Бакалавр права LLB (з відзнакою)

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Курс, унікальний для Кіпру, поєднує англійську правову спадщину з діючим законом Кіпру. На користь наших місцевих студентів, освіта в цих двох системах об'єднана в рамках деяких модулів, і в тих випадках, коли закон дуже відрізняється, надаються окремі модулі закону Кіпру. Таким чином, наші місцеві студенти закінчать не тільки видатні знання як англійського, так і кіпрського законодавства, а також володіють знаннями юридичної термінології як англійською, так і грецькою мовами, крім вільного володіння обома мовами - необхідного у все більш глобалізованому світі. Важливо відзначити, що курс був розроблений таким чином, щоб учні могли уникнути, якщо вони цього хочуть, усієї підготовки з кіпрського закону, викладатися повністю англійською мовою і слідувати звичайній навчальній програмі Великобританії LLB.

LLB в UCLan Кіпр є єдиним ступенем юриспруденції на острові, затвердженим Комісією з регулювання адвокатської діяльності та Правлінням стандартів адвокатів Англії та Уельсу. Виключно на Кіпрі, випускники LLB в Кіпр мають таку ж кваліфікаційну освіту з однаковими правами, привілеями та правами, як випускник LLB англійського або валлійського університету.

Як наслідок, наші випускники матимуть можливість скласти свої професійні іспити в Лондоні, наприклад, без необхідності повертатися до університету, щоб отримати перший ступінь права. У ці важкі економічні часи, на глобальному рівні, важливо знати, що кваліфікаційне право Великобританії приймається (законом) професійними органами в ряді різних країн світу, включаючи Кіпр.

Крім того, LLB також була визнана як кваліфікаційна ступінь юриста Радою адвокатів Кіпру.

Акредитація / Зв'язок з професійними органами

Курс LLB (з відзнакою) на UCLan Cyprus був акредитований Адміністрацією регулювання адвокатів та Радою стандартів адвокатури (відповідно регуляторними органами для адвокатів та адвокатів в Англії та Уельсі). З цією важливою акредитацією, LLB на UCLan Cyprus визнається кваліфікаційним ступенем права, забезпечуючи звільнення від академічного етапу професійної юридичної підготовки для тих, хто бажає стати адвокатами або адвокатами. Крім того, LLB від UCLan Cyprus також була визнана як кваліфікаційна юридична ступінь Радою адвокатів Кіпру.

Варіанти кар'єри

Випускники будуть мати значні юридичні знання та ключові передані навички, які високо цінують роботодавці. Випускники юридичних факультетів дуже доступні для працевлаштування в широкому колі кар'єри: професії юристів; управління та управління державним і приватним секторами; консультаційні послуги; допоміжні юридичні професії; послуги правозастосування та регулювання; ділові, банківські, страхові та фінансові послуги; початкової, середньої та вищої освіти.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

The University of Central Lancashire, Cyprus (UCLan Cyprus), has been established since 2012, in Larnaka. It is located in Pyla, Larnaka, and it is now in its seventh year of operation.

The University of Central Lancashire, Cyprus (UCLan Cyprus), has been established since 2012, in Larnaka. It is located in Pyla, Larnaka, and it is now in its seventh year of operation. Згорнути