Закон CertHE

Загальні відомості

Доступних місць: 2
Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Закон CertHE

Про курс CertHE Law

Якщо ви прагнете пройти навчання в університеті, наш курс CertHE Law в Інтернеті може бути досягнутий як самостійна кваліфікація або використовуватись як крок за кроком до ступеня бакалавра. Курс був розроблений, щоб ознайомити вас з англійською правовою системою як з цивільної, так і з кримінальної точки зору, а також переглянути основні концепції та принципи кримінального права.

Дослідження базується на специфічних законом питаннях в контексті міжфункціональних модулів, які будуть розвивати вашу комунікацію, презентацію, письмо, аналітичні навички та навички критичного мислення.

Закон є широко визнаним і дуже шанованим предметом, а знання, отримані за нашим Закон про CertHE, відкриють для вас багато можливостей для розвитку своєї кар'єри як в рамках юридичної, так і поза її межами.

Чому вивчати цю тему?

Наш онлайн курс CertHE дає вам гнучкий підхід до навчання, що дозволяє вам працювати разом з вашими навчаннями. Окрім предметних знань, цей курс допоможе вам розвинути навички в ряді напрямків, включаючи дослідження, презентацію та критичне мислення.

Пов'язані курси

  • LLB (Hons) Law

Навчання та оцінювання

Навчання в Інтернеті для отримання кваліфікації CertHE пропонує вам свободу навчання, коли і де це підходить вам. Ви можете навчатися вдома, під час обідньої години або деінде, де ви маєте доступ до Інтернету.

Всі наші курси онлайн-бакалаврів мають стандартну тривалість навчання, яка вказує тривалість часу, необхідного вам для завершення навчання.

Ви можете закінчити навчання швидше, ніж звичайна тривалість курсу, подвоївши модулі в певний час протягом вашого курсу, однак мінімальний тривалість навчання.

Методика викладання та стиль

На відміну від традиційного навчального закладу в університеті, наші курси онлайн-навчання використовують віртуальне навчальне середовище. Система призначена для відстеження та управління процесом навчання в режимі реального часу та забезпечує негайний доступ до ваших навчальних матеріалів, де б ви не були.

Ця навчальна платформа дозволяє як студентам, так і викладачам активно брати участь у розмовах у реальному часі, а ви можете слухати та переглядати живі лекції та семінари через Інтернет. Навчання здійснюється повністю в Інтернеті, а програма навчання може відповідати вашим роботам та особистим зобов'язанням.

Ви підтримуєте весь курс онлайн-курсу спеціальним студентом-консультантом та маєте можливість регулярно спілкуватися з колегами та викладачем.

Методи оцінки

Ми застосовуємо підхід, що ґрунтується на присвоєнні, для оцінки замість іспитів. Правознавство CertHE базується на досвіді реального життя та постійно оцінюється репетиторами.

Ви завжди будете в курсі поточного попереднього рівня з самого початку програми, що дозволить вам оцінити успіх ваших поточних методів навчання та чітко визначити напрями, які потребують вдосконалення.

Ми вважаємо, що ця прозорість дає вам потрібну вам інформацію, щоб максимально використати ваш курс. Ми досягаємо цього за допомогою:

  • показ ваших знаків чітко у вашій книжці, який можна переглядати щоразу, коли ви входите на платформу для навчання;
  • швидкий обмін роботою, що оцінюється, щоб забезпечити постійну оновлену вашу оцінку;
  • оцінюючи вашу роботу протягом всього модуля, а не чекаючи іспитів на кінець року;
  • забезпечуючи постійний зв'язок зі своїм студентським радником;
  • простота та прозорість при розробці наших критеріїв оцінки.

У нас також є політика забезпечення того, що робота, яку подають студенти, є автентичною. Окрім того факту, що всі роботи часто оцінюються, ми використовуємо добре розроблену систему електронного моніторингу для перевірки плагіату.

Кар'єрні перспективи

Якщо ви прагнете покращити свою професійну кар'єру, навчання в Інтернеті є одним з найбільш економічно ефективних, зручних та гнучких способів отримання вашої кваліфікації. Ви можете покращити свою освіту та кар'єру за ступенем у вищому університеті Великобританії незалежно від географічного положення, роботи чи особистих зобов'язань.

Ми прагнемо підвищити рівень працевлаштування серед наших випускників. Наші Інтернет-курси дають вам можливість покращити свої кар'єрні перспективи та заробляти потенціал з використанням набору ключових навичок, які можна безпосередньо передавати на робоче місце.

Кар'єрні напрямки

Юридичні знання, отримані за Законом CertHE, можуть мати позитивну роль у фінансуванні, людських ресурсах, освіті, місцевому та центральному уряді, добровільному секторі або управлінні.

Закон CertHE також може бути використаний як кроки до вивчення нашого LLB (Hons) юридичний ступінь, який визнано кваліфікацією кваліфікаційного права (QLD) в Англії та Уельсі, і є першим кроком, якщо ви розглядаєте питання професійної практики в галузі права.

Вимоги до вступу

Ми вважаємо, що освіта повинна бути доступною для всіх, тому ми пропонуємо відкритий маршрут в'їзду, тобто вам не потрібні жодні попередні академічні кваліфікації, щоб розпочати курс CertHE Law.

Вам буде дозволено розпочати курс CertHE Law та скласти оцінку того, чи це підходить вам протягом перших трьох тижнів. Щоб продовжити навчання, ви повинні перенести своє перше завдання протягом цього часу.

Якщо англійська мова не є вашою рідною мовою, ваша англійська здібність має відповідати оцінці IELTS 6.0. Якщо ви не володієте IELTS або еквівалентною кваліфікацією, ми вимагаємо, щоб студенти здавали безкоштовний тест на англійську мову.

Гарантія повернення грошей на 21 день

Ми хочемо надати Вам можливість пройти курс University of Essex Online на 21-денний пробний період. Ось чому ми представили нашу гарантію повернення грошей. Якщо ви починаєте курс і вирішуєте, що це не для вас протягом перших трьох тижнів, ви отримаєте повне відшкодування.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenie ... Детальніше

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenient and flexible ways to do it. Enhance both your education and your career regardless of geographical location, work or personal commitments. By studying a University of Essex Online course, you will receive your qualification from a... Згорнути
Колчестер , Великобританія Інтернет + 1 Більше Менше