Доктор юридичних наук

Загальні відомості

Опис програми

Juris Doctor (JD) є першим професійним ступінь в області права присуджується студенту, який успішно завершив дослідження закону. Albany Law School пропонує трьох- і чотирирічні програми, що ведуть до ступеня JD.

Найстаріша незалежна юридична школа в Північній Америці, Олбані закону було навчання студентів і отримання чудових юристів протягом більше 160 років. Як тільки в юридичній школі в межах 100 миль від столиці штату Нью-Йорк, Олбані Закон пропонує студентам доступ до державних і федеральними судами, законодавчими органами, державними органами і сильного приватного сектора. Тут ви знайдете інтелектуально строгий навчальний план в досить сприятливому середовищі; згуртована громада відданих студентів; і доступний факультет.

Олбані Закон є домом для великої клінічної програми і динамічних правових центрів, які служать суспільству і надати вам можливості брати участь в осмисленому юридичній практиці.

Хоча ми підкреслюємо значення широкій основі освіти, Олбані Law School пропонує концентрації для студентів, що бажають зосередити свої області дослідження на конкретних галузях, що становлять інтерес. Albany Law School також пропонує спільні освітні програми у співпраці з кількома місцевими установами.

  • JD Застосування і вимоги
  • Фінансова інформація допомогу
  • Спільний Навчальні програми
  • Курси
  • Концентрації

Спільні пропозиції ступеня включають в себе:

  • JD / магістр мистецтв в області біоетики
  • JD / Майстер ділового адміністрування
  • JD / магістр державного управління
  • JD / Майстер регіонального планування
  • JD / магістр соціальної роботи

Співробітники Бюро Вступникам присвячений допомоги Вам через процес подачі заявки. Ми готові відповісти на ваші питання і проблеми, і закликаємо вас зв'язатися з нами. Наш офіс відкритий з понеділка по п'ятницю з 8:30 ранку до 4:30 вечора EST / EDT. Будь ласка, пишіть нам за адресою admissions@albanylaw.edu~~pobj або зателефонуйте (518) 445-2326.

Юріс Кандидати доктор

Олбані Law School запрошує заявників з сильною записом академічних успіхів, життєвого досвіду, які демонструють здатність успішно вирішувати проблеми, а також високий рівень мотивації для вивчення закону.

Оскільки велика частина освітнього досвіду Олбані Закон приходить через взаємодію серед студентів, щороку ми приймаємо клас кваліфікованих фахівців з широкого кола фонів, щоб додати до нашої різноманітної кампусу спільноти.

JD Закон Ступінь академічних вимог

Кандидати на отримання допуску в якості кандидатів на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук повинен мати, або виконали вимоги до, ступінь бакалавра або вищий ступінь, видану регіонально акредитованому навчальному закладі, що містить, щонайменше, 45 академічних годин на гуманітарних і природничих наук. Кандидати без ступеня бакалавра допускаються тільки з винятковими академічні повноваження. В такому випадку, заявник повинен успішно завершити три чверті курсову по відношенню до ступеня бакалавра в регіональному акредитованому навчальному закладі. Іноземні студенти зобов'язані підтримувати легальний статус під час їх перебування в США Ви можете завантажити Керівництво для студентів до системи студентського обміну інформацією для відвідувачів (SEVIS).

Всього лише задоволення мінімальних вимог не означає, однак, гарантує прийом. Оскільки закон Олбані отримує багато більше заяв від осіб, належним чином обладнаних для вивчення закону, ніж може бути прийнятий, Приймальна комісія Олбані Law School вибирає тих, кого він визначає, може найбільш отримувати користь і вносити свій вклад в академічній програмі.

передача Кандидати

Студенти в даний час навчаються в акредитованій правничій школі може подати заяву про прийом з поглибленим стоячи. Число заявників передачі, які ми приймаємо, залежить від кількості плям, доступних в класі другий рік. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте нашу сторінку передачі вхідних плат.

Останнє оновлення Липень 2016

Про навчальний заклад

Albany Law School educates and empowers tomorrow’s leaders in law practice, business, public interest, and government. We connect the classroom to the profession, government, and the community through ... Детальніше

Albany Law School educates and empowers tomorrow’s leaders in law practice, business, public interest, and government. We connect the classroom to the profession, government, and the community through experienced-based learning, engaged scholarship, and a robust network of alumni and supporters. Learning at Albany Law School is a joint venture between students and faculty members, supported by staff, administrators, alumni, and the Board of Trustees. Our students develop a sophisticated understanding of legal policy and doctrine, a broad range of professional competencies, and a deep commitment to justice and ethical values. Згорнути