Бакалавр права

Загальні відомості

Опис програми

Програма була створена в 2007 році. З моменту свого заснування програма запропонувала курси з публічного права та законів шаріату, які викладаються на арабській та англійській мовах. Програма визнана на місцевому та міжнародному рівнях і кваліфікує своїх випускників бути готовими ефективно конкурувати на професійному ринку.

Повідомлення програми

Підготовка видатних професійних юридичних норм з основними моральними цінностями, юридичними навичками та знаннями, що відносяться до саудівського та міжнародного права та шаріату.

Переваги програми права в університеті Дар Аль-Хекма

Програма бакалавра права в університеті Dar Al Hekma є першою жіночою юридичною програмою в Саудівській Аравії, яка викладається арабською та англійською мовами.

Це перша програма в західному регіоні Саудівської Аравії, яка викладає міжнародне право. Навчальний план поєднує теоретичні уроки та прикладні навички, які дозволяють студентам вивчати саудівське право, шаріату та міжнародне право, що дозволяє студентам розробляти арабську та англійську мови. І дозволяє їм вибирати курси, які доповнюють їх індивідуальні інтереси і професійні цілі.

Студенти-юристи відрізняють продуктивність на найвищому регіональному та міжнародному рівнях. Законодавча програма Dar Al-Hikma була єдиною програмою, яка представляла Королівство в міжнародних юридичних арбітражних іграх, з Dar Al-Hikma як найкраща команда на Близькому Сході підряд протягом останніх кількох років.

Правова програма включає висококваліфікованих викладачів з престижних університетів по всьому світу, наукові інтереси в галузі права, що дозволяє студентам дізнатися про різноманітні міжнародні культури під час навчання.

Унікальне та багате середовище університету дає унікальну та багату атмосферу університету, щоб підвищити їхню впевненість у собі та представити і представити усні та письмові правові аргументи з упевненістю та міцністю, підтримані аргументами та доказами та викликами на міжнародних правових форумах.

Законодавча програма дозволяє випускникам працювати в міжнародних юридичних фірмах і продовжувати навчання в престижних міжнародних університетах. .

Можливості кар'єри або кар'єрні перспективи

Випускники юридичної програми можуть працювати так:

  • Адвокати місцевих компаній в Саудівській Аравії.
  • Адвокати міжнародних компаній як усередині, так і за межами Саудівської Аравії.
  • Внутрішні юристи або юридичні консультанти в державних, приватних або інших організаціях.
  • Посада в міністерствах.
  • Цивільна посада.
  • Аналітик Міжурядової організації.
  • Політичний кореспондент.
  • Викладач (після закінчення аспірантури).
Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Located in the heart of the metropolitan city of Jeddah, Dar Al-Hekma is one of Saudi Arabia's leading teaching and research universities for young women. Since its opening in 1999, Dar Al-Hekma is de ... Детальніше

Located in the heart of the metropolitan city of Jeddah, Dar Al-Hekma is one of Saudi Arabia's leading teaching and research universities for young women. Since its opening in 1999, Dar Al-Hekma is dedicated to endowing its pupils with the skills and knowledge they need to flourish and succeed in a rapidly changing world.?? Згорнути