Генерал LL.M. (Індивідуалізовані дослідження)

Загальні відомості

Опис програми

Ефективне юридичне дослідження після JD дає можливість вивчити сфери права більш глибоко за допомогою індивідуального навчального плану, що викладається провідними фахівцями у стимулюючому академічному середовищі. У Southwestern Law School ми пропонуємо видатну програму магістра права (LL.M.), яка виконує цю обіцянку.

Гнучкий генеральний директор Південно-західного університету LL.M. Програма в індивідуалізованому навчанні призначена для студентів, які вже отримали ступінь юриспруденції в США або за кордоном, і хотіли б продовжити свої юридичні студії відповідно до своїх особистих та професійних цілей.

Як студент у Південно-Західному LL.M. програму, ви можете створити свій власний навчальний план з вибору понад 150 курсів, орієнтованих у галузі права, які будуть найбільш корисними для вас. Більше чверті наших факультетів мають міжнародний досвід. LL.M. ступінь вимагає 24 кредитних годин курсу після JD і може бути завершена або на повний робочий день або неповний робочий день і може починатися восени або навесні.

Ви зможете скористатись динамічним столичним розташуванням Південно-Західного регіону в центрі Лос-Анджелеса та бути частиною спільноти, яка вже більше 100 років виробляє таємницю та лідерів. 10 000 випускників юридичної школи по всій території Сполучених Штатів та 25 інших країн включають відомі державні посадові особи - від членів Конгресу до міських голів та понад 200 суддів, а також засновників основних юридичних фірм з побережжя до узбережжя та загальних рад міжнародних корпорацій.

LL.M. Вимоги до ступеня

Щоб отримати право на LL.M. ступінь, студенти повинні заповнити 24 кредитних годин курсу після JD, 12 з яких повинні бути зароблені на Південно-заході. Максимум 30 одиниць може бути застосовано до LL.M. ступінь Курси, попередньо прийняті для отримання кредиту для JD або еквівалентного ступеня, не будуть враховуватися до LL.M. ступінь

Студенти денної форми навчання:

Візьміть від 8 до 16 одиниць за семестр; як правило, повна ступінь протягом одного навчального року.

Студенти заочної форми навчання:

Візьміть від 2 до 7 одиниць за семестр; як правило, повна ступінь протягом двох академічних років.

ПРИМІТКА. Міжнародні студенти, які потребують візи F1, повинні постійно зареєструватися.

Всі студенти повинні заповнити всі курсові роботи для LL.M. протягом чотирьох років. LL.M. студенти відвідують заняття з студентами JD у Південно-Західному регіоні та мають гнучкість у виборі курсів, що пропонуються вдень чи ввечері. Південно-Захід пропонує декілька фундаментальних курсів спеціально для міжнародних освічених LL.M. студенти

LL.M. Фундаментальні курси

Південно-Західна пропозиція курсів спеціально для міжнародних освічених LL.M. студенти включають:

  • Вступ до американського права
  • Юридичне письмо для LL.M. студенти
  • Договірне право, навички та переговори
  • Практичні юридичні дослідження: LL.M.

Вимоги до ступеня

Заробляти LL.M. ступінь, студенти повинні успішно закінчити 24 кредитних годин після JD курсові роботи, 12 з яких повинні бути прийняті на Південно-заході. Курси, попередньо прийняті для отримання кредиту для JD або еквівалентного ступеня, не будуть враховуватися до LL.M. ступінь Конкретні курси, які бере участь кожен кандидат, будуть залежати від вибраної зони концентрації особи.

Студенти з міжнародної освіти будуть зобов'язані брати вступ до американського законодавства, правового процесу та інститутів. Немає написаної дисертації, необхідної для отримання права на LL.M. ступінь

Студенти можуть відвідувати або повний робочий день, або неповний робочий день. Денне навчання студентів зазвичай завершує курсові роботи протягом одного року, а студенти за сумісництвом, як правило, завершують програму через два роки, але всі вони повинні заповнити всі курсові роботи для LL.M. протягом чотирьох років.

Критерії вступу

Вступ до LL.M. Програма дуже вибіркова. Juris Doctor (JD) або еквівалентний ступінь необхідний. Кандидат, який подає заявку від Сполучених Штатів, повинен мати ступінь юридичної освіти в юридичній школі, яка була затверджена АБА, та членом Асоціації американських юридичних шкіл. Закон, отриманий за межами Сполучених Штатів, має бути з університету, акредитованого в країні, в якій вона знаходиться, або кандидат повинен бути прийнятий на практику у вищому суді в цій країні.

При перегляді кандидатів на LL.M. Програма приймальна комісія вважає:

  • академічний рекорд у юридичній школі та студентській школі
  • потенціал для відмінної роботи та внесення в програму професійного досвіду та досягнень
  • рекомендаційні листи
  • якість особистого виступу

Мета політики прийому полягає в тому, щоб заповнити кожен клас найкращим студентам з пулу заявників відповідно до високоякісних стандартів програми та різноманітності Південно-Заходу. Успішні кандидати, як правило, закінчили у верхній половині своїх юридичних шкільних класів.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Diverse, Engaged, Inspiring - this is Southwestern Law School—a history of public service, innovative teachers, brilliant scholars, and trailblazing alumni. Prepare to succeed through our innovative c ... Детальніше

Diverse, Engaged, Inspiring - this is Southwestern Law School—a history of public service, innovative teachers, brilliant scholars, and trailblazing alumni. Prepare to succeed through our innovative curriculum and experiential learning opportunities. The vibrant mid-city campus provides the ideal setting for the study of law, fostering an emphasis on community, diversity, and public service. Згорнути