Дипломна робота магістра права

Загальні відомості

Опис програми

Мета кваліфікації

Мета цієї кваліфікації - дозволити студенту через дослідницьку підготовку продемонструвати вміння опановувати на просунутому рівні сучасний стан спеціалізованих знань з даної теми в межах певної галузі закону та забезпечити обґрунтовану підготовку з методик дослідження.

Правила доступу

Генерал

i. Мінімальна вимога вступу - ступінь LLB (або еквівалентна кваліфікація) на рівні 7 або 8 NQF та мінімальна кількість балів - 624. Кандидати для вступу на ступінь магістра, як правило, повинні отримати попередній ступінь із середньою оцінкою щонайменше 65%.

ii. Відповідний завідувач кафедри може дозволити заявнику зареєструватися в якості студента з метою отримання вказівки щодо використання університетського закладу та його використання для підготовки проектної пропозиції. Це не створює очікувань, що студент буде прийнятий до магістерського навчання, і така реєстрація є тимчасовою до затвердження прийому студента колегією юридичного факультету. Колегія юридичного факультету затверджує прийом студента на підставі академічних заслуг студента, пропозиції щодо дослідження, поданої студентом, та здатності факультету забезпечувати відповідне та постійне керівництво та нагляд за навчанням.

Візьміть до уваги: ступінь BProc не відповідає формальним вимогам вступу до програми LLM, але власник ступеня BProc може подати заявку на вступ до ступеня LLM шляхом визнання попереднього навчання, яка заявка може бути надана за таких умов, як це можливо. вважати відповідним.

Оцінка

Генерал

 • i. Буде проведено комплексне оцінювання, орієнтоване на досягнення результатів на рівні виходу.
 • ii. Оцінювання має на меті оцінити результативність учнів, щоб визначити, чи відповідає студент критеріям оцінювання; а також заохочувати та направляти на покращення успішності учнів.
 • iii. Оцінка базується на принципах постійної та регулярної оцінки та повного та швидкого зворотного зв'язку.
 • iv. Оцінка складається з двох компонентів: формувальної оцінки та підсумкової оцінки.

Формувальна оцінка

i. Формативне оцінювання спрямоване на розвиток культури протягом усього життя на основі постійного самостійного вивчення та підготовки студента до написання якісної дисертації.

ii. У процесі написання дисертації студент зобов'язаний взяти участь у низці семінарських дискусій з предметів, що стосуються теми дослідження.

Мета - оцінити розуміння студентом галузі дослідження та його вміння ефективно спілкуватися з проблемних областей та питань, пов'язаних із темою дослідження. Крім того, студент стимулюється та заохочується цією участю у дискурсі про сферу вивчення та, зокрема, дисертації.

iii. Протягом усього періоду проводяться регулярні зустрічі між студентом та науковим керівником, під час яких обговорюються всі аспекти, що стосуються підготовки до усного іспиту, теми дослідження, проведення дослідження, написання та доопрацювання дисертації.

iv. Керівник постійно оцінює студента і, що не менш важливо, проводить його / її процес.

Підсумкова оцінка

i. Підсумкове оцінювання спочатку проводиться за допомогою формального усного іспиту. Усна перевірка призначеного навчального матеріалу служить для оцінки здатності студента до участі в дослідженні та написанні дисертації, необхідній для цієї кваліфікації. Усне іспит необхідно скласти до того, як студент офіційно приступить до написання дисертації.

ii. Підсумкове оцінювання доопрацьовується, коли дисертація оцінюється, як це передбачено в академічному регламенті та політиці вищих ступенів та аспірантури.

iii. Як в усній іспиті, так і в дисертації студенти оцінюють їх здатність інтегрувати попередні знання, отримані в попередніх дослідженнях, з більш глибоким, високим рівнем знань про тему дослідження, здобуту в результаті дослідження, в тему і з наукового написання на неї . Метою є продемонструвати рефлексивне та наукове розуміння теми дослідження та відповідної галузі права.

iv. У поєднанні з формуючим оцінкою підсумкове оцінювання визначає, чи присвоєно студенту кваліфікацію.

v. Для подальшої демонстрації здібностей студента в цьому плані студент зобов'язаний подати опубліковану статтю на основі дисертації, яку на розсуд керівника може подати для публікації в юридичному журналі під назвою студент або імена студента та керівника.

Пройти вимоги

i. Студент повинен скласти усне іспит та дисертацію індивідуально.

ii. Для того, щоб скласти усний іспит, студент повинен досягти мінімальної оцінки 50% при іспиті.

iii. Для того, щоб здати дисертацію, студент повинен досягти мінімальної оцінки 50% у дисертації.

iv. Підсумковий бал кваліфікації включає третину оцінок для усного іспиту та дві третини оцінки за дисертацію.

v. Кваліфікація присвоюється, якщо студент здає і усне іспит, і дисертацію.

vi. Кваліфікація присвоюється відзнакою, якщо студент закінчує кваліфікацію протягом двох років і отримує остаточну оцінку не менше 75%.

Навчальний план

i. Мінімальний термін навчання для дисертації LLM - один рік.

ii. Максимальний термін навчання для дисертації LLM - два роки для денної форми навчання та три роки для заочної форми навчання. Продовження до цих періодів буде розглядатися лише у виняткових обставинах, і вони будуть розглядатися відповідно до Політики вищих ступенів та аспірантури.

iii. Навчальна програма включає дисертацію приблизно з 100 сторінок, набраних півтора інтервалу на сторінці А4.

iv. Студент також повинен подати опубліковану статтю на основі своєї дисертації, яка на розсуд керівника може бути подана для публікації в юридичному журналі під авторством студента або студента і наукового керівника.

v. Ступінь LLM за дисертацією пропонується у таких галузях спеціалізації:

 • a Адміністративне та муніципальне право m Міжнародне право
 • b Адміністративне право n тлумачення статутів
 • c Закон про банківську діяльність o Правознавство
 • d Цивільне процесуальне право p Трудове право
 • e Конституційне право q Трудове право та трудові відносини
 • f Корпоративне право г Закон про докази
 • g кримінальне право s товарне право
 • h Кримінальне право, кримінальний процес та закон про докази
 • t Міжнародне приватне право
 • u Приватне право
 • i Кримінальне процесуальне право проти римського права
 • j Права людини w Закон про соціальне забезпечення
 • k Права людини та конституційна практика x Податкове право
 • l Закон про корінне населення

Для отримання додаткової інформації та запитів щодо вимог до вступу, термінів закриття та процедури подання заявки звертайтесь до факультету:

Місіс П Магонгоа: Окленд Парк Kingsway Campus
Тел: 011 559 3843, Електронна адреса: phaladim@uj.ac.za, Web: www.uj.ac.za/law

Реєстрація та дати початку

Реєстрація розпочинається в січні, а лекції в лютому для курсових і післядипломних курсових програм.

Усі дослідницькі програми для магістрів та докторів наук можуть реєструватися протягом року.

Дата закінчення: Академічна починається в січні і закінчується в грудні. Термін виконання програми визначається тривалістю програми.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Детальніше

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Згорнути