Вища податкова програма

Загальні відомості

Детальніше про цю програму читайте на сайті закладу

Опис програми

Про податкову програму вищої освіти

Один з видів, практика орієнтована на податкове законодавство програми.

Податкова програма з вищої освіти в Каліфорнійському університеті в Irvine School of Law пропонує інноваційний навчальний план, який заохочує студентів до глибини доктрини та практичних навичок, необхідних для практики податкового права на найвищому рівні в США та за кордоном.

Вища податкова програма спрямована на випуск випускників, які готові до кар'єри як податкові адвокати, судді, податкові адміністратори та адвокати, а також значно покращують податкові навички тих, хто вже є членом податкової професії.

При розробці свого інноваційного навчального плану податкові факультети засновницької програми консультувалися з податковими практиками, державними адміністраторами, адвокатами податкової політики та іншими експертами у галузі промисловості з метою розробки світового рівня освітнього досвіду в одній з провідних юридичних шкіл Сполучених Штатів. У центрі навчального плану є обов'язкова вимога практичних податкових навичок, яка виконується через податкові іспити, податкові клініки або спеціально розроблені податкові класи. Наша єдина програма в США, яка робить практичні податкові навички невід'ємною, обов'язковою частиною академічного навчального плану.

Всесвітньо відомий факультет

Основний штатний податковий факультет, який складається з податкової програми UCI Law, включає всесвітньо відомі, визнані експерти у своїх галузях. Всі члени нашого факультету-основача мають практичний податковий досвід і отримали значний досвід навчання повної зайнятості в інших програмах вищої освіти по всій країні, перш ніж приєднатися до факультету Університетського права.

Крім того, нашими легальними податковими лекторами є всі провідні практики в провідних юридичних фірмах, корпораціях та державних установах. Факультет-основа фахівців дуже піклувався про набір лекторів, які будуть активно вносити внесок у програму, і хто буде справді зацікавлений в їх академічному та професійному успіху.

Прихильність успіху студентів

Факультет-основа фахівців отримав широкий простір для розробки своєї "програми податкової мрії". Це означало розробку нової податкової програми для випускників, яка була спрямована на успішність студентів та практичне податкове застосування. Наш факультет прагне допомагати нашим студентам процвітати у класі та присвятити їх наділенню їхніми освітніми та професійними цілями.

Бездоганна репутація

Індивідуально та колективно викладачі, співробітники, студенти, алюмінієві та друзі юридичної школи зробили Закон UCI місцем досконалості та інновацій у викладанні, стипендії та державній службі. UCI Law мав найвищий дебютний рейтинг у US News

Розміри малих класів

Наш студент-факультет співвідношення є одним з кращих в країні. Ми об'єднуємо найкращі з невеликих, колегіальних і підтримуючих середовищ з великим і високо оцінив дослідницької установи.

Стан сучасних можливостей

Всі класи вищої податкової програми викладаються на новому сучасному об'єкті, розташованому біля будівлі юридичної школи UCI. Ця будівля площею 75 000 квадратних футів включає в себе розширені навчальні можливості, найсучасніші технології в класі, великі спільні робочі простори, бальні зали в 3000 квадратних метрів, відкрита площа і кафе.

Застосування

Вступ до податкової програми вищої освіти дуже вибірковий. Програма спрямована на підтримку свого малого класу, щоб студенти могли спілкуватися з факультетом та повною мірою скористатися практичними можливостями податкових навичок. Закон UCI має одне з найменших коефіцієнтів повної зайнятості учнів на факультеті будь-якої юридичної школи в країні. Ми прагнемо до цього ідеалу також і в податковій програмі вищої освіти.

Хто повинен подати заявку

Потрібні заявники повинні мати ступінь JD в юридичній школі США, акредитованої ABA перед поданням заявки. Іноземні кандидати мають право подавати заявку, якщо вони отримали ступінь юридичної освіти в країні своєї батьківщини до закінчення навчання в програмі, або ж іншим чином отримали ліцензію на право практики у своїй рідній країні. Іноземні заявники також повинні продемонструвати володіння англійською мовою, достатньою для того, щоб брати участь у жорсткому вивченні американського податкового законодавства.

Стандарти прийому

Комісія з прийому ретельно вивчає кожну заявку, яку вона отримує, і враховує, зокрема, попередні академічні досягнення, досвід і вміння володіти англійською мовою (див. "Вимоги щодо володіння англійською мовою та відмову від участі" нижче).

Найважливішим фактором у прийомі комітету з прийомом є те, чи може заявник продемонструвати свою прихильність кар'єрі в податковому законодавстві чи податковій політиці. Кандидати повинні переконливо продемонструвати свою зацікавленість у податковому законодавстві (попередній практичний податковий досвід може бути корисним, але не обов'язковим). У цьому контексті важлива роль відіграє особиста заява та рекомендаційні листи. Можна також вимагати інтерв'ю через Skype або особисто (якщо це можливо).

Англійська вимоги щодо володіння англійською мовою та відмову від них

Студенти, які отримали початкові ступені юридичної освіти в не-американських школах, повинні продемонструвати високий рівень володіння англійською мовою у читанні, написанні, розмові та слуханні. Кандидати повинні домовитися про тест на володіння англійською мовою (TOEFL або IELTS) до 31 січня, і вони повинні мати тестові набори безпосередньо в UC Irvine School of Law. Необхідні мінімальні бали складають 100 iBT (TOEFL) або 7.0 (IELTS). Кандидати повинні подати офіційні поточні TOEFL або IELTS оцінки як невід'ємна частина їх застосування.

Заявники, які є (і) мешканцями Австралії, Канади (крім Квебеку), Нової Зеландії, Ірландії, Сполученого Королівства або Сполучених Штатів Америки (крім Пуерто-Ріко) та (ii) які пройшли суворі програми повного дня щонайменше три (3) роки післядипломної освіти в одній із цих країн не вимагають подання англійських тестів.

Коли приймати рішення / Приймати рішення

Заявки до податкової програми вищої освіти приймаються на постійній основі. Таким чином, рішення про прийняття також приймаються на постійній основі. Однак приймальна комісія розпочинає розглядати заявки в вересні кожного року, для вступу до осіннього семестру наступного року. Кандидати повідомляються як тільки практично можливо після прийняття рішення щодо їх подання.

Внутрішні студенти чи іноземні студенти, які є постійними жителями (власники зелених карток), рекомендується заповнити заявку не пізніше 1 квітня того року, в якому вони планують почати навчання. Для заяв, заповнених після цієї дати, комітет може мати змогу запропонувати прийом на наступний навчальний рік.

Іноземним студентам рекомендується заповнити свою заявку не пізніше 1 лютого того року, в якому вони планують почати навчання, щоб дозволити достатньо часу організувати студентські візи (якщо вони допущені). Для заяв, заповнених після цієї дати, комітет може мати змогу запропонувати прийом на наступний навчальний рік.

Як застосувати / Перелік контрольних питань

Ви можете звернутися до програми в будь-який час на веб-сайті LSAC. За заявку не стягується плата.

Приймальна комісія не почне розглядати вашу заявку, поки програма не буде завершена. Повна заявка повинна відповідати всім переліченим нижче вимогам.

 • Реєстрація LSAC: Ви повинні зареєструватися в службі збору облікових даних (CAS) приймальної комісії Law School (LSAC) на www.LSAC.org. LSAC CAS збирає та перевіряє всі дані, рекомендаційні листи та стенограми від імені заявника як службу для юридичних шкіл країн-членів. Після реєстрації, вам буде призначено дев'ятизначний номер рахунку LSAC, який починається з літери L.
 • Рекомендаційні листи: Вам буде потрібно мінімум два (2) рекомендаційні листи (подані безпосередньо до LSAC для включення до вашого звіту CAS). UC Irvine Law School дозволить максимально чотири (4) рекомендаційні листи бути доступними нам через вашу CAS-рахунок. Будь-ласка, впевнений, що Ви визначаєте UC Irvine Law як одержувача цих листів через свій обліковий запис LSAC.
 • Транскрипції: будь ласка, подайте запит на офіційні скарги з вашої юридичної школи (і будь-яких інших випускників шкіл, якщо це необхідно), які надсилатимуться безпосередньо в LSAC і включені у ваш CAS-рахунок (ви знайдете інструкції про те, як це зробити у вашій програмі LSAC).
 • Тест на володіння англійською мовою. Ви повинні домовитися про тест на володіння англійською мовою до 31 січня в році подачі заявки, а результати тесту будуть відправлені безпосередньо до юридичної школи Ірвін.
 • Особисте заява: у рамках вашої заявки вам буде потрібно прикріпити особисту заяву, що відображає вашу зацікавленість у податковому законодавстві в цілому та вивчення податкового законодавства в штаті Ірвін, зокрема. Загальна особиста заява, без сумніву, призведе до відхилення вашої заявки.
 • Попередній податковий досвід: Досвід роботи в податковому праві не потрібний. Проте ми хочемо зрозуміти вашу минулу причетність до податкового законодавства. У рамках програми вам буде потрібно (1) перерахувати всі курси, пов'язані з податком, які ви взяли в академічній обстановці, а також вашу оцінку на цих курсах та (2) будь-який досвід роботи з податком (якщо є )
 • Резюме: Вам буде запропоновано завантажити поточне резюме як частину вашої заявки.

Недотримання будь-якого з перерахованих вище вимог може затримати перегляд вашої заявки. Будь-ласка, будь-ласка, перегляньте нашу сторінку поширених запитань. Ви також можете надіслати нам електронні листи з будь-якими питаннями, що стосуються заявки, на GradTax@law.uci.edu.

* Зверніть увагу, що всі ваші матеріали, включаючи стенограми та рекомендаційні листи, повинні бути перекладені англійською мовою. Хоча всі офіційні академічні рекорди мають бути видані їхньою мовою оригіналу, якщо вони не англійською мовою, вони повинні супроводжуватись англійськими перекладами. Якщо установа-емітент не пропонує переклад англійською мовою, відповідальність заявника полягає в тому, щоб забезпечити переклад англійською мовою. Переклад може виконувати будь-хто, якщо він є буквальним перекладом, і його не потрібно засвідчити.

Застосувати

Заявка буде доступна 1 серпня 2018 року.

Вимоги до навчального плану та ступеня

Академічні вимоги

Необхідні кредити - в цілому

Студенти повинні заробити в загальній складності щонайменше 24 курси:

 • 12 кредитів обов'язкових курсових робіт (все пропонується в осінньому семестрі)
 • 12 кредитів факультативних курсових робіт, принаймні 4 з яких повинні відповідати вимогам практичного податкового навику (PTS).

Обов'язкові курси (осінній семестр)

Перший семестр податкової програми вищої освіти повністю складається з обов'язкових курсів і призначений для побудови фундаментальних доктринальних та практичних знань. Падіння обов'язкових курсів полягає в наступному:

 1. Корпоративне оподаткування - 4 кредити
 2. Міжнародне оподаткування - 4 кредити
 3. Партнерський податок - 3 кредити
 4. Податкова практика та процедура - 1 кредит (півсемейстер курс).

Студенти, які закінчили свій юридичний ступінь за межами Сполучених Штатів, також повинні завершити інтенсивний короткий курс Введення в систему оподаткування Сполучених Штатів. Цей курс пропонується за тиждень орієнтації до початку звичайних занять.

Факультативний курс та вимоги до практичних податкових навичок

Студенти повинні успішно закінчити щонайменше 12 кредитних виборчих класів, запропонованих навесні семестру. Не менше 4 виборчих кредитів повинні бути заповнені в класах практичних податкових навичок (ПТС). Потреба у ПТС може бути заповнена через податкове існування, податкову клініку чи класи, які директор програми визначає або схвалює для задоволення вимог ПТС. Ці класи містять значну складову практичних податкових навичок, таких як складання транзакційних документів або моделювання транзакцій. Кваліфікаційні класи позначаються ПТС у каталозі курсу програми.

Ми настійно рекомендуємо учням подати заявку на посаду податкової служби або податковій клініці та заповнити більше 4 кредитів ОСВ. Податкові клініки та вищі навчальні заклади також можуть бути завершені протягом літа після звичайного навчального року. Однак у такому разі студент закінчується восени після закінчення іспиту або клініки.

Колоквіум податкової політики

Всі студенти повинні взяти участь у презентаціях спікера на тему "Податкова політика" (зазвичай п'ять чи шість презентацій), запропонованих у весняному семестрі. Студенти можуть також взяти участь у семінарі для отримання кредиту (це вимагатиме від учнів, серед іншого, подання письмових коментарів), до завершення вимоги про вибіркові курси.

Інші вимоги

Вимоги до проживання, тривалість навчання

Студенти повинні заповнити податкову програму для аспірантів у формі в класі, поки вони перебувають у студентському містечку. Час, витрачений на екстернанти, вважається "в класі" для таких цілей. Час від часу певні курси можуть бути запропоновані в онлайн-форматі. Якщо онлайн-курси пропонуються податковою програмою для вищих навчальних закладів, студенти можуть отримати до 4 кредитів відповідно до своїх вимог до ступеня в онлайн-курсах.

Студенти повинні перебувати в денній формі в юридичній школі протягом мінімум двох послідовних семестрів. Відсутність відмови від академічного директора, студенти повинні пройти всі вимоги до ступеня протягом трьох академічних років.

Мінімальні класи

Для того, щоб отримати нагороду з податкової програми для випускників, усі студенти повинні виконати необхідні курсові роботи з сумарною середньою оцінкою (GPA) від 2,7 (B -) або вище.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

UC Irvine School of Law opened its doors to students in August 2009, the first new public law school in California in more than 40 years. UCI Law seeks to create the ideal law school for the 21st cent ... Детальніше

UC Irvine School of Law opened its doors to students in August 2009, the first new public law school in California in more than 40 years. UCI Law seeks to create the ideal law school for the 21st century by doing the best job of training lawyers for the practice of law at the highest levels of the profession. Recruited from prestigious schools, the faculty ranked sixth in the country in scholarly impact in a recent study. The student body has admissions qualifications comparable to those of student bodies at top 20 law schools. The school’s innovative curriculum stresses hands-on learning, interdisciplinary study, and public service. Згорнути