Закон про Інтернет-магістратури (з відмінністю) з міжнародним бізнесом

Загальні відомості

Опис програми

Закон про Інтернет-магістратури (з відмінністю) з міжнародним бізнесом

Наш закон про бакалаврські права (з відзнакою) зі ступенем міжнародного бізнесу допоможе вам розпочати кар’єру в юридичному чи міжнародному комерційному секторі. Це кваліфікація юридичного рівня, що дозволяє перейти до наступного етапу юридичної підготовки. Кожен модуль викладається досвідченими професіоналами зі світу права та бізнесу, що дає вам практичні перспективи, необхідні для вашої кар’єри. У 2019 році юридичному університету було присвоєно срібну оцінку в Рамці викладацької майстерності та результатів студентів (TEF). Ми виявили, що ми пропонуємо високу якість викладання, навчання та результатів для наших студентів і постійно перевищують жорсткі національні вимоги до якості вищої освіти Великобританії.

Вимоги до курсу

  • BBB на рівні A та C / 4 або вище в англійській мові GCSE або еквівалентній кваліфікації. Студенти повинні мати вік старше 18 років до моменту початку курсу. Лише для онлайн-курсів 4 або 6 років: студенти, які бажають подати заявку через наш нестандартний маршрут, використовуючи відповідний досвід роботи, також запрошуються подати заявку. Міжнародні вимоги до вступу: рівень англійської мови, еквівалентний IELTS 6.5 або вище, мінімум 6.0 у кожному компоненті.

Тривалість

3, 4 або 6 років

Збори

Плата за 2020 рік: 3-річний онлайн-курс становить 9 250 фунтів стерлінгів на рік; 4-річний онлайн-курс становить 6 935 фунтів стерлінгів на рік; 6-річний онлайн-курс становить 4625 фунтів стерлінгів на рік. Комісії фіксуються на майбутні роки навчання, тобто студент буде платити однакову ціну щороку. Для цих онлайн-курсів застосовується сума депозиту в розмірі 250 фунтів стерлінгів.

Останнє оновлення Гру 2019

Про навчальний заклад

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. We can trace our origins to 1876 with the formation of leading tutorial firm Gibson & Weldon. ... Детальніше

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. We can trace our origins to 1876 with the formation of leading tutorial firm Gibson & Weldon. With a rich heritage and a reputation for innovation and contemporary teaching practices, we continuously focus on developing the best legal minds. Згорнути