Бакалавр законів (LLB)

Загальні відомості

Опис програми

 • Тривалість (років): 4 роки
 • Нагороджений кваліфікацією: бакалавр права (LLB)
 • Рівень кваліфікації: бакалавр (1-й цикл)
 • Мова інструкції: англійська та грецька
 • Режим навчання: повний або неповний робочий день
 • Мінімальні кредити ECTS: 240

Профіль Програми

Цілі

Мета програми полягає в тому, щоб дати студентам можливість отримати перший ступінь в галузі права, що дозволить їм бути допущені до юридичної професії або працювати в якості юридичного консультанта, розвиваючи навички та вміння, що мають відношення до адвоката, такі як вирішення проблем, критичне мислення, самомотивація та спеціалізоване знання закону. Програма була визнана Кіпрською юридичною радою з метою професійного визнання ступеня та DOATAP у Греції та інших організаціях. Він співпрацює з зовнішньою програмою Лондонського університету та пропонує спільне LLM разом з EAP у Греції та Loyola в США.

Цілі

 1. Надати студентам глибоке розуміння основ та соціально-правового середовища права та дати їм змогу розвивати свої аналітичні та дослідницькі навички
 2. Надати студентам критичне розуміння та спеціальні знання з широкого кола основних юридичних курсів, а також можливість вивчати право з великого каталогу факультативних предметів, що охоплюють весь спектр юридичних знань
 3. Розкрити студенти на широкий спектр дисциплінарних підходів до юридичного вивчення, заохочуючи їх замислитися над складністю юридичної практики та різноманітністю способів розуміння ролі закону в сучасному суспільстві.

Кар'єрні перспективи

Після успішного завершення програми випускники зможуть працювати в галузях, що мають відношення до юридичної професії, таких як адвокати, судді, нотаріуси, юридичні консультанти, приватні та громадські організації, неурядові організації, приватні компанії тощо.

Доступ до подальших досліджень

Після закінчення навчання студенти можуть мати прямий доступ до подальших аспірантів (LLM або магістр права та політики) або будь-який інший аспірантуру

Оцінка

Оцінка курсу звичайно складається з комплексного випускного іспиту та безперервної оцінки. Постійна оцінка може включати, серед іншого, середньострокову перспективу, проекти та участь у класах.

Оцінки листи обчислюються на підставі ваги підсумкового іспиту та неперервної оцінки та фактичних числових знаків, отриманих у цих двох компонентів оцінки. За підсумками курсів розраховується середня оцінка ступеня середнього ступеня (GPA) та сукупна середня оцінка (CPA).

Випускні вимоги

Студент повинен заповнити 240 ECTS і всі вимоги програми.

Мінімальна сукупна середня оцінка класу (CPA) 2.0. Таким чином, хоча "D-" є ступенем PASS, для того, щоб досягти CPA 2.0, потрібна середня оцінка "C".

Результати навчання

До кінця програми випускники зможуть:

 1. Продемонструйте знання основних рис правової системи, включаючи загальне знайомство з його установами та процедурами.
 2. Продемонструйте знання правових принципів та цінностей у широкому діапазоні тем, що виходять за рамки основної навчальної програми.
 3. Продемонструйте глибокі знання спеціалістів.
 4. Продемонструйте критичну свідомість у аналізі правової системи.
 5. Продемонструйте здатність виявляти та розуміти правові проблеми.
 6. Продемонструйте здатність вирішити, чи фактичні обставини достатньо з'ясовані для прийняття рішення.
 7. Продемонструйте здатність виявляти дебати та займатися ними, одночасно точно звітувавши про відповідне законодавство.
 8. Продемонструйте здатність самостійно діяти при плануванні та виконанні складних юридичних завдань.
 9. Продемонструйте вміння прочитати ряд комплексних робіт всередині та закону та правильно їх аргументи.
 10. Продемонструйте вміння проводити юридичні дослідження для надання юридичної консультації.
 11. Продемонструйте здатність відображати власне навчання.

Стипендії - фінансова допомога

Університет пропонує стипендії та фінансову допомогу студентам на денній формі у формі академічних стипендій за заслуги, фінансової допомоги, стипендій на випадок стипендій та навчальних програм для навчання в університеті.

Останнє оновлення Лис 2018

Про навчальний заклад

UNIC is the largest university in Cyprus, with over 12,000+ students, from over 70 countries across the globe, coming together in an innovative and transformative learning space.

UNIC is the largest university in Cyprus, with over 12,000+ students, from over 70 countries across the globe, coming together in an innovative and transformative learning space. Згорнути