Генеральний LLM

Загальні відомості

Детальніше про цю програму читайте на сайті закладу

Опис програми

Університет проводить моніторинг спалаху коронавірусу (COVID-19) та його наслідків, і робить все можливе, щоб зробити безпечним і заспокоїти потенційних студентів. Для отримання більш детальної інформації ми регулярно оновлюємо наші поширені запитання, щоб майбутні студенти включали найсвіжіші поради.

Генеральний LLM юридичної школи Бірмінгему дає вам можливість вирішити, які сфери права мають найбільше відношення до вашої майбутньої кар'єри і вибрати модулі, які вас найбільше цікавлять. Це ідеальний Pathway якщо ви хочете отримати знання та навички рівня магістра, не обмежуючи себе лише однією галуззю права.

Цей Pathway забезпечує один з найширших діапазонів варіантів у Великобританії, де доступно понад 30 модулів, що дозволяє вам створити унікальну ступінь з урахуванням ваших майбутніх кар'єрних устремлінь.

Загальний Pathway LLM дозволяє вивчати модулі по всьому спектру доступних предметів. Цей Pathway особливо підходить для тих, хто шукає широкий спектр юридичних дисциплін, надаючи вам знання та знання, необхідні для успішної юридичної кар'єри.

Чому слід вивчати цей курс?

  • Навчання у вищій світовій юридичній школі - Бірмінгемська юридична школа є однією з 20 найкращих юридичних шкіл Великобританії (QS World University Rankings by Subject 2019), що відображає нашу досконалість у викладанні та наших провідних світових дослідженнях
  • Вибір модуля - один з найширших діапазонів модулів LLM у Великобританії
  • Професійні зв'язки - можливості включають щорічний ярмарок законів та відвідування провідних фірм

Модулі

Ви дотримуєтесь модульної програми (всього 180 кредитів), яка включає в себе шість модулів викладання (по 20 кредитів кожна) та дисертацію 15 000 слів (60 кредитів); останній повинен бути поданий наприкінці року навчання.

Студенти на загальному Pathway LLM обирають шість модулів з діапазону, доступного по всіх Pathways LLM, і пишуть дисертацію на предмет їхнього вибору.

Вивчення та викладання

Pathways LLM Бірмінгема були розроблені з метою глибокого аналізу важливих юридичних тем. Модулі - це всі 20 кредитних цінностей, що складаються з 10 дво годинних семінарів, що дають змогу студентам розвинути значну експертизу в кожній галузі права.

Курс LLM триває 12 місяців з вересня по вересень. Всі Pathways LLM мають таку ж основну структуру:

  • У першій частині курсу ви берете шість 20 кредитних модулів: доступний діапазон залежить від Pathway ви вирішите наслідувати. Оцінка в цих модулях, есе або офіційному іспиті, проводиться в травні і червні.
  • У частині II курсу, ваші дослідження та написати дисертацію на 15 тисяч слів по вибраній темі права під керівництвом співробітника.

Юридична школа індукції

На початку курсу існує всеосяжна програма для прийому та навчання, яка допоможе вам впоратися та зрозуміти LLM в Бірмінгемі. Ви ознайомитесь з різними способами, за допомогою яких ми можемо підтримувати вас протягом усього року, щоб переконатись, що ваш курс LLM є захоплюючим і корисним.

Студенти можуть зареєструватися на модулі до прибуття, а також на початку навчального року. В рамках індукційного процесу ви отримаєте можливість більше дізнатися про доступні модулі та зробити вибір, який відповідає вашим інтересам.

Вивчаючи неповний робочий день

Всі Pathways LLM можуть бути прийняті неповний робочий день і завершені протягом двох років. Цей спосіб навчання особливо підходить для адвокатів і адвокатів, які бажають поєднати професійну практику з навчанням на університетському рівні, отримуючи при цьому точки CPD.

Заняття для студентів, які навчаються за сумісництвом, будуть заплановані між 9:00 та 18:00, а студенти зазвичай мають 2-4 години викладання кожного тижня. Гонорари такі ж, як і для денної форми навчання, але розбиваються на два роки.

Для студентів з-за кордону Великобританії існує можливість для ознайомлення з англійською правовою системою, оскільки вона є основою пропонованих модулів. Англійська для Міжнародного студентського відділу надає різноманітну підтримку у читанні та написанні академічної англійської мови.

Вимоги до вступу

Кандидати повинні мати хороший ступінь з відзнакою в галузі права або ступінь в іншій дисципліні, збільшену з пропуском в Загальні Професійні іспити.

Міжнародні студенти

Академічні вимоги: ми приймаємо цілу низку кваліфікацій з різних країн, використовуючи наш підручник нижче, щоб побачити, яку кваліфікацію ми приймаємо у вашій країні.

Вимоги до англійської мови: для цього курсу ми просимо IELTS 7.0 з не менше 6,5 у будь-якому діапазоні або PTE зі 67 у всіх чотирьох навичках. Якщо вам запропонують місце для навчання та ви не дотримуєтесь вимог до мови, у вас є можливість записатись на наш курс дошкільної англійської мови для навчальних цілей - якщо ви успішно закінчите курс, ви зможете виконати мову вимога без повторної мовної кваліфікації.

IELTS 7.0 з не менше 6,5 в будь-якому діапазоні еквівалентний:

  • TOEFL: 95 в цілому з не менше 22 в будь-якому діапазоні
  • Тест англійської мови Пірсона (PTE): академічний 67 у всіх чотирьох навичках
  • Кембриджська англійська (іспити, взяті з 2015 року): Поглиблений рівень чи професійне володіння - мінімальний загальний бал 185, не менше 176 в будь-якому компоненті
Останнє оновлення Сер 2020

Про навчальний заклад

Our College of Arts and Law Graduate School is a vibrant international community of over 1500 postgraduate students. We benefit from excellent research resources and a supportive environment that allo ... Детальніше

Our College of Arts and Law Graduate School is a vibrant international community of over 1500 postgraduate students. We benefit from excellent research resources and a supportive environment that allows your research to flourish. Located in the Arts building at the main Edgbaston campus, our team of academic and operational staff are on hand to offer support and advice whenever you need it. Згорнути