Контрактне право для керівників підприємств

Цей договірно-правовий курс дозволить керівникам спілкуватися та працювати більш ефективно в міжнародному бізнес-середовищі, покращуючи їх здатність читати, розуміти та керувати міжнародними контрактами, складеними на англійській мові.

Ви зрозумієте основні положення англійського договірного права та загальні принципи права, які лежать в основі міжнародних контрактів. Ви зможете побачити, як все це стосується способу тлумачення та складання контрактів, а також розуміння того, як будується і тлумачиться договірна відповідальність.

Цей короткий курс контрактного права має високий рівень участі і надасть Вам можливість брати участь в інтерактивному навчанні з викладачем курсу, а також один з одним через практичні заняття. Також буде зосереджено увагу на власних контрактах та роботі делегатів протягом всього курсу.

Вимоги до курсу

  • Освіта - бакалаврат або еквівалент вищої кваліфікації або відповідний досвід роботи
  • Англійська мова - Загальноєвропейська структура (CEF) Рівень B2 * або еквівалент (всі викладання та навчальні матеріали надаються лише англійською мовою)

* Будь ласка, зверніть увагу на тих, хто має рівень англійської мови B1, і будуть розглянуті відповідні докази подальшого навчання.

Доступні навчальні програми:
англійська
Останнє оновлення June 2, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Жов 2019
Duration
5 Дні
Денне навчання
Price
1,790 GBP
За розташуванням
За датою
Start Date
Жов 2019
Кінець терміну надання заяв

Жов 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date