Програма була створена в 2007 році. З моменту свого заснування програма запропонувала курси з публічного права та законів шаріату, які викладаються на арабській та англійській мовах. Програма визнана на місцевому та міжнародному рівнях і кваліфікує своїх випускників бути готовими ефективно конкурувати на професійному ринку.

Повідомлення програми

Підготовка видатних професійних юридичних норм з основними моральними цінностями, юридичними навичками та знаннями, що відносяться до саудівського та міжнародного права та шаріату.

Переваги програми права в університеті Дар Аль-Хекма

Програма бакалавра права в університеті Dar Al Hekma є першою жіночою юридичною програмою в Саудівській Аравії, яка викладається арабською та англійською мовами.

Це перша програма в західному регіоні Саудівської Аравії, яка викладає міжнародне право. Навчальний план поєднує теоретичні уроки та прикладні навички, які дозволяють студентам вивчати саудівське право, шаріату та міжнародне право, що дозволяє студентам розробляти арабську та англійську мови. І дозволяє їм вибирати курси, які доповнюють їх індивідуальні інтереси і професійні цілі.

Студенти-юристи відрізняють продуктивність на найвищому регіональному та міжнародному рівнях. Законодавча програма Dar Al-Hikma була єдиною програмою, яка представляла Королівство в міжнародних юридичних арбітражних іграх, з Dar Al-Hikma як найкраща команда на Близькому Сході підряд протягом останніх кількох років.

Правова програма включає висококваліфікованих викладачів з престижних університетів по всьому світу, наукові інтереси в галузі права, що дозволяє студентам дізнатися про різноманітні міжнародні культури під час навчання.

Унікальне та багате середовище університету дає унікальну та багату атмосферу університету, щоб підвищити їхню впевненість у собі та представити і представити усні та письмові правові аргументи з упевненістю та міцністю, підтримані аргументами та доказами та викликами на міжнародних правових форумах.

Законодавча програма дозволяє випускникам працювати в міжнародних юридичних фірмах і продовжувати навчання в престижних міжнародних університетах. .

Можливості кар'єри або кар'єрні перспективи

Випускники юридичної програми можуть працювати так:

  • Адвокати місцевих компаній в Саудівській Аравії.
  • Адвокати міжнародних компаній як усередині, так і за межами Саудівської Аравії.
  • Внутрішні юристи або юридичні консультанти в державних, приватних або інших організаціях.
  • Посада в міністерствах.
  • Цивільна посада.
  • Аналітик Міжурядової організації.
  • Політичний кореспондент.
  • Викладач (після закінчення аспірантури).
Доступні навчальні програми:
англійська
Останнє оновлення April 30, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Вер 1, 2019
Duration
4 Років
Денне навчання
Price
320,000 SAR
Доступні стипендії
Deadline
Сер 29, 2019
За розташуванням
За датою
Start Date
Вер 1, 2019
End Date
Травень 5, 2020
Кінець терміну надання заяв
Сер 29, 2019

Вер 1, 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
Сер 29, 2019
End Date
Травень 5, 2020