Бакалавр з відзнакою в європейських правових дослідженнях

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Зміст курсу

Цей курс надає основні предмети, необхідні для здобуття кваліфікаційної кваліфікації, разом з можливістю провести рік навчання в одному з наших університетів-партнерів в Європі, здобувши знання про інші правові системи, переживши іншу правову культуру, зміцнивши свою європейську мову розвиток міжнародних зв'язків.
Ступінь права розглядається як цінний актив різноманітних роботодавців, як і знання іншої європейської правової системи та іншої європейської правової мови. Цей курс підготує вас до ряду юридичних кар'єрів, включаючи практику адвоката або адвоката, адвоката, секретаря судового або судового виконавця. Наші випускники також продовжують кар'єру в юридичному тлумаченні, державній службі, міжнародних організаціях, НУО та місцевому самоврядуванню.
Коли ви подаєте заяву, вам необхідно продемонструвати здатність до вивчення європейської мови, але це не обов'язково має бути формальною кваліфікацією. Залежно від вашої мови, за кордоном ви можете навчатися англійською або іншою європейською мовою. Мобільність студентів здійснюється за схемою Erasmus.
Поряд з модулями Закону про право, необхідними для отримання кваліфікаційного права, ви вивчатимете європейську мову в 1-му і 2-му роках (Кредитний рівень 4 і 5) для підготовки до навчання в іншій європейській країні. У 2-му році ви також вивчите спеціальний модуль з цивільного права та правових систем, щоб отримати уявлення про цивільне законодавство з огляду на рік за кордоном.
Потім ви будете витрачати десять місяців на вивчення права в одному з наших університетів-партнерів в ЄС, які пропонують широкий спектр юридичних курсів, включаючи деякі з англійської мови. У нас є партнерські установи в Бельгії, Франції, Німеччині, Італії, Нідерландах, Іспанії та Швеції. Після успішного завершення року за кордоном ви повернетеся до Вестмінстера в 4-му році, щоб завершити навчання.
Методи викладання лекції, семінарські обговорення, презентації класів, запрошені доповідачі та практичні групові заняття.
Методи оцінювання включають в себе відкриті та закриті іспити, тести в класі, усні презентації та письмові курсові роботи.

Професійне визнанняЦей курс є кваліфікаційним ступенем права, а випускники, які бажають стати адвокатами або адвокатами, отримують звільнення від професійних органів.

Вимоги щодо вступу

Великобританія

 • Рівні - BBB
 • Міжнародний бакалавр - 28 балів
 • Pearson BTEC Рівень 3 Розширений національний диплом - DDM
 • Доступ до диплома з вищою освітою - Pass з 45 кредитами на рівні 3 з мінімум 36 кредитів рівня 3 на Merit або Distinction

GCSE мінімальний клас 4 (клас C у системі оцінювання до 2017 року) з математики та англійської мови.

Якщо ваша перша мова не є англійською, вам знадобиться оцінка IELTS 6,0, з кожним елементом 6,0 балів.

Ми вважаємо за краще, щоб заявники мали докази успішного вивчення мови на іншій європейській мові, такій як GCSE або європейська кваліфікація, однак, іноді можна розглянути заявників без цього.

Eu / International

 • Міжнародний бакалавр - 28 балів

Якщо ваша перша мова не є англійською, вам знадобиться оцінка IELTS 6,0, з кожним елементом 6,0 балів.

Центр кар'єрного розвитку

Наш Центр розвитку кар'єри тільки що був відібраний до Кращого університетського сервісу кар'єри в Національній премії за фахом на базі вищої освіти за 2017 рік.

Зі зростаючою мережею з більш ніж 3000 роботодавців по всьому світу і командою досвідчених консультантів з кар'єри ми тут, щоб допомогти вам досягти успіху.

У 2015–2016 роках ми допомогли понад 1500 студентам знайти робочі місця в різних секторах, а 250 роботодавців відвідували 14 навичок на кампусі та ярмарки кар'єри.

Будучи студентом Вестмінстеру, Ви матимете доступ до наших послуг протягом всього навчання та після закінчення навчання.

Ми можемо допомогти вам:

 • знайти робочі місця, пов'язані з вашим курсом
 • знайти роботу на неповний робочий день / відпочинок, працевлаштування та випускників, включаючи добровільний досвід
 • знайти міжнародні можливості для покращення можливостей працевлаштування
 • ефективно рекламувати роботодавців
 • писати кращі резюме та заявки
 • розвивати навички співбесіди та підприємництва
 • сплануйте свою кар'єру з нашими консультантами у сфері кар'єри
 • зустрітися з роботодавцями та ознайомитися з вашими можливостями кар'єри на наших ярмарках роботодавців, презентаціях кар'єри та мережних заходах протягом року

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one i ... Детальніше

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one in Harrow, it is home to over 20,000 students from over 150 nations. Згорнути