Закон про Інтернет-магістратуру (з відзнакою) з урядом та політикою

Загальні відомості

Опис програми

Закон про Інтернет-магістратуру (з відзнакою) з урядом та політикою

Наш Закон про магістерські права (з відмінністю) з урядом та політикою - це ступінь права, що кваліфікує, з варіантами, орієнтованими на уряд та політику. Він орієнтований на студентів, які бажають продовжувати кар'єру в юридичній чи широкій громадській, центральній та місцевій державних сферах чи комерційному секторі, і які мають інтерес до влади та політики. Він має практичну спрямованість, з працездатністю, інтегрованою в курс.

Вимоги до курсу

  • BBB на рівні A та C / 4 або вище в англійській мові GCSE або еквівалентній кваліфікації. Студенти повинні мати вік старше 18 років до моменту початку курсу. Лише для онлайн-курсів 4 або 6 років: студенти, які бажають подати заявку через наш нестандартний маршрут, використовуючи відповідний досвід роботи, також запрошуються подати заявку. Міжнародні вимоги до вступу: рівень англійської мови, еквівалентний IELTS 6.5 або вище, мінімум 6.0 у кожному компоненті.

Тривалість

3, 4 або 6 років

Збори

Плата за 2020 рік: 3-річний онлайн-курс становить 9 250 фунтів стерлінгів на рік; 4-річний онлайн-курс становить 6 935 фунтів стерлінгів на рік; 6-річний онлайн-курс становить 4625 фунтів стерлінгів на рік. Комісії фіксуються на майбутні роки навчання, тобто студент буде платити однакову ціну щороку. Для цих онлайн-курсів застосовується сума депозиту в розмірі 250 фунтів стерлінгів.

Останнє оновлення Лис 2019

Про навчальний заклад

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. We can trace our origins to 1876 with the formation of leading tutorial firm Gibson & Weldon. ... Детальніше

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. We can trace our origins to 1876 with the formation of leading tutorial firm Gibson & Weldon. With a rich heritage and a reputation for innovation and contemporary teaching practices, we continuously focus on developing the best legal minds. Згорнути