Закон LLM

Загальні відомості

Опис програми

Закон LLM призначений для поглиблення та розширення знань студентів із закону як навчального предмета шляхом надання студентам систематичного розуміння юридичних процесів, методів та концепцій; соціального та політичного контексту, в якому відбуваються правові процеси; і відповідних теоретичних концепцій права.

Чому слід вивчати Закон про магістерські права?

Максимізуючи свій академічний потенціал та вдосконалюючи навички вирішення проблем у транснаціональному контексті, програма допоможе покращити ваш професійний розвиток та кругозір. Набуті дослідницькі та письмові навички можна перенести у різні професійні галузі, включаючи юридичну професію, розробку політики, корпоративний сектор, державні органи чи наукові установи.

Наша школа юридичних наук складається з науковців з усього світу, що спеціалізуються в таких сферах, як права людини, комерційне право, міжнародне та європейське право, які є експертами в спілкуванні останніх думок про складні юридичні питання, поєднуючи навчання основних тем з плодами їх сучасні дослідження.

Студенти також отримають користь від своєї розгалуженої мережі контактів, які дозволяють Шкілі запропонувати студентам можливості проживання студентам з найбільшими місцевими та міжнародними організаціями.

Переваги

 • Можливості взаємодіяти та спілкуватися з відомими юристами-юристами.
 • Факультет з великим досвідом та досвідом юридичних досліджень, викладання та практики.
 • Можливості брати участь у міжнародних змаганнях з мотоспорту та MUN.
 • Можливості брати участь у виїзних поїздках до міжнародних організацій.
 • Отримати юридичну практику через розгалужену мережу партнерств Департаменту.

Зміст програми

Програма LLM Law складається з 180 кредитів, включаючи обов'язковий проект написання. Проект написання може бути або контрольованою дисертацією, або працевлаштуванням. Решта 120 кредитів будуть отримані через шість 20 модулів кредитування.

 • Навички правових досліджень (20 кредитів) - обов'язкові
 • Дисертація (60 кредитів) - обов'язкова
 • Міжнародні організації та міжнародне вирішення спорів (20 кредитів) - обов'язкові
 • Комплексне навчання з роботою (лише для студентів) (60 кредитів) - необов'язково
 • Закон про звільнення (20 кредитів) - необов’язковий
 • Індивідуальний закон про зайнятість (20 кредитів) - необов'язковий
 • Закон Великобританії та Європи про боротьбу з дискримінацією (20 кредитів) - необов’язковий
 • Основи та принципи міжнародного права (20 кредитів) - необов'язково
 • Закон про міжнародний продаж товарів (20 кредитів) - необов’язковий
 • Право та політика Світової організації торгівлі (20 кредитів) - необов'язково
 • Міжнародне право в галузі прав людини (20 кредитів) - необов'язково
 • Міжнародні комерційні судові спори та арбітраж (20 кредитів) - необов'язково
 • Закон про зайнятість в ОАЕ та DIFC (20 кредитів) - необов’язковий
 • Міграційні теорії та підходи (20 кредитів) - необов'язково
 • Комплексна робота та навчання (20 кредитів) - необов'язково
 • Сталий розвиток та права людини (20 кредитів) - необов'язково

130842_54e3dd4b4f52ac14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c7d2e7bd39f4ac45d_1280.jpgjessica45 / Pixabay

Викладання

Ви здобудете знання та розуміння через стимулюючу комбінацію лекцій, семінарів, практикумів, професійних стажувань та самостійних занять та використовуйте різноманітні ресурси, включаючи аудіовізуальні засоби масової інформації, бібліотечні книги та матеріали електронного навчання.

Лекції, семінари та презентації використовуються для передачі основної інформації, розробки тем та ідей та прагнення заохотити участь студентів за допомогою інтерактивних вправ та можливостей для одноліткової та самооцінки. Також від вас буде потрібно брати участь у інтенсивних програмах структурованого читання та досліджень, а також викладати свої висновки усно та письмово.

Навчання набуттям навичок, особливо за допомогою нашого модуля «Навчання з правових досліджень», забезпечить вам інтелектуальні інструменти, необхідні для післядипломної роботи, включаючи визначення та розміщення відповідних матеріалів, критичне та аналітичне читання, навички письма та конвенції.

Кілька сесій у межах кожного модуля та істотної частини дисертації розроблені з метою надання керівних принципів щодо визначення відповідного дослідницького питання, проведення досліджень, написання огляду літератури та планування та написання дисертації.

Навчання та викладання на всіх модулях інформується критичним підходом, який охоплює відповідні аспекти етичного, соціального, професійного, історичного та культурного контекстів, у межах яких діє закон. Етика спеціально закладена в деяких модулях, і студентам надається можливість зрозуміти етичні аспекти їх власних досліджень і в межах яких закон діє на кожному рівні.

Вимоги до вступу

 • Стандартні вимоги до вступу в університет для закону LLM / PG Dip / PG Cert складаються з юридичного ступеня 2: 2 або диплом диплома з права / CPE.
 • Однак випускники з суміжних дисциплін, з неповнолітніми або з відповідним професійним досвідом чи кваліфікацією, можуть бути допущені за умови розсуду керівника програми.

Інші кваліфікації, що не належать до Великобританії, будуть розглядатися відповідно до настанов NARIC.

Вимоги до англійської мови (аспірантура)

Усі програми в Middlesex University Dubai викладаються англійською мовою, а абітурієнти з попередньою освітою за межами англомовних країн (таких як Великобританія, США, Канада, Англія, Ірландія, Австралія, Нова Зеландія) повинні демонструвати знання англійської мови наступним чином :

 • IELTS Academic: 6,5 (мінімум 6,0 в кожному діапазоні)
 • TOEFL на базі Інтернету: 87 (21 у слуханні та письмі, 22 у розмові та 23 у читанні)
 • PearsonPTE Academic: 58
 • PearsonPTE Загальне: рівень 4

Майбутня кар'єра та працевлаштування

Ця програма призначена для студентів, які займаються кар'єрою в юридичній практиці або працюють з професійними постачальниками послуг, які регулярно співпрацюють з комерційними органами. Він готує їх до широкого кола кар'єр в організаціях державного та приватного секторів, транснаціональних компаній та міжурядових органів, що вимагають спеціальних знань у внутрішньому та приватному міжнародному органі правил, що регулюють комерційні операції та спори.

LLM є кваліфікованою кваліфікацією, і попередні випускники програми продовжували працювати в юридичних відділах організацій державного та приватного секторів, транснаціональних компаніях, міжнародних організаціях, урядових відомствах та в судовій владі. Багато хто продовжив навчання у вищій освіті через доктор наук.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Middlesex University is a dynamic university with a reputation for innovation and excellence in teaching and research. Middlesex University Dubai is the first overseas campus of the internationally re ... Детальніше

Middlesex University is a dynamic university with a reputation for innovation and excellence in teaching and research. Middlesex University Dubai is the first overseas campus of the internationally renowned Middlesex University in London. The campus, which opened in January 2005, has over 3,000 students from over 100 nationalities and offers undergraduate and postgraduate programmes in a wide variety of subject areas. We are a truly global university committed to meeting the needs and ambitions of a culturally and internationally diverse range of students, by providing challenging academic programmes underpinned by innovative research, scholarship and professional practice. We prepare our students to be professional, skilled individuals fitted for the modern world, committed to lifelong learning and able to contribute to the communities in which they live and work. Згорнути