Генеральна LL.M.

Загальні відомості

Опис програми

Програми LLM

Кандидати в майстри права можуть дотримуватися програми загального вивчення, яка може бути адаптована індивідуально. Генеральна LL.M. є найбільш гнучким варіантом закону GW.

Усі кандидати на ступінь LLM повинні скласти загалом 24 кредитні години, включаючи курсову роботу, що відповідає письмовій вимозі роботи. Ті, хто працює на спеціалізованому рівні, повинні пройти мінімально необхідну кількість годин на курсах, перелічених нижче для цієї програми. Для решти курсових робіт рекомендуються відповідні курси.

Загальна програма LLM

Генеральний LL.M. Програма дозволяє студенту розробити свій власний курс навчання з метою вивчення кола питань у законодавстві США. Студенти, які працюють в напрямку загальної магістратури слід проконсультуватися зі старшим доцентом з академічних питань та призначеним радником з дисертації, щоб розробити комплексну програму навчання з урахуванням конкретних потреб студента. Студенти, можливо, бажають сконцентрувати своє навчання в одній або декількох сферах, таких як конституційне право, кримінальне право, трудове право, корпоративне право чи право на охорону здоров'я, але можуть обирати курси з усіх областей навчальної програми. Потрібна дисертація (6690-91) та мінімум 20 кредитів. Якщо теза буде відмовлена, потрібні додаткові 4 заліки, у тому числі два, оцінені на основі дослідницької роботи. Дослідницький документ, який використовується для задоволення вимог письмової роботи, повинен бути довжиною не менше 8000 слів, а випускники юридичних шкіл США повинні досягати мінімальної оцінки B.

Вимоги до входу

Кандидати з JD з юридичної школи США чи Пуерто-Ріко повинні мати ступінь бакалавра або еквівалентну кваліфікацію з регіонально акредитованого коледжу чи університету та JD або еквівалентну ступінь у юридичній школі, яка є членом Асоціації американських юридичних шкіл (AALS) або акредитована Американською асоціацією юристів (ABA).

Кандидати з дипломом юридичного факультету з юридичної школи за межами Сполучених Штатів повинні мати ступінь з визнаною установою. Неукраїнські випускники юридичних навчальних закладів також можуть відповідати вимогам щодо мінімального вивчення мови (див. Нижче).

Усі кандидати на вступ повинні продемонструвати досконалість у академічному стані та професійних досягненнях чи посадах, що свідчить про їхню здатність до виконання магістерської роботи.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Since enrolling its first class in 1865, The George Washington University Law School has produced some of the finest minds across the spectrum of legal scholarship.

Since enrolling its first class in 1865, The George Washington University Law School has produced some of the finest minds across the spectrum of legal scholarship. Згорнути