Дворічний розширений ступінь магістра права (LLM)

Загальні відомості

Детальніше про цю програму читайте на сайті закладу

Опис програми

Дворічний розширений ступінь магістра права (LLM)

Дворічний магістр права (LLM) в USC Gould дозволяє проводити один рік навчання основних елементів правової системи США і оволодіння юридичним англійською мовою до одного року навчання LLM.

Протягом першого року ви отримаєте академічну підготовку з правового читання та розуміння, брифінгу, юридичного аналізу та багато іншого, вдосконалюючи володіння англійською мовою. Невеликі, персоналізовані класи дають вам можливість пристосуватися до життя в США та відвідування USC.

Після успішного завершення першого року ви отримаєте сертифікат з американських юридичних досліджень і будете зараховані до програми LLM USC Gould.

Навіщо вибирати дворічний LLM в USC Gould?

Визнаний керівництвом LLM як один з "Top 10 LLM програм у Каліфорнії", наша дворічна програма LLM в перший рік зміцнює вашу англійську мову, готуючи вас до успіху в LLM ступеня в USC Gould. Потім на другому курсі нашого Дворічного LLM ви отримаєте грунтовне обгрунтування американського права, стимулюючи критичне мислення і практичне вирішення проблем.

Коли ви приєднаєтеся до USC Gould, ви станете частиною динамічної та різноманітної спільноти юридичних шкіл, виховуватиметься викладачами та консультантами світового класу, вступати в малі та колегіальні класи, а також приєднуватися до глобальної мережі троянської сім'ї з більш ніж тисячі LLM випускників і десять тисяч випускників законів.

Наш офіс міжнародних служб надає додаткові ресурси для надання візи та інших вимог до навчання в США

Прийнятність

Щоб отримати право на прийом до нашого Дворічного LLM, ви повинні отримати першу юридичну освіту (LLB або еквівалент) за межами Сполучених Штатів.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

USC Gould is an elite law school committed to academic excellence. Our success is comprised of a world-class faculty, a close-knit and diverse student body, a well-situated campus, an interdisciplinar ... Детальніше

USC Gould is an elite law school committed to academic excellence. Our success is comprised of a world-class faculty, a close-knit and diverse student body, a well-situated campus, an interdisciplinary curriculum, and a supportive alumni network. Згорнути