaching institute, established and operating as a public interest society under Austrian law ... Детальніше

The Center for International Legal Studies - CILS/the Center - is a non-profit law research, training, and teaching institute, established and operating as a public interest society under Austrian law. Its international headquarters have been in Salzburg, Austria since 1976. Its essential purpose is to promote and disseminate knowledge among members of the international legal community. Згорнути
Зальцбург , Будапешт , Варшава , Шанхай + 3 Більше Менше