Опис програми

АНУ бакалавр права (відзнаки) є міжнародним повагою, світового рівня ступінь бакалавра права.

АНУ - національний університет Австралії з глобальною репутацією у міжнародному, конституційному, державному та приватному законодавстві. АНУ - це австралійський університет з найвищим рейтингом і займає 12 місце у світі для вивчення права (QS World Rankings by Subject, 2018).

Юридична школа АНУ надає своїм студентам унікальне розуміння чинного законодавства та практики. Наш підхід до навчання поєднує академічну суворість з практичним досвідом. Ви отримаєте глибокі знання про роль і функції закону, а також розвинете поглиблене розуміння того, як право впливає та впливає практично на всі аспекти нашого світу.

Будучи студентом юридичного факультету АНУ, Ви дізнаєтесь у світових учнів та гостьових викладачів з професійним досвідом у реальному житті. Розміри малих класів надають студентам більше можливостей взаємодіяти та спілкуватися з науковими співробітниками, відвідувати виступаючих та інших студентів.

Почесний компонент програми вбудований в структуру ступеня, щоб поліпшити ваші кар'єрні перспективи та забезпечити вас міцною основою для післядипломної освіти.

Під час навчання в юридичному факультеті ANU вам буде запропоновано багато можливостей для того, щоб поширювати юридичні знання на практиці та отримати практичний досвід через низку стажувань, клінічних закладів, студентських змагань та обмінів в Австралії, Азії, Сполученому Королівстві, Європі та Об'єднаному Королівстві. Штатів.

Якщо ви вивчаєте право самостійно або поєднуєте його з іншою дисципліною в рамках гнучкої дворівневої АНУ, бакалавр АНУ здобуде юридичні знання та практичні навички, необхідні для успіху в різноманітних галузях.

Будучи студентом національної юридичної школи Австралії, ви отримаєте переваги від можливостей, які є унікальними для вивчення права в столиці країни, місті, де здійснюються федеральні закони та політика.

Наша близькість до Вищого суду Австралії, судів Співдружності та федеральних відомств пропонує незрівнянний доступ до практикуючих юристів, дипломатичного співтовариства, членів судової влади та органів державної політики, багато хто з яких є випускниками АНУ.


Результати кар'єри

АНУ має найвищий рівень працевлаштування випускників у будь-якому австралійському університеті.

Коли ви закінчуєте ступінь юридичного факультету АНУ, ви стаєте частиною високозв'язаної мережі з понад 20 000 випускників міжнародного права, до складу яких входять нинішні судді Вищого суду, КК, СК, депутати Верховної Ради, дипломати, науковці, автори та керівники світових фірм. .


Гнучкі подвійні ступені в АНУ

Ви можете взяти на себе АНУ LLB (Hons) як єдиний ступінь, або об'єднати закон з однією з більш ніж 30 інших дисциплін як частина Гнучкого подвійного ступеня. Гнучкий подвійний ступінь дозволить вам розширювати та поглиблювати свої знання в двох галузях, наприклад, в галузі права та міжнародних відносин, а також в галузі права та торгівлі.

Вивчення гнучкої подвійної ступеня не означає подвоєння робочого навантаження або часу одного ступеня. Конденсована програма структури гнучкого подвійного ступеня дозволяє заповнити два бакалавра та займає лише рік довше, ніж одна ступінь.


Структура ступеня

Під час навчання в юридичному факультеті Ви будете вивчати ряд обов'язкових курсів в основних галузях права, таких як міжнародне право, адміністративне право, корпоративне право, кримінальне право, контракти, докази та судочинство.

Ви також можете підібрати свій ступінь відповідно до ваших інтересів та кар'єрних цілей, вибравши факультативи з низки сучасних юридичних тем, включаючи екологічне та кліматичне законодавство, міжнародне торговельне право, фінансові ринки та поглинання, законодавство в галузі інформаційних технологій, право міжнародної безпеки та права людини закон

Прийом на практику

Заповняючи LLU АНУ (Hons) та необхідну практичну юридичну підготовку, Ви кваліфікуєте право практики в будь-якій країні Австралії та деяких інших юрисдикціях, включаючи Нову Зеландію, Індію, Сінгапур, В'єтнам, Малайзію та Гонконг.

Викладацький персонал

Маючи особливий досвід у міжнародному, конституційному, державному та приватному праві, наші академічні співробітники часто закликають парламентські комітети, пікові органи, професійні асоціації та засоби масової інформації для аналізу, консультацій та рекомендацій з питань законодавства та політики.

Багато наших експертних дослідницьких кадрів також є нагородами вчителів, які є доступними та тісно співпрацюють з нашими студентами, щоб підтримувати їх через свої навчання.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Переглянути 2 інших курсів в Australian National University (ANU) - Law »

Останнє оновлення Листопад 6, 2018
Цей курс Кампус засновані
Duration
4 - 10 Років
Заочне навчання
Денне навчання
Price
41,280 AUD
Щорічний індикативний внесок для іноземних студентів у 2019 році ($ AUD). Внутрішня плата за навчання оплачується для постійних мешканців Австралії, громадян Нової Зеландії та подільних громадян Австралії чи Нової Зеландії.
За розташуванням
За датою
Кінець терміну надання заяв
Location
Кінець терміну надання заяв
End Date

ANU Law - International student experience